Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2009 
       ДЮСШ-2 Кіровоград3:0ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
      09-09-2009 
       Піонер Кіровоград1:6ДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮФК Олімпік Кропивницький3:0Спартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ3:0Аметист-2 Олександрія
       Кристал-1 Олександрія0:7ДЮСШ Знам`янка
     Тур 2 
      17-09-2009 
       Аметист-2 Олександрія4:0Кристал-1 Олександрія
       Спартак-ІКАР Кіровоград1:1ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСТШ Зірочка Кіровоград0:0ДЮФК Олімпік Кропивницький
      16-09-2009 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка0:6Піонер Кіровоград
       Аметист-1 Олександрія1:1ДЮСШ-2 Кіровоград
     Тур 3 
      23-09-2009 
       Піонер Кіровоград0:8Аметист-1 Олександрія
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:0ДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяСпартак-ІКАР Кіровоград
      24-09-2009 
       ДЮСШ Знам`янкаАметист-2 Олександрія
     Тур 4 
      01-10-2009 
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСШ Знам`янка
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградКристал-1 Олександрія
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСШ-1 Світловодськ
       Аметист-1 ОлександріяДЮФК Олімпік Кропивницький
      30-09-2009 
       ДЮСШ-2 КіровоградПіонер Кіровоград
     Тур 5 
      07-10-2009 
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськАметист-1 Олександрія
       Кристал-1 ОлександріяДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСТШ Зірочка Кіровоград
      08-10-2009 
       Аметист-2 ОлександріяСпартак-ІКАР Кіровоград
     Тур 6 
      15-10-2009 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградАметист-2 Олександрія
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСШ Знам`янка
       Аметист-1 ОлександріяКристал-1 Олександрія
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
      14-10-2009 
       Піонер КіровоградДЮФК Олімпік Кропивницький
     Тур 7 
      21-10-2009 
       ДЮСШ-1 СвітловодськПіонер Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаАметист-1 Олександрія
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
      22-10-2009 
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСТШ Зірочка Кіровоград
     Тур 8 
      28-10-2009 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаСпартак-ІКАР Кіровоград
      29-10-2009 
       Аметист-1 ОлександріяАметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮСШ Знам`янка
      28-10-2009 
       Піонер КіровоградКристал-1 Олександрія
      29-10-2009 
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 9 
      04-11-2009 
       Кристал-1 ОлександріяДЮФК Олімпік Кропивницький
       ДЮСШ Знам`янкаПіонер Кіровоград
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ-2 Кіровоград
      05-11-2009 
       Спартак-ІКАР КіровоградАметист-1 Олександрія
      04-11-2009 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
     Тур 10 
      12-11-2009 
       Аметист-1 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ-2 КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
      11-11-2009 
       Піонер КіровоградАметист-2 Олександрія
      12-11-2009 
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-1 СвітловодськКристал-1 Олександрія
     Тур 11 
      18-11-2009 
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-1 Світловодськ
       Аметист-2 ОлександріяДЮФК Олімпік Кропивницький
       Спартак-ІКАР КіровоградПіонер Кіровоград
      19-11-2009 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
      18-11-2009 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаАметист-1 Олександрія
    Коло 2 
     Тур 12 
      15-11-2018 
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградПіонер Кіровоград
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮФК Олімпік Кропивницький
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ Знам`янкаКристал-1 Олександрія
     Тур 13 
       Кристал-1 ОлександріяАметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮФК Олімпік КропивницькийДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Піонер КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮСШ-2 КіровоградАметист-1 Олександрія
     Тур 14 
       Аметист-1 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮФК Олімпік Кропивницький
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       Спартак-ІКАР КіровоградКристал-1 Олександрія
       Аметист-2 ОлександріяДЮСШ Знам`янка
     Тур 15 
       ДЮСШ Знам`янкаСпартак-ІКАР Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       ДЮФК Олімпік КропивницькийАметист-1 Олександрія
       Піонер КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
     Тур 16 
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮФК Олімпік Кропивницький
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаКристал-1 Олександрія
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградДЮСШ Знам`янка
       Спартак-ІКАР КіровоградАметист-2 Олександрія
     Тур 17 
       Аметист-2 ОлександріяДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       Кристал-1 ОлександріяАметист-1 Олександрія
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ-2 Кіровоград
       ДЮФК Олімпік КропивницькийПіонер Кіровоград
     Тур 18 
       Піонер КіровоградДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 КіровоградКристал-1 Олександрія
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаАметист-2 Олександрія
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
     Тур 19 
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
       Аметист-2 ОлександріяАметист-1 Олександрія
       ДЮСШ Знам`янкаДЮСШ-2 Кіровоград
       Кристал-1 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮФК Олімпік Кропивницький
     Тур 20 
       ДЮФК Олімпік КропивницькийКристал-1 Олександрія
       Піонер КіровоградДЮСШ Знам`янка
       ДЮСШ-2 КіровоградАметист-2 Олександрія
       Аметист-1 ОлександріяСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янкаДЮСТШ Зірочка Кіровоград
     Тур 21 
       ДЮСТШ Зірочка КіровоградАметист-1 Олександрія
       Спартак-ІКАР КіровоградДЮСШ-2 Кіровоград
       Аметист-2 ОлександріяПіонер Кіровоград
       ДЮСШ Знам`янкаДЮФК Олімпік Кропивницький
       Кристал-1 ОлександріяДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 22 
       ДЮСШ-1 СвітловодськДЮСШ Знам`янка
       ДЮФК Олімпік КропивницькийАметист-2 Олександрія
       Піонер КіровоградСпартак-ІКАР Кіровоград
       ДЮСШ-2 КіровоградДЮСТШ Зірочка Кіровоград
       Аметист-1 ОлександріяДЮСШ"Геоід-Мрія" Знам`янка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Маломуж Олександр Сергійович ДЮСТШ Зірочка Кіровоград302
    Шевчук Віктор Юрійович ДЮСШ Знам`янка201
    Сиромятніков Іван Дмитрович ДЮСШ Знам`янка201
    Болдирєв Анатолій Олександрович ДЮСТШ Зірочка Кіровоград102
    Кушнірьов Андрій Олександрович ДЮСТШ Зірочка Кіровоград102
    Грінкевич Єгор Сергійович ДЮСШ Знам`янка101
    Кутулупенко Сергій Вікторович Піонер Кіровоград111
    Мялик Іван Вікторович ДЮСШ Знам`янка101
    Легенький Дмитро Вікторович ДЮСШ Знам`янка101
    Вербовський Олег Ігорович ДЮСТШ Зірочка Кіровоград102
    Войт Артур Ігорович Кристал-1 Олександрія001

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook