Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2010/2011 рр. 1Л

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      17-07-2010 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:2Кримтеплиця Молодіжне
       Нива Вінниця2:0Геліос Харків
       Буковина Чернівці2:2ФК Одеса -
       ФК Олександрія 1:0Говерла Ужгород
       Чорноморець Одеса1:1Сталь Алчевськ
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:3Верес Рівне -
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:2Титан Армянськ
      18-07-2010 
       Динамо-2 Київ3:1Енергетик Бурштин
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Зірка Кропивницький
     Тур 2 
      23-07-2010 
       Енергетик Бурштин1:4Буковина Чернівці
      24-07-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Титан Армянськ
       Зірка Кропивницький0:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Сталь Алчевськ5:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Одеса -1:4ФК Олександрія
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка4:0Нива Вінниця
      25-07-2010 
       Верес Рівне -1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Говерла Ужгород0:1Чорноморець Одеса
       Геліос Харків0:0Динамо-2 Київ
     Тур 3 
      30-07-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:3Говерла Ужгород
      31-07-2010 
       Нива Вінниця1:0Кримтеплиця Молодіжне
       ФК Олександрія 2:0Енергетик Бурштин
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:2Сталь Алчевськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:0Зірка Кропивницький
       Титан Армянськ2:0Верес Рівне -
      01-08-2010 
       Динамо-2 Київ1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці0:2Геліос Харків
       Чорноморець Одеса1:1ФК Одеса -
     Тур 4 
      06-08-2010 
       Енергетик Бурштин1:1Чорноморець Одеса
      07-08-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне0:1Верес Рівне -
       Зірка Кропивницький1:3Титан Армянськ
       Сталь Алчевськ3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Говерла Ужгород3:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Одеса -2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Геліос Харків2:2ФК Олександрія
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:3Буковина Чернівці
      08-08-2010 
       Нива Вінниця2:2Динамо-2 Київ
     Тур 5 
      13-08-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Енергетик Бурштин
      14-08-2010 
       Буковина Чернівці1:0Нива Вінниця
       ФК Олександрія 1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Чорноморець Одеса3:0Геліос Харків
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:1ФК Одеса -
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:3Говерла Ужгород
       Титан Армянськ2:1Сталь Алчевськ
      15-08-2010 
       Динамо-2 Київ0:1Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне -0:0Зірка Кропивницький
     Тур 6 
      21-08-2010 
       Говерла Ужгород2:0Титан Армянськ
       ФК Одеса -0:2Арсенал-Київщина Біла Церква
      22-08-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне2:0Зірка Кропивницький
       Сталь Алчевськ0:0Верес Рівне -
       Енергетик Бурштин1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
       Геліос Харків1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Чорноморець Одеса
       Нива Вінниця2:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ0:1Буковина Чернівці
     Тур 7 
      27-08-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Титан Армянськ0:3ФК Одеса -
       Верес Рівне -0:0Говерла Ужгород
      28-08-2010 
       Буковина Чернівці1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Чорноморець Одеса0:0Нива Вінниця
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Геліос Харків
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Енергетик Бурштин
       Зірка Кропивницький0:1Сталь Алчевськ
      29-08-2010 
       ФК Олександрія 3:0Динамо-2 Київ
     Тур 8 
      01-09-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне1:2Сталь Алчевськ
       Говерла Ужгород2:0Зірка Кропивницький
       ФК Одеса -1:3Верес Рівне -
       Енергетик Бурштин0:2Титан Армянськ
       Геліос Харків0:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Нива Вінниця3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Динамо-2 Київ2:0Чорноморець Одеса
       Буковина Чернівці3:1ФК Олександрія
     Тур 9 
      05-09-2010 
       ФК Олександрія 1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Чорноморець Одеса3:0Буковина Чернівці
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:3Нива Вінниця
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Титан Армянськ2:1Геліос Харків
       Верес Рівне -2:1Енергетик Бурштин
       Сталь Алчевськ3:2Говерла Ужгород
      06-09-2010 
       Зірка Кропивницький3:1ФК Одеса -
     Тур 10 
      10-09-2010 
       Енергетик Бурштин2:0Зірка Кропивницький
      11-09-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне0:0Говерла Ужгород
       ФК Одеса -2:0Сталь Алчевськ
       Геліос Харків1:3Верес Рівне -
       Титан Армянськ0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Вінниця3:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Динамо-2 Київ1:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Буковина Чернівці2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Олександрія 2:1Чорноморець Одеса
     Тур 11 
      17-09-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3ФК Олександрія
      18-09-2010 
       Чорноморець Одеса4:0Кримтеплиця Молодіжне
       Фенікс-Іллічовець Калініне0:1Буковина Чернівці
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:2Динамо-2 Київ
       Титан Армянськ1:2Нива Вінниця
       Зірка Кропивницький1:3Геліос Харків
       Сталь Алчевськ3:1Енергетик Бурштин
       Говерла Ужгород1:0ФК Одеса -
      19-09-2010 
       Верес Рівне -3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 12 
      25-09-2010 
       Енергетик Бурштин2:1Говерла Ужгород
      26-09-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне3:1ФК Одеса -
       Геліос Харків0:1Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Зірка Кропивницький
       Нива Вінниця1:0Верес Рівне -
       Динамо-2 Київ2:1Титан Армянськ
       Буковина Чернівці2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Олександрія 2:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Чорноморець Одеса2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 13 
      01-10-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне -3:0Динамо-2 Київ
       Говерла Ужгород4:2Геліос Харків
       ФК Одеса -2:0Енергетик Бурштин
      02-10-2010 
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:3Чорноморець Одеса
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1ФК Олександрія
       Титан Армянськ1:0Буковина Чернівці
       Зірка Кропивницький2:1Нива Вінниця
       Сталь Алчевськ0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 14 
      05-10-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне1:0Енергетик Бурштин
      06-10-2010 
       Геліос Харків0:0ФК Одеса -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Говерла Ужгород
       Нива Вінниця2:1Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ3:0Зірка Кропивницький
       Буковина Чернівці0:2Верес Рівне -
       ФК Олександрія 3:0Титан Армянськ
       Чорноморець Одеса1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:2Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 15 
      10-10-2010 
       Говерла Ужгород3:0Нива Вінниця
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:2Кримтеплиця Молодіжне
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Верес Рівне -0:3ФК Олександрія
       Зірка Кропивницький3:3Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин1:1Геліос Харків
      11-10-2010 
       Сталь Алчевськ2:2Динамо-2 Київ
       ФК Одеса -1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 16 
      15-10-2010 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Титан Армянськ
      16-10-2010 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:3Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці3:1Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 2:1Зірка Кропивницький
       Фенікс-Іллічовець Калініне2:4Арсенал-Київщина Біла Церква
      17-10-2010 
       Чорноморець Одеса1:1Верес Рівне -
       Нива Вінниця3:2ФК Одеса -
       Динамо-2 Київ0:1Говерла Ужгород
      18-10-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Геліос Харків
     Тур 17 
      22-10-2010 
       Енергетик Бурштин1:0Нива Вінниця
      23-10-2010 
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Кримтеплиця Молодіжне
       Титан Армянськ3:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Зірка Кропивницький0:1Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ1:0ФК Олександрія
       Говерла Ужгород2:2Буковина Чернівці
       ФК Одеса -0:1Динамо-2 Київ
       Геліос Харків3:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      24-10-2010 
       Верес Рівне -4:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 18 
      30-10-2010 
       ФК Одеса -2:1Буковина Чернівці
       Говерла Ужгород2:1ФК Олександрія
      31-10-2010 
       Геліос Харків0:0Нива Вінниця
       Сталь Алчевськ1:1Чорноморець Одеса
       Зірка Кропивницький3:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Верес Рівне -6:1Фенікс-Іллічовець Калініне
       Титан Армянськ2:1Арсенал-Київщина Біла Церква
      01-11-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Енергетик Бурштин2:1Динамо-2 Київ
     Тур 19 
      05-11-2010 
       Динамо-2 Київ1:0Геліос Харків
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Сталь Алчевськ
      06-11-2010 
       Титан Армянськ0:0Кримтеплиця Молодіжне
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Верес Рівне -
       Фенікс-Іллічовець Калініне1:6Зірка Кропивницький
       Чорноморець Одеса1:1Говерла Ужгород
       ФК Олександрія 2:1ФК Одеса -
       Буковина Чернівці2:1Енергетик Бурштин
       Нива Вінниця2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
    Коло 1 
     Тур 15 
      10-11-2010 
       Титан Армянськ0:1Чорноморець Одеса
     Тур 9 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Динамо-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 20 
      12-11-2010 
       Енергетик Бурштин1:3ФК Олександрія
       Геліос Харків2:1Буковина Чернівці
      13-11-2010 
       Говерла Ужгород4:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
      14-11-2010 
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Нива Вінниця
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2Динамо-2 Київ
       ФК Одеса -1:2Чорноморець Одеса
       Сталь Алчевськ3:0Фенікс-Іллічовець Калініне
       Зірка Кропивницький1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Верес Рівне -2:0Титан Армянськ
     Тур 21 
      19-03-2011 
       Чорноморець Одеса4:0Енергетик Бурштин
       Динамо-2 Київ3:1Нива Вінниця
      20-03-2011 
       Верес Рівне -2:1Кримтеплиця Молодіжне
       Титан Армянськ0:0Зірка Кропивницький
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Сталь Алчевськ
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Говерла Ужгород
       ФК Олександрія 3:0Геліос Харків
       Буковина Чернівці2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      21-03-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:2ФК Одеса -
     Тур 22 
      25-03-2011 
       Енергетик Бурштин0:3Прикарпаття Ів.-Франківськ
       ФК Одеса -+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
       Говерла Ужгород2:2Арсенал-Київщина Біла Церква
      26-03-2011 
       Нива Вінниця1:1Буковина Чернівці
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0ФК Олександрія
       Сталь Алчевськ0:0Титан Армянськ
       Зірка Кропивницький3:0Верес Рівне -
     Тур 23 
      30-03-2011 
       Зірка Кропивницький3:0Кримтеплиця Молодіжне
       Верес Рівне -0:2Сталь Алчевськ
       Титан Армянськ0:2Говерла Ужгород
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0ФК Одеса -
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Енергетик Бурштин
       ФК Олександрія 2:1Нива Вінниця
      31-03-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2Геліос Харків
       Чорноморець Одеса2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці1:0Динамо-2 Київ
     Тур 24 
      03-04-2011 
       ФК Одеса -0:0Титан Армянськ
       Сталь Алчевськ2:1Зірка Кропивницький
      04-04-2011 
       Динамо-2 Київ1:1ФК Олександрія
       Нива Вінниця1:3Чорноморець Одеса
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Геліос Харків+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
       Енергетик Бурштин0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Говерла Ужгород2:3Верес Рівне -
     Тур 25 
      09-04-2011 
       Сталь Алчевськ1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Зірка Кропивницький4:0Говерла Ужгород
       Верес Рівне -1:1ФК Одеса -
       Титан Армянськ0:1Енергетик Бурштин
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 1:0Буковина Чернівці
      10-04-2011 
       Арсенал-Київщина Біла Церква3:1Геліос Харків
       Чорноморець Одеса3:1Динамо-2 Київ
      11-04-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Нива Вінниця
     Тур 26 
      15-04-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне1:0ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:0Верес Рівне -
      16-04-2011 
       Нива Вінниця+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:3Арсенал-Київщина Біла Церква
       Геліос Харків2:2Титан Армянськ
       ФК Одеса -4:1Зірка Кропивницький
       Говерла Ужгород3:2Сталь Алчевськ
      17-04-2011 
       Буковина Чернівці3:0Чорноморець Одеса
     Тур 22 
      19-04-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне2:1Динамо-2 Київ
     Тур 27 
      22-04-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:1Буковина Чернівці
       Чорноморець Одеса0:2ФК Олександрія
      23-04-2011 
       Говерла Ужгород0:2Кримтеплиця Молодіжне
       Сталь Алчевськ1:1ФК Одеса -
       Зірка Кропивницький0:0Енергетик Бурштин
       Верес Рівне -0:0Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Титан Армянськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1Нива Вінниця
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Динамо-2 Київ
     Тур 28 
      29-04-2011 
       Енергетик Бурштин2:0Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
      30-04-2011 
       ФК Олександрія 3:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Буковина Чернівці+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
       Нива Вінниця4:0Титан Армянськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Верес Рівне -
       Геліос Харків2:2Зірка Кропивницький
       ФК Одеса -4:2Говерла Ужгород
      01-05-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне1:1Чорноморець Одеса
     Тур 29 
      06-05-2011 
       Говерла Ужгород1:0Енергетик Бурштин
       Титан Армянськ3:0Динамо-2 Київ
      07-05-2011 
       ФК Одеса -0:0Кримтеплиця Молодіжне
       Сталь Алчевськ4:0Геліос Харків
       Зірка Кропивницький3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Верес Рівне -4:1Нива Вінниця
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:2Буковина Чернівці
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+ФК Олександрія
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:5Чорноморець Одеса
     Тур 24 
      11-05-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне3:1Буковина Чернівці
     Тур 30 
      14-05-2011 
       Енергетик Бурштин0:0ФК Одеса -
      15-05-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне5:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Чорноморець Одеса+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
       ФК Олександрія 2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Буковина Чернівці2:1Титан Армянськ
       Динамо-2 Київ1:0Верес Рівне -
       Нива Вінниця0:0Зірка Кропивницький
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2Сталь Алчевськ
       Геліос Харків1:0Говерла Ужгород
     Тур 31 
      20-05-2011 
       Енергетик Бурштин1:2Кримтеплиця Молодіжне
      21-05-2011 
       ФК Одеса -1:0Геліос Харків
       Говерла Ужгород2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Зірка Кропивницький1:0Динамо-2 Київ
       Верес Рівне -2:0Буковина Чернівці
       Титан Армянськ1:0ФК Олександрія
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:2Чорноморець Одеса
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Прикарпаття Ів.-Франківськ
      22-05-2011 
       Сталь Алчевськ1:0Нива Вінниця
     Тур 22 
      25-05-2011 
       Геліос Харків0:0Чорноморець Одеса
     Тур 32 
      27-05-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Олександрія 1:0Верес Рівне -
       Буковина Чернівці1:2Зірка Кропивницький
       Динамо-2 Київ2:1Сталь Алчевськ
       Нива Вінниця2:1Говерла Ужгород
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Одеса -
      29-05-2011 
       Геліос Харків0:1Енергетик Бурштин
      30-05-2011 
       Чорноморець Одеса4:0Титан Армянськ
       Кримтеплиця Молодіжне+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 33 
      04-06-2011 
       Геліос Харків1:0Кримтеплиця Молодіжне
       Енергетик Бурштин1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Одеса -1:0Нива Вінниця
       Говерла Ужгород1:1Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ4:2Буковина Чернівці
       Зірка Кропивницький1:1ФК Олександрія
       Верес Рівне -0:1Чорноморець Одеса
       Титан Армянськ2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква+:-Фенікс-Іллічовець Калініне
     Тур 34 
      11-06-2011 
       Кримтеплиця Молодіжне4:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Фенікс-Іллічовець Калініне-:+Титан Армянськ
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:6Верес Рівне -
       Чорноморець Одеса0:1Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 0:1Сталь Алчевськ
       Буковина Чернівці0:0Говерла Ужгород
       Динамо-2 Київ2:0ФК Одеса -
       Нива Вінниця0:0Енергетик Бурштин
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Геліос Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гунчак Руслан Іванович Буковина Чернівці20133
    Бобаль Матвій Матвійович Говерла Ужгород15425
    Кочура Олександр Григорович Зірка Кропивницький12430
    Шевченко Вячеслав Тарасович Сталь Алчевськ11020
    Гавриш Віталій Володимирович Сталь Алчевськ10132
    Візьонок Костянтин Петрович Титан Армянськ10226
    Герасимець Сергій Сергійович Нива Вінниця10531
    Діденко Анатолій Олександрович Чорноморець Одеса9228
    Чепурненко Євгеній Костянтинович Верес Рівне -9027
    Полтавець Валентин Миколайович ФК Одеса -9629
    Васін Денис Геннадійович Чорноморець Одеса9218

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook