Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Авангард Жовті Води3:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Лубни1:0Динамо-Олімп Світловодськ
       Олімпія Южноукраїнськ0:4Земля К Миргород
     Тур 2 
      22-09-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Земля К Миргород
      23-09-2001 
       Динамо-Олімп Світловодськ3:1Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Зеленодольськ0:4ДЮСШ Лубни
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Авангард Жовті Води2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпія Южноукраїнськ0:1ДЮСШ Зеленодольськ
       Земля К Миргород0:1Динамо-Олімп Світловодськ
     Тур 4 
      06-10-2001 
       ДЮСШ Зеленодольськ2:2Земля К Миргород
      07-10-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Динамо-Олімп Світловодськ
       Авангард Жовті Води1:2ДЮСШ Лубни
     Тур 5 
      13-10-2001 
       ДЮСШ Лубни1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо-Олімп Світловодськ5:1ДЮСШ Зеленодольськ
      14-10-2001 
       Олімпія Южноукраїнськ1:3Авангард Жовті Води
     Тур 6 
      20-10-2001 
       Авангард Жовті Води0:0Земля К Миргород
      21-10-2001 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ДЮСШ Зеленодольськ
       ДЮСШ Лубни7:0Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 7 
      27-10-2001 
       Олімпія Южноукраїнськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Земля К Миргород5:1ДЮСШ Лубни
       Динамо-Олімп Світловодськ0:1Авангард Жовті Води
    Коло 2 
     Тур 8 
      20-04-2002 
       ДЮСШ Зеленодольськ0:3Авангард Жовті Води
       Динамо-Олімп Світловодськ0:0ДЮСШ Лубни
       Земля К Миргород2:1Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 9 
      27-04-2002 
       Земля К Миргород0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      28-04-2002 
       Олімпія Южноукраїнськ2:1Динамо-Олімп Світловодськ
       ДЮСШ Лубни3:0ДЮСШ Зеленодольськ
     Тур 10 
      02-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Зеленодольськ1:3Олімпія Южноукраїнськ
       Динамо-Олімп Світловодськ1:1Земля К Миргород
     Тур 11 
      09-05-2002 
       Земля К Миргород+:-ДЮСШ Зеленодольськ
       Динамо-Олімп Світловодськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Лубни1:0Авангард Жовті Води
     Тур 12 
      12-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ Зеленодольськ-:+Динамо-Олімп Світловодськ
       Авангард Жовті Води-:+Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 13 
      18-05-2002 
       Земля К Миргород0:3Авангард Жовті Води
       ДЮСШ Зеленодольськ0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпія Южноукраїнськ1:1ДЮСШ Лубни
     Тур 14 
      25-05-2002 
       ДЮСШ Лубни1:0Земля К Миргород
      26-05-2002 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Олімпія Южноукраїнськ
       Авангард Жовті Води4:0Динамо-Олімп Світловодськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Красильний Олександр Григорович ДЮСШ Лубни1009
    Несміян Ярослав Сергійович Авангард Жовті Води8112
    Третяк Євген Вікторович Динамо-Олімп Світловодськ5010
    Дубницький Дмитро Вікторович Земля К Миргород5011
    Крекотень Дмитро Анатолійович ДЮСШ Лубни4012
    Кокол Сергій Андрійович Олімпія Южноукраїнськ4012
    Коцюр Олександр Васильович Олімпія Южноукраїнськ4011
    Кедич Ярослав Анатолійович ДЮСШ Лубни306
    Грабарук Євген Леонідович Авангард Жовті Води306
    Зайко Дмитро Миколайович Олімпія Южноукраїнськ304
    Гончаренко Микола Володимирович Земля К Миргород309

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook