Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2010/2011 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-07-2010 
       Чорноморець-2 Одеса3:0Десна Чернігів
      24-07-2010 
       Скала Стрий3:1ФК Суми -
       Нива Тернопіль1:1Енергія Нова Каховка
       Бастіон Іллічівськ0:0Динамо Хмельницький
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Єдність с.Плиски
     Тур 2 
      01-08-2010 
       ФК Суми -3:0ФК Львів
       Єдність с.Плиски9:0Рось Біла Церква
       Десна Чернігів1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Динамо Хмельницький1:2Чорноморець-2 Одеса
       Енергія Нова Каховка3:1Бастіон Іллічівськ
       Скала Стрий0:1Нива Тернопіль
     Тур 3 
      07-08-2010 
       Нива Тернопіль0:2ФК Суми -
       Бастіон Іллічівськ2:0Скала Стрий
       Чорноморець-2 Одеса0:1Енергія Нова Каховка
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Динамо Хмельницький
       Рось Біла Церква0:2Десна Чернігів
       ФК Львів 0:2Єдність с.Плиски
     Тур 4 
      14-08-2010 
       ФК Суми -1:0Єдність с.Плиски
       Десна Чернігів4:2ФК Львів
       Динамо Хмельницький6:2Рось Біла Церква
       Енергія Нова Каховка1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Скала Стрий0:0Чорноморець-2 Одеса
       Нива Тернопіль2:5Бастіон Іллічівськ
     Тур 5 
      22-08-2010 
       Бастіон Іллічівськ2:0ФК Суми -
       Чорноморець-2 Одеса2:0Нива Тернопіль
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0Скала Стрий
       Рось Біла Церква1:5Енергія Нова Каховка
       ФК Львів 0:1Динамо Хмельницький
       Єдність с.Плиски2:2Десна Чернігів
     Тур 6 
      27-08-2010 
       ФК Суми -1:1Десна Чернігів
      28-08-2010 
       Динамо Хмельницький1:0Єдність с.Плиски
       Енергія Нова Каховка4:0ФК Львів
       Скала Стрий4:0Рось Біла Церква
       Нива Тернопіль1:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Бастіон Іллічівськ0:0Чорноморець-2 Одеса
     Тур 7 
      04-09-2010 
       Чорноморець-2 Одеса0:2ФК Суми -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Бастіон Іллічівськ
       Рось Біла Церква1:2Нива Тернопіль
       ФК Львів 0:4Скала Стрий
       Єдність с.Плиски0:0Енергія Нова Каховка
       Десна Чернігів3:2Динамо Хмельницький
     Тур 8 
      11-09-2010 
       ФК Суми -0:0Динамо Хмельницький
       Енергія Нова Каховка2:1Десна Чернігів
       Скала Стрий2:1Єдність с.Плиски
       Нива Тернопіль3:2ФК Львів
       Бастіон Іллічівськ4:0Рось Біла Церква
      12-09-2010 
       Чорноморець-2 Одеса0:1МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 9 
      18-09-2010 
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1ФК Суми -
       ФК Львів 0:6Бастіон Іллічівськ
       Єдність с.Плиски4:0Нива Тернопіль
       Десна Чернігів1:2Скала Стрий
       Динамо Хмельницький1:2Енергія Нова Каховка
      19-09-2010 
       Рось Біла Церква0:3Чорноморець-2 Одеса
     Тур 10 
      25-09-2010 
       ФК Суми -1:0Енергія Нова Каховка
       Скала Стрий1:0Динамо Хмельницький
       Нива Тернопіль0:3Десна Чернігів
       Бастіон Іллічівськ3:0Єдність с.Плиски
       Чорноморець-2 Одеса3:0ФК Львів
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Рось Біла Церква
     Тур 11 
      01-10-2010 
       Рось Біла Церква0:2ФК Суми -
      02-10-2010 
       ФК Львів 0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Єдність с.Плиски3:0Чорноморець-2 Одеса
       Динамо Хмельницький2:1Нива Тернопіль
       Енергія Нова Каховка1:0Скала Стрий
      03-10-2010 
       Десна Чернігів1:0Бастіон Іллічівськ
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-10-2010 
       ФК Суми -1:1Скала Стрий
       Енергія Нова Каховка4:0Нива Тернопіль
       Динамо Хмельницький0:2Бастіон Іллічівськ
       Десна Чернігів1:1Чорноморець-2 Одеса
       Єдність с.Плиски1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Львів 0:2Рось Біла Церква
     Тур 13 
      15-10-2010 
       Чорноморець-2 Одеса2:0Динамо Хмельницький
      16-10-2010 
       ФК Львів 0:6ФК Суми -
       Рось Біла Церква0:1Єдність с.Плиски
       МФК Миколаїв Миколаїв1:3Десна Чернігів
       Бастіон Іллічівськ1:0Енергія Нова Каховка
       Нива Тернопіль1:0Скала Стрий
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-10-2010 
       Рось Біла Церква2:0ФК Львів
    Коло 2 
     Тур 14 
      23-10-2010 
       ФК Суми -3:0Нива Тернопіль
       Скала Стрий0:0Бастіон Іллічівськ
       Енергія Нова Каховка2:2Чорноморець-2 Одеса
       Динамо Хмельницький0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів2:1Рось Біла Церква
       Єдність с.Плиски7:0ФК Львів
     Тур 15 
      16-04-2011 
       Єдність с.Плиски0:2ФК Суми -
       ФК Львів 0:3Десна Чернігів
       Рось Біла Церква3:0Динамо Хмельницький
       МФК Миколаїв Миколаїв2:2Енергія Нова Каховка
       Бастіон Іллічівськ4:0Нива Тернопіль
      17-04-2011 
       Чорноморець-2 Одеса2:2Скала Стрий
     Тур 16 
      23-04-2011 
       ФК Суми -3:1Бастіон Іллічівськ
       Нива Тернопіль0:1Чорноморець-2 Одеса
       Скала Стрий0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Енергія Нова Каховка1:1Рось Біла Церква
       Десна Чернігів0:1Єдність с.Плиски
     Тур 17 
      30-04-2011 
       Десна Чернігів1:0ФК Суми -
       Єдність с.Плиски3:2Динамо Хмельницький
       ФК Львів -:+Енергія Нова Каховка
       Рось Біла Церква1:3Скала Стрий
       МФК Миколаїв Миколаїв5:1Нива Тернопіль
       Чорноморець-2 Одеса0:1Бастіон Іллічівськ
     Тур 18 
      07-05-2011 
       ФК Суми -2:0Чорноморець-2 Одеса
       Бастіон Іллічівськ0:2МФК Миколаїв Миколаїв
       Нива Тернопіль2:2Рось Біла Церква
       Скала Стрий+:-ФК Львів
       Енергія Нова Каховка2:0Єдність с.Плиски
       Динамо Хмельницький1:0Десна Чернігів
     Тур 16 
      11-05-2011 
       Динамо Хмельницький+:-ФК Львів
     Тур 19 
      14-05-2011 
       Динамо Хмельницький0:2ФК Суми -
       Десна Чернігів3:1Енергія Нова Каховка
       Єдність с.Плиски0:2Скала Стрий
       ФК Львів -:+Нива Тернопіль
       Рось Біла Церква2:3Бастіон Іллічівськ
      15-05-2011 
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Чорноморець-2 Одеса
     Тур 20 
      21-05-2011 
       ФК Суми -0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Бастіон Іллічівськ+:-ФК Львів
       Нива Тернопіль1:3Єдність с.Плиски
       Скала Стрий2:1Десна Чернігів
       Енергія Нова Каховка4:1Динамо Хмельницький
      23-05-2011 
       Чорноморець-2 Одеса1:0Рось Біла Церква
     Тур 21 
      28-05-2011 
       Енергія Нова Каховка0:1ФК Суми -
       Динамо Хмельницький0:0Скала Стрий
       Десна Чернігів4:1Нива Тернопіль
       Єдність с.Плиски1:2Бастіон Іллічівськ
       ФК Львів -:+Чорноморець-2 Одеса
       Рось Біла Церква0:2МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 22 
      04-06-2011 
       ФК Суми -4:1Рось Біла Церква
       МФК Миколаїв Миколаїв+:-ФК Львів
       Чорноморець-2 Одеса5:1Єдність с.Плиски
       Бастіон Іллічівськ1:1Десна Чернігів
       Нива Тернопіль0:1Динамо Хмельницький
       Скала Стрий0:2Енергія Нова Каховка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кожем'яченко Олександр Вікторович Десна Чернігів12219
    Марущук Андрій Станіславович Єдність с.Плиски9220
    Белмохтар Саїд - Бастіон Іллічівськ9013
    Фальковський Євген Михайлович Енергія Нова Каховка9021
    Поляхов Богдан Валерійович Бастіон Іллічівськ9021
    Родевич Олексій Станіславович МФК Миколаїв Миколаїв8017
    Бездольний Ігор Юрійович МФК Миколаїв Миколаїв7220
    Горкун Валентин Миколайович ФК Суми -7020
    Слінкін Андрій Вікторович Чорноморець-2 Одеса6016
    Нечипорук Олександр Григорійович Бастіон Іллічівськ6619
    Єрмаченко Олександр Валерійович Скала Стрий5012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook