Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Львівської області

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-04-2010 
       Галичина Дрогобич2:2ФК Миколаїв -
       Скала-2 Моршин0:1Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл Золочів0:1Шахтар Червоноград
       Газовик-Хуртовина Комарно0:1Нафтуся Східниця
     Тур 2 
      18-04-2010 
       ФК Миколаїв -1:2Рух Винники
       Нафтуся Східниця0:0Кар`єр Торчиновичі
       Шахтар Червоноград2:0Газовик-Хуртовина Комарно
       ФК Пустомити -1:0Сокіл Золочів
       Карпати Кам`янка-Бузька0:3ФК Самбір Самбір
      21-04-2010 
       Галичина Дрогобич1:0Скала-2 Моршин
     Тур 3 
      25-04-2010 
       ФК Самбір Самбір2:1Галичина Дрогобич
       Сокіл Золочів1:4Карпати Кам`янка-Бузька
       Газовик-Хуртовина Комарно1:2ФК Пустомити -
       Кар`єр Торчиновичі0:2Шахтар Червоноград
       Рух Винники0:3Нафтуся Східниця
     Тур 4 
      28-04-2010 
       ФК Миколаїв -0:1Нафтуся Східниця
      01-05-2010 
       Шахтар Червоноград2:1Рух Винники
      02-05-2010 
       ФК Пустомити -2:0Кар`єр Торчиновичі
       Карпати Кам`янка-Бузька1:0Газовик-Хуртовина Комарно
       Галичина Дрогобич2:1Сокіл Золочів
      05-05-2010 
       Скала-2 Моршин1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 5 
      09-05-2010 
       Газовик-Хуртовина Комарно1:1Галичина Дрогобич
       Кар`єр Торчиновичі2:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Рух Винники0:3ФК Пустомити -
       Нафтуся Східниця0:0Шахтар Червоноград
      10-05-2010 
       ФК Самбір Самбір2:0ФК Миколаїв -
      12-05-2010 
       Сокіл Золочів2:2Скала-2 Моршин
     Тур 6 
      15-05-2010 
       ФК Миколаїв -1:1Шахтар Червоноград
       Карпати Кам`янка-Бузька5:2Рух Винники
      16-05-2010 
       ФК Пустомити -0:2Нафтуся Східниця
       Галичина Дрогобич1:3Кар`єр Торчиновичі
       ФК Самбір Самбір2:3Сокіл Золочів
      19-05-2010 
       Скала-2 Моршин5:2Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 1 
      23-05-2010 
       ФК Самбір Самбір1:3ФК Пустомити -
       Рух Винники3:5Кар`єр Торчиновичі
     Тур 7 
      26-05-2010 
       Кар`єр Торчиновичі2:0Скала-2 Моршин
      30-05-2010 
       Сокіл Золочів1:0ФК Миколаїв -
       Газовик-Хуртовина Комарно1:3ФК Самбір Самбір
       Нафтуся Східниця3:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Шахтар Червоноград4:2ФК Пустомити -
     Тур 3 
      02-06-2010 
       Скала-2 Моршин2:2ФК Миколаїв -
     Тур 7 
       Рух Винники2:2Галичина Дрогобич
     Тур 8 
      05-06-2010 
       ФК Миколаїв -4:1ФК Пустомити -
      06-06-2010 
       Карпати Кам`янка-Бузька2:1Шахтар Червоноград
       Галичина Дрогобич0:2Нафтуся Східниця
       ФК Самбір Самбір1:0Кар`єр Торчиновичі
       Сокіл Золочів2:1Газовик-Хуртовина Комарно
      09-06-2010 
       Скала-2 Моршин1:3Рух Винники
     Тур 9 
      13-06-2010 
       Газовик-Хуртовина Комарно2:4ФК Миколаїв -
       Кар`єр Торчиновичі2:0Сокіл Золочів
       Рух Винники1:2ФК Самбір Самбір
       Нафтуся Східниця1:0Скала-2 Моршин
       Шахтар Червоноград4:0Галичина Дрогобич
       ФК Пустомити -2:2Карпати Кам`янка-Бузька
     Тур 10 
      19-06-2010 
       ФК Миколаїв -1:5Карпати Кам`янка-Бузька
      20-06-2010 
       Галичина Дрогобич1:0ФК Пустомити -
       Скала-2 Моршин1:4Шахтар Червоноград
       ФК Самбір Самбір1:3Нафтуся Східниця
       Сокіл Золочів1:3Рух Винники
       Газовик-Хуртовина Комарно1:5Кар`єр Торчиновичі
     Тур 11 
      23-06-2010 
       ФК Пустомити -1:0Скала-2 Моршин
      27-06-2010 
       Кар`єр Торчиновичі4:0ФК Миколаїв -
       Рух Винники4:1Газовик-Хуртовина Комарно
       Нафтуся Східниця5:2Сокіл Золочів
       Шахтар Червоноград1:2ФК Самбір Самбір
       Карпати Кам`янка-Бузька3:1Галичина Дрогобич
    Коло 2 
     Тур 12 
      19-11-2018 
       Галичина Дрогобич1:2Карпати Кам`янка-Бузька
       Скала-2 Моршин0:1ФК Пустомити -
       ФК Самбір Самбір4:1Шахтар Червоноград
       Сокіл Золочів2:3Нафтуся Східниця
       Газовик-Хуртовина Комарно2:3Рух Винники
       ФК Миколаїв -2:3Кар`єр Торчиновичі
     Тур 13 
       Кар`єр Торчиновичі2:0Газовик-Хуртовина Комарно
       Рух Винники7:1Сокіл Золочів
       Нафтуся Східниця2:0ФК Самбір Самбір
       Шахтар Червоноград1:2Скала-2 Моршин
       ФК Пустомити -1:1Галичина Дрогобич
       Карпати Кам`янка-Бузька8:0ФК Миколаїв -
     Тур 14 
       Карпати Кам`янка-Бузька4:0ФК Пустомити -
       Галичина Дрогобич0:1Шахтар Червоноград
       Скала-2 Моршин3:2Нафтуся Східниця
       ФК Самбір Самбір3:2Рух Винники
       Сокіл Золочів1:1Кар`єр Торчиновичі
       ФК Миколаїв -3:0Газовик-Хуртовина Комарно
     Тур 15 
       Газовик-Хуртовина Комарно0:3Сокіл Золочів
       Кар`єр Торчиновичі0:2ФК Самбір Самбір
       Рух Винники2:1Скала-2 Моршин
       Нафтуся Східниця0:1Галичина Дрогобич
       Шахтар Червоноград0:1Карпати Кам`янка-Бузька
       ФК Пустомити -0:1ФК Миколаїв -
     Тур 16 
       ФК Пустомити -0:2Шахтар Червоноград
       Карпати Кам`янка-Бузька0:1Нафтуся Східниця
       Галичина Дрогобич0:2Рух Винники
       Скала-2 Моршин0:2Кар`єр Торчиновичі
       ФК Самбір Самбір2:1Газовик-Хуртовина Комарно
       ФК Миколаїв -1:1Сокіл Золочів
     Тур 17 
       Сокіл Золочів1:0ФК Самбір Самбір
       Газовик-Хуртовина Комарно1:1Скала-2 Моршин
       Кар`єр Торчиновичі2:1Галичина Дрогобич
       Рух Винники5:0Карпати Кам`янка-Бузька
       Нафтуся Східниця2:0ФК Пустомити -
       Шахтар Червоноград5:2ФК Миколаїв -
     Тур 18 
       Шахтар Червоноград0:2Нафтуся Східниця
       ФК Пустомити -2:0Рух Винники
       Карпати Кам`янка-Бузька2:2Кар`єр Торчиновичі
       Галичина Дрогобич0:1Газовик-Хуртовина Комарно
       Скала-2 Моршин0:1Сокіл Золочів
       ФК Миколаїв -1:1ФК Самбір Самбір
     Тур 19 
       ФК Самбір Самбір3:2Скала-2 Моршин
       Сокіл Золочів3:1Галичина Дрогобич
       Газовик-Хуртовина Комарно1:1Карпати Кам`янка-Бузька
       Кар`єр Торчиновичі1:0ФК Пустомити -
       Рух Винники1:1Шахтар Червоноград
       Нафтуся Східниця3:1ФК Миколаїв -
     Тур 20 
       Нафтуся Східниця7:3Рух Винники
       Шахтар Червоноград2:0Кар`єр Торчиновичі
       ФК Пустомити -1:0Газовик-Хуртовина Комарно
       Карпати Кам`янка-Бузька2:0Сокіл Золочів
       Галичина Дрогобич2:2ФК Самбір Самбір
       ФК Миколаїв -2:3Скала-2 Моршин
     Тур 21 
       Скала-2 Моршин2:2Галичина Дрогобич
       ФК Самбір Самбір2:1Карпати Кам`янка-Бузька
       Сокіл Золочів1:0ФК Пустомити -
       Газовик-Хуртовина Комарно2:1Шахтар Червоноград
       Кар`єр Торчиновичі0:4Нафтуся Східниця
       Рух Винники1:0ФК Миколаїв -
     Тур 22 
       Кар`єр Торчиновичі4:3Рух Винники
       Нафтуся Східниця3:0Газовик-Хуртовина Комарно
       Шахтар Червоноград0:1Сокіл Золочів
       ФК Пустомити -2:1ФК Самбір Самбір
       Карпати Кам`янка-Бузька2:1Скала-2 Моршин
       ФК Миколаїв -4:1Галичина Дрогобич
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сухнацький Мар'ян Олексович Кар`єр Торчиновичі001
    Козловський Григорій Петрович Рух Винники005

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook