Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-17 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       ДЮСШ Дружківка1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1ДЮСШ Бердянськ
       Юність Луганськ1:3СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк3:1Сталь Алчевськ
       Гірник-95 Макіївка1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 2 
      13-09-2009 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Сталь Алчевськ1:0Гірник-95 Макіївка
       СДЮШОР Україна Луганськ1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ2:3Юність Луганськ
       ДЮСШ Дружківка0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 3 
      20-09-2009 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Юність Луганськ+:-ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-2 Донецьк0:2ДЮСШ Бердянськ
       Гірник-95 Макіївка0:5СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:5Сталь Алчевськ
     Тур 4 
      27-09-2009 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1Сталь Алчевськ
       СДЮШОР Україна Луганськ4:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ Бердянськ1:0Гірник-95 Макіївка
       ДЮСШ Дружківка0:1СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов4:1Юність Луганськ
     Тур 5 
      04-10-2009 
       Юність Луганськ2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Гірник-95 Макіївка2:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:2ДЮСШ Бердянськ
       Сталь Алчевськ0:1СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 6 
      11-10-2009 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:2СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Бердянськ1:0Сталь Алчевськ
       ДЮСШ Дружківка5:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0Гірник-95 Макіївка
       Юність Луганськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 7 
      18-10-2009 
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-95 Макіївка-:+Юність Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Сталь Алчевськ3:0ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР Україна Луганськ3:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 8 
      24-10-2009 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:0ДЮСШ Бердянськ
      25-10-2009 
       ДЮСШ Дружківка0:3СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Сталь Алчевськ
       Юність Луганськ4:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-2 Донецьк1:2Гірник-95 Макіївка
     Тур 9 
      01-11-2009 
       Гірник-95 Макіївка0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:2СДЮШОР-2 Донецьк
       Сталь Алчевськ5:0Юність Луганськ
       СДЮШОР Україна Луганськ3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ Дружківка
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-04-2010 
       СДЮШОР Україна Луганськ4:1Юність Луганськ
      11-04-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮСШ Бердянськ1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Сталь Алчевськ3:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:1Гірник-95 Макіївка
     Тур 11 
      18-04-2010 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-95 Макіївка0:2Сталь Алчевськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:5СДЮШОР Україна Луганськ
       Юність Луганськ2:1ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3ДЮСШ Дружківка
     Тур 15 
      19-04-2010 
       Сталь Алчевськ7:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 12 
      25-04-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Дружківка1:2Юність Луганськ
       ДЮСШ Бердянськ1:3СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР Україна Луганськ4:0Гірник-95 Макіївка
       Сталь Алчевськ3:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 13 
      30-04-2010 
       Юність Луганськ0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
      02-05-2010 
       Сталь Алчевськ2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:7СДЮШОР Україна Луганськ
       Гірник-95 Макіївка1:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:1ДЮСШ Дружківка
     Тур 14 
      09-05-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ Дружківка2:0Гірник-95 Макіївка
       ДЮСШ Бердянськ1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ2:1Сталь Алчевськ
     Тур 15 
      16-05-2010 
       СДЮШОР Україна Луганськ2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:0ДЮСШ Дружківка
       Гірник-95 Макіївка2:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк0:0Юність Луганськ
     Тур 16 
      23-05-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ6:2Гірник-95 Макіївка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ Дружківка0:1Сталь Алчевськ
       ДЮСШ Бердянськ1:4СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 17 
      30-05-2010 
       ДЮСШ Бердянськ+:-ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:1ДЮСШ Дружківка
       Сталь Алчевськ5:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:1Юність Луганськ
       Гірник-95 Макіївка2:3СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 18 
      06-06-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-Гірник-95 Макіївка
       СДЮШОР-2 Донецьк4:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ1:3Сталь Алчевськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Дружківка5:2ДЮСШ Бердянськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Дегтярьов Максим Сергійович Сталь Алчевськ24217
    Іванов Ілля Олександрович СДЮШОР Україна Луганськ21016
    Добродій Ігор Олександрович СДЮШОР Україна Луганськ12018
    Біляк Владислав Юрійович СДЮШОР-2 Донецьк10015
    Гірник Богдан Віталійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8214
    Данін Дмитро Станіславович ДЮСШ Дружківка8016
    Литвиненко Богдан Володимирович Юність Луганськ6015
    Грицкевич Артур Андрійович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве6218
    Мірошніков Ренат Маріо СДЮШОР Україна Луганськ6015
    Глушенко Віктор Олегович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов6016
    Шестаков Олексій Сергійович Юність Луганськ5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook