Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

12Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Експо-Донбас Донецьк1:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алекс Олександрівка3:0ФК Блюмінг Краматорськ
       ДЮСШ Бердянськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Азовсталь Маріуполь2:0Кіровець Макіївка
     Тур 2 
      23-09-2001 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3Азовсталь Маріуполь
       ФК Блюмінг Краматорськ2:0ДЮСШ Бердянськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:2Алекс Олександрівка
       Донбас Донецьк4:1Експо-Донбас Донецьк
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Алекс Олександрівка3:2Донбас Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ2:2Мінерал Пологи Зап. обл.
       Азовсталь Маріуполь+:-ФК Блюмінг Краматорськ
       Кіровець Макіївка3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 4 
      03-10-2001 
       ФК Блюмінг Краматорськ0:1Кіровець Макіївка
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:3Азовсталь Маріуполь
       Донбас Донецьк8:0ДЮСШ Бердянськ
       Експо-Донбас Донецьк0:0Алекс Олександрівка
     Тур 5 
      07-10-2001 
       ДЮСШ Бердянськ0:2Експо-Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь0:0Донбас Донецьк
       Кіровець Макіївка5:3Мінерал Пологи Зап. обл.
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 6 
      13-10-2001 
       Мінерал Пологи Зап. обл.2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк2:0Кіровець Макіївка
       Експо-Донбас Донецьк1:2Азовсталь Маріуполь
       Алекс Олександрівка9:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 7 
      21-10-2001 
       Азовсталь Маріуполь0:0Алекс Олександрівка
       Кіровець Макіївка0:1Експо-Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:5Донбас Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ1:2Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 8 
      27-10-2001 
       Донбас Донецьк4:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Експо-Донбас Донецьк1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Алекс Олександрівка+:-Кіровець Макіївка
       ДЮСШ Бердянськ0:2Азовсталь Маріуполь
     Тур 9 
      04-11-2001 
       Кіровець Макіївка3:1ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:5Алекс Олександрівка
       ФК Блюмінг Краматорськ0:4Експо-Донбас Донецьк
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:4Донбас Донецьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-04-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:0Експо-Донбас Донецьк
       ФК Блюмінг Краматорськ1:0Алекс Олександрівка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2ДЮСШ Бердянськ
       Кіровець Макіївка0:0Азовсталь Маріуполь
     Тур 11 
      20-04-2002 
       Азовсталь Маріуполь4:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Бердянськ0:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Алекс Олександрівка1:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Експо-Донбас Донецьк0:0Донбас Донецьк
     Тур 12 
      23-04-2002 
       Мінерал Пологи Зап. обл.2:1ДЮСШ Бердянськ
      24-04-2002 
       Донбас Донецьк2:0Алекс Олександрівка
       ФК Блюмінг Краматорськ0:0Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:0Кіровець Макіївка
     Тур 13 
      28-04-2002 
       Кіровець Макіївка2:1ФК Блюмінг Краматорськ
       Азовсталь Маріуполь7:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       ДЮСШ Бердянськ0:6Донбас Донецьк
       Алекс Олександрівка3:0Експо-Донбас Донецьк
     Тур 14 
      02-05-2002 
       Експо-Донбас Донецьк3:0ДЮСШ Бердянськ
       Донбас Донецьк2:1Азовсталь Маріуполь
       Мінерал Пологи Зап. обл.2:2Кіровець Макіївка
       ФК Блюмінг Краматорськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 15 
      09-05-2002 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов6:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Кіровець Макіївка1:5Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь3:0Експо-Донбас Донецьк
       ДЮСШ Бердянськ1:1Алекс Олександрівка
     Тур 16 
      12-05-2002 
       Алекс Олександрівка0:1Азовсталь Маріуполь
       Експо-Донбас Донецьк4:1Кіровець Макіївка
       Донбас Донецьк4:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:4ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 17 
      18-05-2002 
       ФК Блюмінг Краматорськ0:1Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:4Експо-Донбас Донецьк
       Кіровець Макіївка2:1Алекс Олександрівка
       Азовсталь Маріуполь1:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 18 
      26-05-2002 
       ДЮСШ Бердянськ9:2Кіровець Макіївка
       Алекс Олександрівка0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Експо-Донбас Донецьк4:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Донбас Донецьк11:0Мінерал Пологи Зап. обл.
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сич Олександр Валерійович Донбас Донецьк12011
    Селезньов Євген Олександрович Донбас Донецьк1018
    Михайлов Ігор Олександрович Азовсталь Маріуполь9112
    Ільін Євген Юрійович Алекс Олександрівка8015
    Партолін Євген Сергійович Донбас Донецьк8015
    Барков Олександр Вікторович Донбас Донецьк8112
    Каркоха Павло Костянтинович Донбас Донецьк8013
    Погодін Леонід Геннадійович Експо-Донбас Донецьк7013
    Попов Олександр Вікторович Кіровець Макіївка7113
    Шпичко Денис Вікторович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов6113
    Боярко Сергій Сергійович Мінерал Пологи Зап. обл.6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook