Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

20-й чемпіонат Кіровоградської області з футболу

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      16-05-2010 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район0:2Тристар-Промінь
       ФК Новгородка -1:2Інгулець-3 Петрове
     Тур 2 
      23-05-2010 
       Тристар-Промінь 2:0ФК Новгородка -
       Агрокомплекс Устинівський район1:2Сатурн Червона Кам`янка
     Тур 1 
      29-05-2010 
       Сатурн Червона Кам`янка0:2УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
     Тур 2 
      30-05-2010 
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р4:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 3 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:2Агрокомплекс Устинівський район
       ФК Новгородка -0:2УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
       Інгулець-3 Петрове1:2Тристар-Промінь
     Тур 4 
      06-06-2010 
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р2:1Інгулець-3 Петрове
       Агрокомплекс Устинівський район1:1ФК Новгородка -
       Сатурн Червона Кам`янка2:2Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 5 
      13-06-2010 
       ФК Новгородка -1:3Сатурн Червона Кам`янка
       Інгулець-3 Петрове2:3Агрокомплекс Устинівський район
       Тристар-Промінь 0:1УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
     Тур 6 
      20-06-2010 
       Агрокомплекс Устинівський район0:1Тристар-Промінь
       Сатурн Червона Кам`янка3:1Інгулець-3 Петрове
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район7:1ФК Новгородка -
     Тур 7 
      27-06-2010 
       Інгулець-3 Петрове5:1Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Тристар-Промінь 3:4Сатурн Червона Кам`янка
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р2:0Агрокомплекс Устинівський район
    Коло 2 
     Тур 8 
      05-09-2010 
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р2:2Сатурн Червона Кам`янка
       Тристар-Промінь 1:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       Інгулець-3 Петрове3:1ФК Новгородка -
     Тур 9 
      12-09-2010 
       ФК Новгородка -0:3Тристар-Промінь
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:3УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
       Сатурн Червона Кам`янка4:3Агрокомплекс Устинівський район
     Тур 10 
      19-09-2010 
       Агрокомплекс Устинівський район5:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р12:1ФК Новгородка -
       Тристар-Промінь 1:1Інгулець-3 Петрове
     Тур 11 
      26-09-2010 
       Інгулець-3 Петрове1:2УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
       ФК Новгородка -2:3Агрокомплекс Устинівський район
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:1Сатурн Червона Кам`янка
     Тур 12 
      03-10-2010 
       Сатурн Червона Кам`янка2:0ФК Новгородка -
       Агрокомплекс Устинівський район2:0Інгулець-3 Петрове
       УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р3:2Тристар-Промінь
     Тур 13 
      10-10-2010 
       Тристар-Промінь 2:0Агрокомплекс Устинівський район
       Інгулець-3 Петрове1:5Сатурн Червона Кам`янка
       ФК Новгородка -2:0Колос Дмитрівка, Знам`янський район
     Тур 14 
      17-10-2010 
       Колос Дмитрівка, Знам`янський район1:1Інгулець-3 Петрове
       Сатурн Червона Кам`янка0:0Тристар-Промінь
       Агрокомплекс Устинівський район3:0УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гура Юрій Володимирович УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р10010
    Овчар Костянтин Сатурн Червона Кам`янка8011
    Самусенко Віктор Вікторович Інгулець-3 Петрове5012
    Кіяшко Олег Андрійович Колос Дмитрівка, Знам`янський район505
    Озеряний Віктор Анатолійович Сатурн Червона Кам`янка507
    Смакула Мирослав Андрійович Сатурн Червона Кам`янка5011
    Поліщук Володимир Леонідович Агрокомплекс Устинівський район414
    Згама Віталій Миколайович УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р307
    Авраменко Олександр Вікторович ФК Новгородка -308
    Шаргуленко Сергій Агрокомплекс Устинівський район308
    Лактіонов Сергій Володимирович УкрАгоКом-2 Головківка, Олександрійський р3011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook