Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-15 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Локомотив Одеса1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Моноліт Іллічівськ3:1Арсенал Біла Церква
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Юнга-Чорне море Одеса3:2Кристал Херсон
       ДЮСШ Овідіополь1:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 2 
      13-09-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0ДЮСШ-9 Одеса
       Кристал Херсон2:1ДЮСШ Овідіополь
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:3Юнга-Чорне море Одеса
       Арсенал Біла Церква1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса1:0Моноліт Іллічівськ
     Тур 3 
      20-09-2009 
       Моноліт Іллічівськ2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Локомотив Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса4:2Арсенал Біла Церква
       ДЮСШ Овідіополь2:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ-9 Одеса0:1Кристал Херсон
     Тур 4 
      27-09-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1Кристал Херсон
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:4ДЮСШ-9 Одеса
       Арсенал Біла Церква0:1ДЮСШ Овідіополь
       Локомотив Одеса1:2Юнга-Чорне море Одеса
       Моноліт Іллічівськ4:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 5 
      04-10-2009 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Юнга-Чорне море Одеса0:5Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь1:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса0:0Арсенал Біла Церква
       Кристал Херсон0:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 6 
      11-10-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Арсенал Біла Церква1:4Кристал Херсон
       Локомотив Одеса2:2ДЮСШ-9 Одеса
       Моноліт Іллічівськ3:1ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:2Юнга-Чорне море Одеса
     Тур 7 
      18-10-2009 
       Юнга-Чорне море Одеса1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Херсон0:1Локомотив Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:2Арсенал Біла Церква
     Тур 8 
      25-10-2009 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1Арсенал Біла Церква
       Локомотив Одеса1:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Моноліт Іллічівськ1:0Кристал Херсон
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0ДЮСШ-9 Одеса
       Юнга-Чорне море Одеса2:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 7 
      28-10-2009 
       ДЮСШ Овідіополь+:-ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-9 Одеса1:2Моноліт Іллічівськ
     Тур 9 
      01-11-2009 
       ДЮСШ Овідіополь2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса2:3Юнга-Чорне море Одеса
       Кристал Херсон2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:3Моноліт Іллічівськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0Локомотив Одеса
       Арсенал Біла Церква0:1Моноліт Іллічівськ
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Кристал Херсон2:1Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮСШ-9 Одеса2:3ДЮСШ Овідіополь
     Тур 11 
      18-04-2010 
       ДЮСШ-9 Одеса0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь1:1Кристал Херсон
       Юнга-Чорне море Одеса6:1Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:2Арсенал Біла Церква
       Моноліт Іллічівськ1:1Локомотив Одеса
     Тур 12 
      25-04-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Моноліт Іллічівськ
       Локомотив Одеса3:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Арсенал Біла Церква1:2Юнга-Чорне море Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.0:1ДЮСШ Овідіополь
       Кристал Херсон1:1ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 13 
      02-05-2010 
       Кристал Херсон0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса1:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       ДЮСШ Овідіополь1:0Арсенал Біла Церква
       Юнга-Чорне море Одеса1:1Локомотив Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:1Моноліт Іллічівськ
     Тур 14 
      09-05-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Моноліт Іллічівськ0:1Юнга-Чорне море Одеса
       Локомотив Одеса0:0ДЮСШ Овідіополь
       Арсенал Біла Церква2:1ДЮСШ-9 Одеса
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.1:2Кристал Херсон
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.00:11Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Херсон2:2Арсенал Біла Церква
       ДЮСШ-9 Одеса0:0Локомотив Одеса
       ДЮСШ Овідіополь2:0Моноліт Іллічівськ
       Юнга-Чорне море Одеса3:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 16 
      23-05-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0Юнга-Чорне море Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0ДЮСШ Овідіополь
       Моноліт Іллічівськ4:3ДЮСШ-9 Одеса
       Локомотив Одеса3:1Кристал Херсон
       Арсенал Біла Церква5:0Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Арсенал Біла Церква2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.3:2Локомотив Одеса
       Кристал Херсон1:1Моноліт Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса5:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь0:3Юнга-Чорне море Одеса
    Коло 1 
     Тур 9 
      02-06-2010 
       Арсенал Біла Церква1:2Локомотив Одеса
    Коло 2 
     Тур 18 
      06-06-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ДЮСШ Овідіополь
       Юнга-Чорне море Одеса4:2ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:0Кристал Херсон
       Моноліт Іллічівськ+:-Зелений Гай Вознесенськ, Мик.обл.
       Локомотив Одеса2:0Арсенал Біла Церква
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ізіфович Олег Олександрович Юнга-Чорне море Одеса13517
    Неннов Вячеслав Станіславович Кристал Херсон10017
    Ковтун Артем Сергійович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький9517
    Бевз Сергій Юрійович ДЮСШ Овідіополь8016
    Герасимчук Олександр Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.808
    Швець Артем Валерійович Арсенал Біла Церква7117
    Грубий Євгеній Євгенійович Юнга-Чорне море Одеса7015
    Білан Олег Олександрович ДЮСШ Овідіополь6116
    Іванов Микита Сергійович Юнга-Чорне море Одеса5018
    Немтінов Євгеній Сергійович Моноліт Іллічівськ508
    Каім Олександр Олександрович Локомотив Одеса5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook