Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2001-02 рр. Перша ліга U-17 ГРУПА 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2001 
       Алустон-98 Алушта2:1ДЮСШ-9 Одеса
       Таврія Сімферополь6:0Юність Каховка
       Азовець Генічеськ1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ+:-ДЮСШ Ялта
     Тур 2 
      22-09-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ДЮСШ Ялта
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Юність Каховка1:1Азовець Генічеськ
       Алустон-98 Алушта3:0Таврія Сімферополь
     Тур 3 
      29-09-2001 
       Таврія Сімферополь0:1ДЮСШ-9 Одеса
       Азовець Генічеськ0:2Алустон-98 Алушта
       ФСК Іллічівець Чорноморськ4:1Юність Каховка
      30-09-2001 
       ДЮСШ Ялта2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 4 
      07-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Юність Каховка1:0ДЮСШ Ялта
       Алустон-98 Алушта0:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Таврія Сімферополь2:0Азовець Генічеськ
     Тур 5 
      13-10-2001 
       Азовець Генічеськ1:6ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:1Таврія Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:1Юність Каховка
      14-10-2001 
       ДЮСШ Ялта3:2Алустон-98 Алушта
     Тур 6 
      21-10-2001 
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Юність Каховка
       Алустон-98 Алушта2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Таврія Сімферополь2:2ДЮСШ Ялта
       Азовець Генічеськ2:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 7 
      27-10-2001 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:0ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Ялта2:1Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:3Таврія Сімферополь
       Юність Каховка0:1Алустон-98 Алушта
    Коло 2 
     Тур 8 
      14-04-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса1:1Алустон-98 Алушта
       Юність Каховка+:-Таврія Сімферополь
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Азовець Генічеськ
       ДЮСШ Ялта3:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 9 
      20-04-2002 
       ДЮСШ Ялта0:2ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Іллічівець Чорноморськ4:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ1:0Юність Каховка
       Таврія Сімферополь3:0Алустон-98 Алушта
     Тур 10 
      28-04-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса0:0Таврія Сімферополь
       Алустон-98 Алушта1:2Азовець Генічеськ
       Юність Каховка1:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДЮСШ Ялта
     Тур 11 
      02-05-2002 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ Ялта-:+Юність Каховка
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:1Алустон-98 Алушта
       Азовець Генічеськ0:1Таврія Сімферополь
     Тур 12 
      12-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса7:0Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь7:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта+:-ДЮСШ Ялта
       Юність Каховка1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 13 
      18-05-2002 
       ДЮСШ-9 Одеса7:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Азовець Генічеськ+:-ДЮСШ Ялта
       Таврія Сімферополь2:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Алустон-98 Алушта+:-Юність Каховка
     Тур 14 
      26-05-2002 
       Юність Каховка0:4ДЮСШ-9 Одеса
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:4Алустон-98 Алушта
       ДЮСШ Ялта-:+Таврія Сімферополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:2Азовець Генічеськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Тимченко Роман Володимирович Таврія Сімферополь9013
    Морозов Олександр Олександрович Таврія Сімферополь809
    Чикалюк Віталій Олександрович ДЮСШ-9 Одеса7011
    Сухін Вадим Олександрович Алустон-98 Алушта7014
    Панченко Георгій Леонідович ДЮСШ-9 Одеса7014
    Шурубов Андрій Вікторович Алустон-98 Алушта6214
    Микусь Максим Юрійович ДЮСШ-9 Одеса4113
    Гуринович Ігор Олегович ФСК Іллічівець Чорноморськ4010
    Шамрай Дмитро Анатолійович ДЮСШ-9 Одеса407
    Серов Віталій Олександрович ФСК Іллічівець Чорноморськ309
    Хайретдинов Сеитхалил Рафетович ДЮСШ Ялта306

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook