Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-16 ГРУПА 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ1:3Торпедо-Космос Запоріжжя
       Зірка Запоріжжя5:1Динамо-2 Запоріжжя
       Локомотив Дніпропетровськ-:+Сталь Кам`янське
       Самара-Метеорит Павлоград5:2ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 2 
      23-09-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Сталь Кам`янське1:0Самара-Метеорит Павлоград
       Динамо-2 Запоріжжя+:-Локомотив Дніпропетровськ
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:2Зірка Запоріжжя
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Зірка Запоріжжя1:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       Локомотив Дніпропетровськ-:+Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Самара-Метеорит Павлоград4:0Динамо-2 Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:2Сталь Кам`янське
     Тур 4 
      07-10-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:2Сталь Кам`янське
       Динамо-2 Запоріжжя0:3ДЮФК Оріхів Оріхів
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:0Самара-Метеорит Павлоград
       Зірка Запоріжжя5:0Локомотив Дніпропетровськ
     Тур 5 
      13-10-2001 
       Локомотив Дніпропетровськ-:+Торпедо-Космос Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград1:1Зірка Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Сталь Кам`янське6:0Динамо-2 Запоріжжя
     Тур 6 
      21-10-2001 
       Торпедо-Космос Запоріжжя3:0Динамо-2 Запоріжжя
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ0:1Сталь Кам`янське
       Зірка Запоріжжя4:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Локомотив Дніпропетровськ-:+Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 7 
      27-10-2001 
       Самара-Метеорит Павлоград3:2Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів+:-Локомотив Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське0:2Зірка Запоріжжя
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-04-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя1:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Динамо-2 Запоріжжя4:11Зірка Запоріжжя
       Сталь Кам`янське3:1Локомотив Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Самара-Метеорит Павлоград
     Тур 9 
      20-04-2002 
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:2Торпедо-Космос Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград5:0Сталь Кам`янське
       Локомотив Дніпропетровськ0:2Динамо-2 Запоріжжя
       Зірка Запоріжжя10:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
     Тур 10 
      28-04-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя1:0Зірка Запоріжжя
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ8:2Локомотив Дніпропетровськ
       Динамо-2 Запоріжжя+:-Самара-Метеорит Павлоград
       Сталь Кам`янське2:1ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 11 
      02-05-2002 
       Сталь Кам`янське1:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів2:0Динамо-2 Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград-:+Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       Локомотив Дніпропетровськ0:6Зірка Запоріжжя
     Тур 12 
      11-05-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:0Локомотив Дніпропетровськ
      12-05-2002 
       Зірка Запоріжжя8:2Самара-Метеорит Павлоград
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       Динамо-2 Запоріжжя0:3Сталь Кам`янське
     Тур 13 
      18-05-2002 
       Сталь Кам`янське3:0Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:6Зірка Запоріжжя
       Самара-Метеорит Павлоград4:3Локомотив Дніпропетровськ
      19-05-2002 
       Динамо-2 Запоріжжя0:1Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 14 
      25-05-2002 
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:0Самара-Метеорит Павлоград
      26-05-2002 
       Локомотив Дніпропетровськ1:3ДЮФК Оріхів Оріхів
       Зірка Запоріжжя1:0Сталь Кам`янське
       Надія-Вагонмаш Дніпродзержинськ2:1Динамо-2 Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Павелько Олексій Володимирович Зірка Запоріжжя11014
    Петренко Микола Миколайович Зірка Запоріжжя10014
    Нечитайло Олексій Вікторович Зірка Запоріжжя1019
    Морозов Микола Вікторович Зірка Запоріжжя9013
    Борисов Денис Валерійович Самара-Метеорит Павлоград9311
    Цуканов Андрій Володимирович Зірка Запоріжжя8013
    Пирогов Євген Вікторович Сталь Кам`янське8012
    Данильченко Олександр Юрійович Торпедо-Космос Запоріжжя5011
    Новіков Ігор Сергійович Зірка Запоріжжя505
    Безмелицин Олег Миколайович Самара-Метеорит Павлоград5011
    Францев Антон Миколайович Самара-Метеорит Павлоград4110

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook