Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Олекс.-Аметист Олександрія2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:3Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ0:7Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      13-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя11:00ІСТА Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:4ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 3 
      20-09-2009 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:6Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:2Динамо Запоріжжя
     Тур 4 
      27-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Динамо Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь12:01ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 5 
      04-10-2009 
       ДЮСШ-12 Дніпро4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Динамо Запоріжжя0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      11-10-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя+:-ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро5:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 7 
      18-10-2009 
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ01:11ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 8 
      25-10-2009 
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:0ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 9 
      31-10-2009 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
      01-11-2009 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Динамо Запоріжжя0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:7Олекс.-Аметист Олександрія
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:6СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3ДЮСШ-12 Дніпро
       Динамо Запоріжжя5:3ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 11 
      18-04-2010 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя0:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 12 
      25-04-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:4СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
    Коло 1 
     Тур 9 
      28-04-2010 
       ІСТА Дніпропетровськ2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 13 
      02-05-2010 
       Динамо Запоріжжя2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро4:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 14 
      09-05-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя11:00ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні7:0Динамо Запоріжжя
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя3:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 16 
      23-05-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро3:0ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія5:0Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Динамо Запоріжжя0:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:5ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ2:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 18 
      05-06-2010 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      06-06-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава3:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро6:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Вєтров Микита Олегович СДЮСШОР Металург Запоріжжя29216
    Федан Євген Вікторович Олекс.-Аметист Олександрія19117
    Колоколов Олексій Костянтинович Гірник-Спорт Горішні Плавні14015
    Коломоєць Михайло Сергійович ДЮСШ-12 Дніпро13118
    Рябенький Денис Сергійович Електрометалург-НЗФ Нікополь9013
    Димарчук Олександр Сергійович Дніпро-75 Дніпропетровськ8016
    Варушко Дмитро Євгенович ДЮСШ-12 Дніпро8018
    Байстрюченко Денис Юрійович Олекс.-Аметист Олександрія7017
    Кас'янов Максим Вячеславович ДЮСШ-12 Дніпро6013
    Борисенко Ілля Андрійович Динамо Запоріжжя608
    Гудзенко Артем Олегович СДЮСШОР Металург Запоріжжя6014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook