Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Покрова Львів3:1МФА Мукачево
       Галичина Львів0:0Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Ніка І.-Франківськ
       Буковина Чернівці1:1ДЮСШ-1 Коломия
       ФК Скала Моршин0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      13-09-2009 
       МФА Мукачево1:2СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ-1 Коломия0:0ФК Скала Моршин
       Ніка І.-Франківськ3:2Буковина Чернівці
       Галичина Львів2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів4:3Енергетик Бурштин
     Тур 3 
      20-09-2009 
       Енергетик Бурштин2:0МФА Мукачево
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2Покрова Львів
       Буковина Чернівці4:0Галичина Львів
       ФК Скала Моршин1:0Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:0ДЮСШ-1 Коломия
     Тур 4 
      27-09-2009 
       МФА Мукачево1:1ДЮСШ-1 Коломия
       Ніка І.-Франківськ1:0СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів1:2ФК Скала Моршин
       Покрова Львів0:0Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 5 
      04-10-2009 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2МФА Мукачево
       Буковина Чернівці6:0Енергетик Бурштин
       ФК Скала Моршин1:0Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:3Галичина Львів
       ДЮСШ-1 Коломия1:5Ніка І.-Франківськ
     Тур 6 
      11-10-2009 
       МФА Мукачево2:2Ніка І.-Франківськ
       Галичина Львів3:2ДЮСШ-1 Коломия
       Покрова Львів1:1СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Бурштин0:2ФК Скала Моршин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Буковина Чернівці
     Тур 7 
      17-10-2009 
       ФК Скала Моршин2:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      18-10-2009 
       Буковина Чернівці4:0МФА Мукачево
       ДЮСШ-1 Коломия0:0Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ2:0Галичина Львів
     Тур 8 
      25-10-2009 
       МФА Мукачево1:1Галичина Львів
       Покрова Львів2:0Ніка І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:4ДЮСШ-1 Коломия
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0СДЮШОР-4 Львів
       Буковина Чернівці5:1ФК Скала Моршин
     Тур 7 
      28-10-2009 
       СДЮШОР-4 Львів2:1Енергетик Бурштин
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       МФА Мукачево3:0Покрова Львів
       Енергетик Бурштин0:2Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ-1 Коломия0:1Буковина Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів0:2ФК Скала Моршин
     Тур 11 
      18-04-2010 
       СДЮШОР-4 Львів1:1МФА Мукачево
       ФК Скала Моршин5:0ДЮСШ-1 Коломия
       Буковина Чернівці3:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2Галичина Львів
       Енергетик Бурштин1:0Покрова Львів
     Тур 12 
      25-04-2010 
       МФА Мукачево1:0Енергетик Бурштин
       Покрова Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів1:3Буковина Чернівці
       Ніка І.-Франківськ1:3ФК Скала Моршин
       ДЮСШ-1 Коломия2:0СДЮШОР-4 Львів
    Коло 1 
     Тур 9 
      28-04-2010 
       ФК Скала Моршин0:2МФА Мукачево
       СДЮШОР-4 Львів1:2Буковина Чернівці
       ДЮСШ-1 Коломия1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:0Енергетик Бурштин
       Галичина Львів1:1Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 13 
      02-05-2010 
       ДЮСШ-1 Коломия1:2МФА Мукачево
       СДЮШОР-4 Львів1:3Ніка І.-Франківськ
       ФК Скала Моршин6:1Галичина Львів
       Буковина Чернівці+:-Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Енергетик Бурштин
     Тур 14 
      09-05-2010 
       МФА Мукачево4:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:4Буковина Чернівці
       Галичина Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ-:+ДЮСШ-1 Коломия
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Ніка І.-Франківськ5:3МФА Мукачево
       ДЮСШ-1 Коломия0:1Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів2:0Покрова Львів
       ФК Скала Моршин1:0Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 14 
      19-05-2010 
       Покрова Львів2:4ФК Скала Моршин
     Тур 16 
      23-05-2010 
       МФА Мукачево0:4Буковина Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:6ФК Скала Моршин
       Енергетик Бурштин1:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів+:-ДЮСШ-1 Коломия
       Галичина Львів0:3Ніка І.-Франківськ
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Галичина Львів3:3МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ2:0Покрова Львів
       ДЮСШ-1 Коломия0:0Енергетик Бурштин
       СДЮШОР-4 Львів2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Скала Моршин2:1Буковина Чернівці
     Тур 18 
      06-06-2010 
       МФА Мукачево0:5ФК Скала Моршин
       Буковина Чернівці5:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1ДЮСШ-1 Коломия
       Енергетик Бурштин2:2Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів5:1Галичина Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Головачук Юрій Миколайович Буковина Чернівці20315
    Іванченко Руслан Юрійович ФК Скала Моршин919
    Ступницький Василь Леонідович Ніка І.-Франківськ9017
    Гарват Святослав Михайлович Покрова Львів8215
    Красничук Руслан Віталійович ДЮСШ-1 Коломия7017
    Метенька Назар Олексійович Енергетик Бурштин7018
    Бойко Тарас Віталійович Ніка І.-Франківськ7017
    Святий Юрій Юрійович ФК Скала Моршин6116
    Єлов Артем Валентинович Буковина Чернівці6014
    Гоцій Юрій Григорович СДЮШОР-4 Львів6016
    Фарафонов Сергій Сергійович ФК Скала Моршин5012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook