Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Система-Борекс Бородянка2:2Пансіон Шепетівка
       Сугатин Сугаки10:0Спартак-МАСТ Бровари
       ДЮСК Юність Умань2:0Каменяр Біла Церква
     Тур 2 
      23-09-2001 
       Спартак-МАСТ Бровари0:1ДЮСК Юність Умань
       Пансіон Шепетівка1:1Сугатин Сугаки
       Зміна Біла Церква2:2Система-Борекс Бородянка
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Сугатин Сугаки6:0Зміна Біла Церква
       Каменяр Біла Церква4:0Спартак-МАСТ Бровари
      30-09-2001 
       ДЮСК Юність Умань0:1Пансіон Шепетівка
     Тур 4 
      07-10-2001 
       Пансіон Шепетівка4:0Каменяр Біла Церква
       Зміна Біла Церква4:0ДЮСК Юність Умань
       Система-Борекс Бородянка1:2Сугатин Сугаки
     Тур 5 
      13-10-2001 
       ДЮСК Юність Умань1:0Система-Борекс Бородянка
       Каменяр Біла Церква3:0Зміна Біла Церква
       Спартак-МАСТ Бровари0:1Пансіон Шепетівка
     Тур 6 
      21-10-2001 
       Зміна Біла Церква3:1Спартак-МАСТ Бровари
       Система-Борекс Бородянка2:0Каменяр Біла Церква
       Сугатин Сугаки1:0ДЮСК Юність Умань
     Тур 7 
      27-10-2001 
       Каменяр Біла Церква2:1Сугатин Сугаки
       Спартак-МАСТ Бровари1:4Система-Борекс Бородянка
       Пансіон Шепетівка8:1Зміна Біла Церква
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-04-2002 
       Пансіон Шепетівка0:1Система-Борекс Бородянка
       Спартак-МАСТ Бровари1:2Сугатин Сугаки
       Каменяр Біла Церква2:2ДЮСК Юність Умань
     Тур 9 
      20-04-2002 
       ДЮСК Юність Умань2:0Спартак-МАСТ Бровари
       Сугатин Сугаки2:0Пансіон Шепетівка
       Система-Борекс Бородянка3:1Зміна Біла Церква
     Тур 10 
      28-04-2002 
       Зміна Біла Церква1:6Сугатин Сугаки
       Пансіон Шепетівка+:-ДЮСК Юність Умань
       Спартак-МАСТ Бровари0:2Каменяр Біла Церква
     Тур 11 
      02-05-2002 
       Каменяр Біла Церква2:2Пансіон Шепетівка
       ДЮСК Юність Умань5:0Зміна Біла Церква
       Сугатин Сугаки1:0Система-Борекс Бородянка
     Тур 12 
      12-05-2002 
       Система-Борекс Бородянка2:1ДЮСК Юність Умань
       Зміна Біла Церква0:2Каменяр Біла Церква
       Пансіон Шепетівка7:1Спартак-МАСТ Бровари
     Тур 13 
      18-05-2002 
       Спартак-МАСТ Бровари2:4Зміна Біла Церква
       Каменяр Біла Церква1:2Система-Борекс Бородянка
       ДЮСК Юність Умань1:2Сугатин Сугаки
     Тур 14 
      26-05-2002 
       Сугатин Сугаки+:-Каменяр Біла Церква
       Система-Борекс Бородянка+:-Спартак-МАСТ Бровари
       Зміна Біла Церква1:3Пансіон Шепетівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бурлачук Юрій Олегович Зміна Біла Церква8012
    Темчишен Сергій Валерійович Сугатин Сугаки8012
    Тимощук Олександр Ігорович Пансіон Шепетівка6010
    Мельниченко Роман Ярославович Пансіон Шепетівка6012
    Лукач Олександр Вікторович Сугатин Сугаки6012
    Строіч Ігор Васильович Сугатин Сугаки5012
    Павленко Дмитро Юрійович Каменяр Біла Церква508
    Шимчук Олександр Володимирович Пансіон Шепетівка5012
    Лойко Сергій Михайлович ДЮСК Юність Умань4011
    Ковпатюк Денис Сергійович Система-Борекс Бородянка4012
    Мартинок Олег Олександрович Система-Борекс Бородянка4011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook