Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

20-й чемпіонат області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      01-05-2010 
       Легіон Кіровоград2:2Гідросила Кіровоград
       УкрАгроКом Головківка8:0Новатор Бобринець
       Аметист Олександрія5:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Олімпік Кіровоград0:3ФК Новоукраїнка -
       Степ Долинська0:0Сокіл Кіровоградський район
     Тур 2 
      08-05-2010 
       Гідросила Кіровоград1:1Сокіл Кіровоградський район
       ФК Новоукраїнка -2:0Степ Долинська
      12-05-2010 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка1:6Олімпік Кіровоград
      08-05-2010 
       Новатор Бобринець1:0Аметист Олександрія
       УкрАгроКом Головківка5:1Легіон Кіровоград
     Тур 3 
      15-05-2010 
       УкрАгроКом Головківка2:0Гідросила Кіровоград
       Аметист Олександрія1:2Легіон Кіровоград
       Олімпік Кіровоград6:1Новатор Бобринець
       Степ Долинська0:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Сокіл Кіровоградський район4:0ФК Новоукраїнка -
     Тур 4 
      22-05-2010 
       Гідросила Кіровоград1:3ФК Новоукраїнка -
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка2:2Сокіл Кіровоградський район
       Степ Долинська3:2Новатор Бобринець
       Легіон Кіровоград0:0Олімпік Кіровоград
       УкрАгроКом Головківка5:1Аметист Олександрія
     Тур 5 
      29-05-2010 
       Аметист Олександрія3:3Гідросила Кіровоград
       Олімпік Кіровоград1:3УкрАгроКом Головківка
       Степ Долинська1:1Легіон Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район5:3Новатор Бобринець
       ФК Новоукраїнка -1:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 6 
      05-06-2010 
       Гідросила Кіровоград1:3Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Новатор Бобринець2:1ФК Новоукраїнка -
       Легіон Кіровоград2:2Сокіл Кіровоградський район
       УкрАгроКом Головківка3:2Степ Долинська
       Аметист Олександрія2:2Олімпік Кіровоград
     Тур 7 
      12-06-2010 
       Олімпік Кіровоград2:1Гідросила Кіровоград
       Степ Долинська1:3Аметист Олександрія
       Сокіл Кіровоградський район3:0УкрАгроКом Головківка
       ФК Новоукраїнка -0:3Легіон Кіровоград
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0Новатор Бобринець
     Тур 8 
      19-06-2010 
       Гідросила Кіровоград2:4Новатор Бобринець
       Легіон Кіровоград0:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       УкрАгроКом Головківка10:0ФК Новоукраїнка -
       Аметист Олександрія2:1Сокіл Кіровоградський район
       Олімпік Кіровоград2:2Степ Долинська
     Тур 9 
      26-06-2010 
       Степ Долинська1:2Гідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район0:3Олімпік Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -1:3Аметист Олександрія
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка0:5УкрАгроКом Головківка
       Новатор Бобринець0:3Легіон Кіровоград
    Коло 2 
     Тур 10 
      28-08-2010 
       Гідросила Кіровоград0:4Легіон Кіровоград
       Новатор Бобринець2:6УкрАгроКом Головківка
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка4:0Аметист Олександрія
       ФК Новоукраїнка -1:1Олімпік Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район2:0Степ Долинська
     Тур 11 
      04-09-2010 
       Сокіл Кіровоградський район2:0Гідросила Кіровоград
       Степ Долинська5:1ФК Новоукраїнка -
       Олімпік Кіровоград0:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Аметист Олександрія1:1Новатор Бобринець
       УкрАгроКом Головківка1:0Легіон Кіровоград
     Тур 12 
      11-09-2010 
       Гідросила Кіровоград0:6УкрАгроКом Головківка
       Легіон Кіровоград1:1Аметист Олександрія
       Новатор Бобринець1:4Олімпік Кіровоград
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка2:1Степ Долинська
       ФК Новоукраїнка -3:2Сокіл Кіровоградський район
     Тур 13 
      18-09-2010 
       ФК Новоукраїнка -1:0Гідросила Кіровоград
       Сокіл Кіровоградський район0:1Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Степ Долинська2:1Новатор Бобринець
       Олімпік Кіровоград1:0Легіон Кіровоград
       Аметист Олександрія2:5УкрАгроКом Головківка
     Тур 14 
      25-09-2010 
       Гідросила Кіровоград3:0Аметист Олександрія
       УкрАгроКом Головківка2:0Олімпік Кіровоград
       Легіон Кіровоград0:0Степ Долинська
       Новатор Бобринець0:1Сокіл Кіровоградський район
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка3:0ФК Новоукраїнка -
     Тур 15 
      02-10-2010 
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка4:1Гідросила Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -0:0Новатор Бобринець
       Сокіл Кіровоградський район1:3Легіон Кіровоград
       Степ Долинська1:7УкрАгроКом Головківка
       Олімпік Кіровоград3:2Аметист Олександрія
     Тур 16 
      09-10-2010 
       Гідросила Кіровоград0:1Олімпік Кіровоград
       Аметист Олександрія5:1Степ Долинська
       УкрАгроКом Головківка9:0Сокіл Кіровоградський район
       Легіон Кіровоград4:2ФК Новоукраїнка -
       Новатор Бобринець0:0Локомотив-Хлібодар Знам`янка
     Тур 17 
      16-10-2010 
       Новатор Бобринець0:0Гідросила Кіровоград
       Локомотив-Хлібодар Знам`янка1:0Легіон Кіровоград
       ФК Новоукраїнка -0:1УкрАгроКом Головківка
       Сокіл Кіровоградський район0:1Аметист Олександрія
       Степ Долинська0:2Олімпік Кіровоград
     Тур 18 
      23-10-2010 
       Гідросила Кіровоград0:2Степ Долинська
       Олімпік Кіровоград3:0Сокіл Кіровоградський район
       Аметист Олександрія1:2ФК Новоукраїнка -
       УкрАгроКом Головківка3:2Локомотив-Хлібодар Знам`янка
       Легіон Кіровоград1:1Новатор Бобринець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Оганесов Антон Вячеславович УкрАгроКом Головківка28816
    Андрієнко Роман Леонідович УкрАгроКом Головківка25916
    Клушин Антон Олександрович Олімпік Кіровоград24813
    Гріщенко Юрій Петрович УкрАгроКом Головківка21017
    Башаков Олексій Олександрович УкрАгроКом Головківка20023
    Полярус Артем Ігорович Аметист Олександрія20017
    Поплавка Ярослав Ігорович Аметист Олександрія19021
    Максименко Олександр Олександрович Новатор Бобринець17020
    Гелевер Вячеслав Юрійович Степ Долинська17421
    Герасименко Василь Олександрович Легіон Кіровоград17821
    Вдовіченков Андрій Олегович УкрАгроКом Головківка15013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook