Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія5:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро-:+Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:2Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      13-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя4:1ІСТА Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія2:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 3 
      20-09-2009 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя7:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-12 Дніпро-:+Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Динамо Запоріжжя
     Тур 4 
      27-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Динамо Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 5 
      04-10-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо Запоріжжя1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      11-10-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро-:+ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 7 
      18-10-2009 
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:8СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 8 
      25-10-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя8:2Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава4:3ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 9 
      31-10-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
      01-11-2009 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ4:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Динамо Запоріжжя0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Олекс.-Аметист Олександрія
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Динамо Запоріжжя2:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 11 
      18-04-2010 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ3:2Динамо Запоріжжя
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 12 
      25-04-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
    Коло 1 
     Тур 9 
      28-04-2010 
       ІСТА Дніпропетровськ7:1ДЮСШ-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 13 
      02-05-2010 
       Динамо Запоріжжя2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІСТА Дніпропетровськ6:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:4Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 14 
      09-05-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія2:2ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Динамо Запоріжжя
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:3Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ3:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 16 
      23-05-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія6:1Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Олекс.-Аметист Олександрія
       Динамо Запоріжжя2:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ5:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 18 
      05-06-2010 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      06-06-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ромах Сергій Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія21418
    Герт Андрій Євгенович ІСТА Дніпропетровськ16017
    Якунін Сергій Владиславович СДЮСШОР Металург Запоріжжя13017
    Мартинюк Максим Іванович ДЮСШ-2 Кропивницький11217
    Авраменко Тарас Вікторович СДЮСШОР Металург Запоріжжя10016
    Стадник Олександр Володимирович Електрометалург-НЗФ Нікополь10012
    Гаркуша Артем Сергійович Олекс.-Аметист Олександрія8217
    Ігнатенко Олександр Вікторович ІСТА Дніпропетровськ7016
    Шушпанов Олексій Олегович Олекс.-Аметист Олександрія7016
    Вілісов Владислав Вадимович Дніпро-75 Дніпропетровськ6015
    Мартиросян Тигран Завенович ДЮСШ-2 Кропивницький6015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook