Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ6:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 2 
      23-09-2001 
       Дунай Ізмаїл0:8АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв1:0Дунай Ізмаїл
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ3:0ДЮСШ Орджонікідзе
      30-09-2001 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Дунай Ізмаїл
     Тур 4 
      03-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Торпедо-2 Миколаїв
       Динамо Запоріжжя0:5ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 1 
      06-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса+:-ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 5 
      07-10-2001 
       Торпедо-2 Миколаїв2:0Динамо Запоріжжя
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 6 
      13-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ4:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Динамо Запоріжжя1:3АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ-9 Одеса1:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 4 
      14-10-2001 
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 2 
      17-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Динамо Запоріжжя
     Тур 7 
      21-10-2001 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:3ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:2Динамо Запоріжжя
       Дунай Ізмаїл1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 8 
      27-10-2001 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:0ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ-9 Одеса5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо-2 Миколаїв1:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
      29-10-2001 
       Динамо Запоріжжя2:2Дунай Ізмаїл
     Тур 5 
      30-10-2001 
       Дунай Ізмаїл1:0ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 9 
      04-11-2001 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Торпедо-2 Миколаїв
       Дунай Ізмаїл0:5ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0Динамо Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2002 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:5Дніпро-75 Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ3:0Динамо Запоріжжя
       Торпедо-2 Миколаїв1:4ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 11 
      20-04-2002 
       Торпедо-2 Миколаїв2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Дунай Ізмаїл
       Динамо Запоріжжя1:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:4АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 16 
      27-04-2002 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Дунай Ізмаїл
     Тур 12 
      28-04-2002 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ2:1Дунай Ізмаїл
       Торпедо-2 Миколаїв0:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      02-05-2002 
       Дунай Ізмаїл5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Динамо Запоріжжя0:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮСШ Орджонікідзе0:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
      11-05-2002 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:3ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 14 
      12-05-2002 
       Дунай Ізмаїл2:0Торпедо-2 Миколаїв
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:2АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Орджонікідзе2:3ДЮСШ-9 Одеса
       Динамо Запоріжжя0:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2002 
       Дунай Ізмаїл1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:6ДЮСШ-9 Одеса
       АТБ Олімп Дніпропетровськ2:0Торпедо-2 Миколаїв
     Тур 12 
      19-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса5:0Динамо Запоріжжя
     Тур 16 
      26-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса+:-АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя4:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо-2 Миколаїв1:2ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 10 
      27-05-2002 
       Дунай Ізмаїл1:3ДЮСШ Орджонікідзе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Іващенко Павло Володимирович Дніпро-75 Дніпропетровськ14113
    Пуленко Олексій Іванович ДЮСШ-9 Одеса13113
    Абоян Ігор Сергійович АТБ Олімп Дніпропетровськ11010
    Хван Роман Миколайович ДЮСШ-9 Одеса8014
    Самойлов Олександр Олегович ДЮСШ Орджонікідзе7012
    Саік Вадим Ігорович ДЮСШ-9 Одеса707
    Литвиненко Віталій Ігорович Торпедо-2 Миколаїв6011
    Жосан Віталій Вікторович ДЮСШ-9 Одеса5111
    Мороз Олег Анатолійович АТБ Олімп Дніпропетровськ507
    Ярових Анатолій Анатолійович АТБ Олімп Дніпропетровськ5013
    Дюльгер Володимир Гаврилович Дунай Ізмаїл406

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook