Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2010/2011 рр. 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-07-2010 
       Кремінь Кременчук3:0ОЛКОМ Мелітополь
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1Олімпік Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар-3 Донецьк1:2Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Шахтар Свердловськ
      25-07-2010 
       Сталь Кам`янське0:0ФК Полтава -
     Тур 2 
      31-07-2010 
       Олімпік Донецьк6:0Металург-2 Запоріжжя
      01-08-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь3:0Шахтар Свердловськ
       Гірник Кривий Ріг0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Шахтар-3 Донецьк
       ФК Полтава -2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Кремінь Кременчук1:1Сталь Кам`янське
     Тур 3 
      07-08-2010 
       Сталь Кам`янське0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя2:4ФК Полтава -
       Шахтар-3 Донецьк1:3Олімпік Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Шахтар Свердловськ0:1Гірник Кривий Ріг
      08-08-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:1Кремінь Кременчук
     Тур 4 
      14-08-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь1:1Гірник Кривий Ріг
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Шахтар Свердловськ
       Олімпік Донецьк3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Полтава -2:2Шахтар-3 Донецьк
       Кремінь Кременчук4:0Металург-2 Запоріжжя
       Сталь Кам`янське2:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 5 
      22-08-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:1ОЛКОМ Мелітополь
       Металург-2 Запоріжжя1:2Сталь Кам`янське
       Шахтар-3 Донецьк5:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Полтава -
       Гірник Кривий Ріг4:1Іллічівець-2 Маріуполь
      24-08-2010 
       Шахтар Свердловськ0:4Олімпік Донецьк
     Тур 6 
      28-08-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь3:4Іллічівець-2 Маріуполь
       Олімпік Донецьк2:0Гірник Кривий Ріг
       ФК Полтава -3:0Шахтар Свердловськ
       Кремінь Кременчук1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське1:0Шахтар-3 Донецьк
      29-08-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 7 
      04-09-2010 
       Металург-2 Запоріжжя1:2ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар-3 Донецьк3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Сталь Кам`янське
       Шахтар Свердловськ0:0Кремінь Кременчук
       Гірник Кривий Ріг0:2ФК Полтава -
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1Олімпік Донецьк
     Тур 8 
      11-09-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2Олімпік Донецьк
       ФК Полтава -1:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Кремінь Кременчук2:3Гірник Кривий Ріг
       Сталь Кам`янське2:0Шахтар Свердловськ
       Металург-2 Запоріжжя1:1Шахтар-3 Донецьк
      12-09-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 9 
      17-09-2010 
       Олімпік Донецьк1:1ФК Полтава -
      18-09-2010 
       Шахтар-3 Донецьк4:3ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Свердловськ1:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Гірник Кривий Ріг0:3Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Кремінь Кременчук
     Тур 10 
      25-09-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь1:2ФК Полтава -
       Кремінь Кременчук2:1Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське3:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя1:2Шахтар Свердловськ
       Шахтар-3 Донецьк1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      26-09-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:3Гірник Кривий Ріг
     Тур 11 
      01-10-2010 
       Олімпік Донецьк1:0Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
      02-10-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар Свердловськ2:0Шахтар-3 Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:1Металург-2 Запоріжжя
       ФК Полтава -2:1Кремінь Кременчук
    Коло 2 
     Тур 12 
      08-10-2010 
       Олімпік Донецьк2:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
      09-10-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь0:1Кремінь Кременчук
       ФК Полтава -0:3Сталь Кам`янське
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Свердловськ2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 13 
      16-10-2010 
       Шахтар Свердловськ0:1ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Гірник Кривий Ріг
       Шахтар-3 Донецьк6:0Іллічівець-2 Маріуполь
       Металург-2 Запоріжжя0:2Олімпік Донецьк
       Сталь Кам`янське0:1Кремінь Кременчук
      17-10-2010 
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:0ФК Полтава -
     Тур 14 
      22-10-2010 
       Олімпік Донецьк3:1Шахтар-3 Донецьк
      23-10-2010 
       ОЛКОМ Мелітополь1:3Сталь Кам`янське
       Кремінь Кременчук4:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       ФК Полтава -4:0Металург-2 Запоріжжя
       Іллічівець-2 Маріуполь1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Гірник Кривий Ріг2:3Шахтар Свердловськ
     Тур 16 
      09-04-2011 
       Кремінь Кременчук1:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 15 
      16-04-2011 
       Гірник Кривий Ріг+:-ОЛКОМ Мелітополь
       Шахтар Свердловськ2:1Іллічівець-2 Маріуполь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Олімпік Донецьк
       Шахтар-3 Донецьк0:3ФК Полтава -
       Металург-2 Запоріжжя1:1Кремінь Кременчук
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:1Сталь Кам`янське
     Тур 16 
      22-04-2011 
       Олімпік Донецьк2:1Шахтар Свердловськ
      23-04-2011 
       ОЛКОМ Мелітополь-:+Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Сталь Кам`янське0:0Металург-2 Запоріжжя
       ФК Полтава -1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Іллічівець-2 Маріуполь0:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 17 
      30-04-2011 
       Іллічівець-2 Маріуполь+:-ОЛКОМ Мелітополь
       Гірник Кривий Ріг0:1Олімпік Донецьк
       Шахтар Свердловськ0:5ФК Полтава -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк3:2Сталь Кам`янське
       Металург-2 Запоріжжя3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
     Тур 18 
      06-05-2011 
       Олімпік Донецьк2:0Іллічівець-2 Маріуполь
      07-05-2011 
       ОЛКОМ Мелітополь-:+Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро-2 Дніпропетровськ2:3Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук0:0Шахтар Свердловськ
       ФК Полтава -3:2Гірник Кривий Ріг
     Тур 12 
      11-05-2011 
       Гірник Кривий Ріг2:2Шахтар-3 Донецьк
     Тур 19 
      14-05-2011 
       Олімпік Донецьк+:-ОЛКОМ Мелітополь
       Іллічівець-2 Маріуполь2:1ФК Полтава -
       Шахтар Свердловськ3:2Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1Дніпро-2 Дніпропетровськ
      15-05-2011 
       Гірник Кривий Ріг0:2Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк2:1Металург-2 Запоріжжя
     Тур 20 
      21-05-2011 
       ОЛКОМ Мелітополь-:+Шахтар-3 Донецьк
       Металург-2 Запоріжжя3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-2 Дніпропетровськ0:3Шахтар Свердловськ
       Сталь Кам`янське1:1Гірник Кривий Ріг
       Кремінь Кременчук2:0Іллічівець-2 Маріуполь
       ФК Полтава -1:0Олімпік Донецьк
     Тур 21 
      28-05-2011 
       ФК Полтава -+:-ОЛКОМ Мелітополь
       Олімпік Донецьк4:2Кремінь Кременчук
       Іллічівець-2 Маріуполь0:2Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг3:0Дніпро-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Свердловськ3:0Металург-2 Запоріжжя
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0Шахтар-3 Донецьк
     Тур 22 
      04-06-2011 
       ОЛКОМ Мелітополь-:+Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Шахтар-3 Донецьк2:2Шахтар Свердловськ
       Металург-2 Запоріжжя1:2Гірник Кривий Ріг
       Дніпро-2 Дніпропетровськ1:2Іллічівець-2 Маріуполь
       Сталь Кам`янське2:2Олімпік Донецьк
       Кремінь Кременчук4:2ФК Полтава -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шаврін Вадим Олегович Олімпік Донецьк18519
    Степанчук Сергій Анатолійович Кремінь Кременчук10222
    Марченко Костянтин Олександрович ФК Полтава -9321
    Пашковський Анатолій Вікторович Гірник Кривий Ріг9021
    Кобзєв Сергій Валерійович ФК Полтава -9020
    Коньков Євгеній Ігорович Металург-2 Запоріжжя8120
    Гунченко Дмитро Віталійович Іллічівець-2 Маріуполь8221
    Коломоєць Юрій Миколайович Гірник Кривий Ріг7019
    Сахнюк[Гаранян(Сахню Григорій Вікторович Сталь Кам`янське7019
    Синьогуб Олег Анатолійович ФК Полтава -708
    Собко Віталій Іванович Кремінь Кременчук6022

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook