Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2009 
       Піонер Кіровоград0:1ДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮФК Олімпік Кропивницький5:0Спартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:4Аметист-2 Олександрія
       Кристал-1 Олександрія3:2ДЮСШ Знам`янка
      10-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кіровоград3:4ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
     Тур 2 
      16-09-2009 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка0:4Піонер Кіровоград
       Аметист-1 Олександрія9:0ДЮСШ-2 Кіровоград
      17-09-2009 
       Аметист-2 Олександрія0:0Кристал-1 Олександрія
       Спартак-ІКАР Кіровоград3:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСТШ Зірочка Кіровоград2:4ДЮФК Олімпік Кропивницький
     Тур 3 
      23-09-2009 
       Піонер Кіровоград1:1Аметист-1 Олександрія
       ДЮФК Олімпік Кропивницький5:0ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:4ДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Кристал-1 Олександрія2:4Спартак-ІКАР Кіровоград
      24-09-2009 
       ДЮСШ Знам`янка0:1Аметист-2 Олександрія
     Тур 4 
      30-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кіровоград0:2Піонер Кіровоград
      01-10-2009 
       Спартак-ІКАР Кіровоград1:0ДЮСШ Знам`янка
       ДЮСТШ Зірочка Кіровоград3:2Кристал-1 Олександрія
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка1:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       Аметист-1 Олександрія4:2ДЮФК Олімпік Кропивницький
     Тур 5 
      07-10-2009 
       ДЮФК Олімпік Кропивницький1:2ДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:5Аметист-1 Олександрія
       Кристал-1 ОлександріяДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСТШ Зірочка Кіровоград
      08-10-2009 
       Аметист-2 ОлександріяСпартак-ІКАР Кіровоград
     Тур 6 
      14-10-2009 
       Піонер Кіровоград1:4ДЮФК Олімпік Кропивницький
      15-10-2009 
       ДЮСТШ Зірочка Кіровоград1:2Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка1:0ДЮСШ Знам`янка
       Аметист-1 Олександрія4:0Кристал-1 Олександрія
       ДЮСШ-2 Кіровоград4:0ДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 7 
      21-10-2009 
       ДЮСШ-1 СвітловодськПіонер Кіровоград
       Кристал-1 Олександрія4:1ДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаАметист-1 Олександрія
       Аметист-2 Олександрія5:0ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
      22-10-2009 
       Спартак-ІКАР Кіровоград2:3ДЮСТШ Зірочка Кіровоград
     Тур 8 
      28-10-2009 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаСпартак-ІКАР Кіровоград
       Піонер КіровоградКристал-1 Олександрія
      29-10-2009 
       Аметист-1 ОлександріяАметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ Знам`янка
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 9 
      04-11-2009 
       Кристал-1 ОлександріяДЮФК Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ Знам`янкаПіонер Кіровоград
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
      05-11-2009 
       Спартак-ІКАР КіровоградАметист-1 Олександрія
     Тур 10 
      11-11-2009 
       Піонер КіровоградАметист-2 Олександрія
      12-11-2009 
       Аметист-1 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ-2 КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-1 СвітловодськКристал-1 Олександрія
     Тур 11 
      18-11-2009 
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-1 Світловодськ
       Аметист-2 ОлександріяДЮФК Олімпік Кропивницький
       Спартак-ІКАР КіровоградПіонер Кіровоград
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаАметист-1 Олександрія
      19-11-2009 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 12 
      16-06-2019 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградПіонер Кіровоград
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮФК Олімпік Кропивницький
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Знам`янкаКристал-1 Олександрія
     Тур 13 
       Кристал-1 ОлександріяАметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Піонер КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ-2 КіровоградАметист-1 Олександрія
     Тур 14 
       Аметист-1 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮФК Олімпік Кропивницький
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       Спартак-ІКАР КіровоградКристал-1 Олександрія
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ Знам`янка
     Тур 15 
       ДЮСШ Знам`янкаСпартак-ІКАР Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮФК Олімпік КропивницькийАметист-1 Олександрія
       Піонер КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
     Тур 16 
       ДЮСШ-2 КіровоградОлімпік Кіровоград
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаКристал-1 Олександрія
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ Знам`янка
       Спартак-ІКАР КіровоградАметист-2 Олександрія
     Тур 17 
       Аметист-2 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       Кристал-1 ОлександріяАметист-1 Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮФК Олімпік КропивницькийПіонер Кіровоград
     Тур 18 
       Піонер КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 КіровоградКристал-1 Олександрія
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаАметист-2 Олександрія
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
     Тур 19 
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       Аметист-2 ОлександріяАметист-1 Олександрія
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-2 Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮФК Олімпік Кропивницький
     Тур 20 
       ДЮФК Олімпік КропивницькийКристал-1 Олександрія
       Піонер КіровоградДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-2 КіровоградАметист-2 Олександрія
       Аметист-1 ОлександріяСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСТШ Зірочка Кіровоград
     Тур 21 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградАметист-1 Олександрія
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
       Аметист-2 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаДЮФК Олімпік Кропивницький
       Кристал-1 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 22 
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ Знам`янка
       ДЮФК Олімпік КропивницькийАметист-2 Олександрія
       Піонер КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Федан Євген Вікторович Аметист-2 Олександрія905
    Лашкул Дмитро Геннадійович ДЮСТШ Зірочка Кіровоград916
    Гуськов Олександр Володимирович Аметист-1 Олександрія904
    Жердієв Антон Олександрович ДЮФК Олімпік Кропивницький504
    Кирпита Олександр Сергійович Кристал-1 Олександрія506
    Бралін Родіон Романович Аметист-1 Олександрія405
    Науменко Максим Вікторович ДЮСШ-2 Кіровоград305
    Рибін Михайло Юрійович ДЮФК Олімпік Кропивницький306
    Чорний Артем Сергійович ДЮФК Олімпік Кропивницький306
    Бичков Богдан Сергійович Аметист-1 Олександрія304
    Павлюченко Сергій Анатолійович Кристал-1 Олександрія205

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook