Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Локомотив Одеса2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Моноліт Іллічівськ1:2Арсенал Біла Церква
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:4Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса4:7Кристал Херсон
       ДЮСШ Овідіополь0:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 2 
      13-09-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:2ДЮСШ-9 Одеса
       Кристал Херсон2:1ДЮСШ Овідіополь
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:1Юнга-Чорне море Одеса
       Арсенал Біла Церква2:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса2:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 3 
      20-09-2009 
       Моноліт Іллічівськ3:5Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:2Локомотив Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса0:1Арсенал Біла Церква
       ДЮСШ Овідіополь2:3Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ-9 Одеса3:2Кристал Херсон
     Тур 4 
      27-09-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:3Кристал Херсон
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:4ДЮСШ-9 Одеса
       Арсенал Біла Церква3:0ДЮСШ Овідіополь
       Локомотив Одеса2:3Юнга-Чорне море Одеса
       Моноліт Іллічівськ4:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 5 
      04-10-2009 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Юнга-Чорне море Одеса1:3Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь2:1Локомотив Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса1:0Арсенал Біла Церква
       Кристал Херсон8:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 6 
      11-10-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Арсенал Біла Церква3:0Кристал Херсон
       Локомотив Одеса1:2ДЮСШ-9 Одеса
       Моноліт Іллічівськ2:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 7 
      18-10-2009 
       Юнга-Чорне море Одеса2:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь2:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-9 Одеса3:1Моноліт Іллічівськ
       Кристал Херсон4:2Локомотив Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:3Арсенал Біла Церква
     Тур 8 
      25-10-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:4Арсенал Біла Церква
       Локомотив Одеса1:2Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ2:0Кристал Херсон
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1ДЮСШ-9 Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса1:4ДЮСШ Овідіополь
     Тур 9 
      01-11-2009 
       ДЮСШ Овідіополь3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Юнга-Чорне море Одеса
       Кристал Херсон1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:4Моноліт Іллічівськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький8:0Локомотив Одеса
       Арсенал Біла Церква3:0Моноліт Іллічівськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Кристал Херсон3:4Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса4:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 11 
      18-04-2010 
       ДЮСШ-9 Одеса4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь3:2Кристал Херсон
       Юнга-Чорне море Одеса9:4Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Арсенал Біла Церква
       Моноліт Іллічівськ3:1Локомотив Одеса
     Тур 12 
      25-04-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Моноліт Іллічівськ
       Локомотив Одеса1:6ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Арсенал Біла Церква3:1Юнга-Чорне море Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.2:2ДЮСШ Овідіополь
       Кристал Херсон1:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 13 
      02-05-2010 
       Кристал Херсон5:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса4:3Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ Овідіополь0:1Арсенал Біла Церква
       Юнга-Чорне море Одеса15:00Локомотив Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1Моноліт Іллічівськ
     Тур 14 
      09-05-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Моноліт Іллічівськ1:3Юнга-Чорне море Одеса
       Локомотив Одеса01:10ДЮСШ Овідіополь
       Арсенал Біла Церква4:0ДЮСШ-9 Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:1Кристал Херсон
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Херсон3:0Арсенал Біла Церква
       ДЮСШ-9 Одеса6:1Локомотив Одеса
       ДЮСШ Овідіополь1:0Моноліт Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 16 
      23-05-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ2:3ДЮСШ-9 Одеса
       Локомотив Одеса2:4Кристал Херсон
       Арсенал Біла Церква3:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Арсенал Біла Церква4:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.+:-Локомотив Одеса
       Кристал Херсон5:0Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь5:3Юнга-Чорне море Одеса
    Коло 1 
     Тур 9 
      02-06-2010 
       Арсенал Біла Церква+:-Локомотив Одеса
    Коло 2 
     Тур 18 
      06-06-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса3:3ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Кристал Херсон
       Моноліт Іллічівськ+:-Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Локомотив Одеса0:6Арсенал Біла Церква
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Паламарчук Сергій Вячеславович Юнга-Чорне море Одеса19218
    Кошовий Ігор Анатолійович Арсенал Біла Церква12017
    Бондар Вячеслав Леонідович ДЮСШ-9 Одеса11016
    Жук Денис Олегович ДЮСШ Овідіополь10018
    Господінов Олександр Ігорович Кристал Херсон10118
    Дімов Олександр Дмитрович Юнга-Чорне море Одеса9018
    Тамразян Григорій Варужанович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.8017
    Чабан Віталій Володимирович Моноліт Іллічівськ8212
    Іваненко Денис Віталійович Моноліт Іллічівськ8116
    Михалюк Олександр Сергійович ДЮСШ Овідіополь7013
    Чабанюк Володимир Вікторович ДЮСШ Овідіополь708

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook