Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2009/2010 Перша ліга U-15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2009 
       Енергія Нова Каховка2:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       ІгроСервіс Сімферополь0:4Освіта Херсон
       Титан Армянськ2:2Фенікс-Іллічівець Калініно
       Азовець Генічеськ0:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       УОР Сімферополь9:1СК Каховка Каховка
     Тур 2 
      13-09-2009 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:0СК Каховка Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:6УОР Сімферополь
       Фенікс-Іллічівець Калініно0:4Азовець Генічеськ
       Освіта Херсон2:1Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка4:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 3 
      20-09-2009 
       ІгроСервіс Сімферополь1:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Титан Армянськ0:5Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ1:1Освіта Херсон
       УОР Сімферополь7:0Фенікс-Іллічівець Калініно
       СК Каховка Каховка2:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 4 
      27-09-2009 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Фенікс-Іллічівець Калініно0:3СК Каховка Каховка
       Освіта Херсон0:3УОР Сімферополь
       Енергія Нова Каховка6:1Азовець Генічеськ
       ІгроСервіс Сімферополь2:0Титан Армянськ
     Тур 5 
      04-10-2009 
       Титан Армянськ0:3ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Азовець Генічеськ1:2ІгроСервіс Сімферополь
       УОР Сімферополь-:-Енергія Нова Каховка
       СК Каховка Каховка0:0Освіта Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь15:01Фенікс-Іллічівець Калініно
     Тур 6 
      11-10-2009 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія9:0Фенікс-Іллічівець Калініно
       Освіта Херсон2:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Енергія Нова Каховка2:1СК Каховка Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь00:11УОР Сімферополь
       Титан Армянськ1:4Азовець Генічеськ
     Тур 7 
      18-10-2009 
       Азовець Генічеськ1:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       УОР Сімферополь5:0Титан Армянськ
       СК Каховка Каховка2:0ІгроСервіс Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:2Енергія Нова Каховка
       Фенікс-Іллічівець Калініно1:3Освіта Херсон
     Тур 8 
      25-10-2009 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:0Освіта Херсон
       Енергія Нова Каховка3:0Фенікс-Іллічівець Калініно
       ІгроСервіс Сімферополь0:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ1:1СК Каховка Каховка
       Азовець Генічеськ0:2УОР Сімферополь
     Тур 9 
      01-11-2009 
       УОР Сімферополь3:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       СК Каховка Каховка3:2Азовець Генічеськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:0Титан Армянськ
       Фенікс-Іллічівець Калініно0:3ІгроСервіс Сімферополь
       Освіта Херсон-:+Енергія Нова Каховка
    Коло 2 
     Тур 10 
      11-04-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:2Енергія Нова Каховка
       Освіта Херсон0:1ІгроСервіс Сімферополь
       Фенікс-Іллічівець Калініно1:2Титан Армянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:4Азовець Генічеськ
       СК Каховка Каховка1:2УОР Сімферополь
     Тур 11 
      18-04-2010 
       СК Каховка Каховка0:2ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       УОР Сімферополь4:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Азовець Генічеськ7:3Фенікс-Іллічівець Калініно
       Титан Армянськ0:1Освіта Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь0:5Енергія Нова Каховка
     Тур 12 
      25-04-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка4:1Титан Армянськ
       Освіта Херсон2:0Азовець Генічеськ
       Фенікс-Іллічівець Калініно0:6УОР Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:2СК Каховка Каховка
     Тур 13 
      02-05-2010 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:2ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       СК Каховка Каховка1:1Фенікс-Іллічівець Калініно
       УОР Сімферополь2:0Освіта Херсон
       Азовець Генічеськ1:1Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ0:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 14 
      09-05-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія2:0Титан Армянськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:2Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка0:0УОР Сімферополь
       Освіта Херсон0:3СК Каховка Каховка
       Фенікс-Іллічівець Калініно3:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 15 
      16-05-2010 
       Фенікс-Іллічівець Калініно0:2ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:0Освіта Херсон
       СК Каховка Каховка1:0Енергія Нова Каховка
       УОР Сімферополь3:0ІгроСервіс Сімферополь
       Азовець Генічеськ4:0Титан Армянськ
     Тур 16 
      23-05-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:1Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ0:3УОР Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь1:4СК Каховка Каховка
       Енергія Нова Каховка3:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Освіта Херсон2:1Фенікс-Іллічівець Калініно
     Тур 17 
      30-05-2010 
       Освіта Херсон1:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Фенікс-Іллічівець Калініно1:7Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:1ІгроСервіс Сімферополь
       СК Каховка Каховка1:1Титан Армянськ
       УОР Сімферополь+:-Азовець Генічеськ
     Тур 18 
      06-06-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:6УОР Сімферополь
       Азовець Генічеськ6:3СК Каховка Каховка
       Титан Армянськ0:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь+:-Фенікс-Іллічівець Калініно
       Енергія Нова Каховка2:0Освіта Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Долина Віталій Вікторович УОР Сімферополь25117
    Берлімов Ілля Віталійович Азовець Генічеськ17016
    Муратов Арсен Енверович УОР Сімферополь10016
    Турчанінов Олександр Олегович СДЮШОР Спартак Сімферополь10318
    Сушко Михайло Ігорович СК Каховка Каховка919
    Криворучко Андрій Павлович Освіта Херсон8013
    Морозов Антон Олександрович Енергія Нова Каховка8013
    Білялов Іззет Шевкетович Фенікс-Іллічівець Калініно718
    Бабак Ілля Сергійович Енергія Нова Каховка6013
    Бакулін Владислав Анатолійович Енергія Нова Каховка6417
    Федоров Остап Максимович УОР Сімферополь619

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook