Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-17 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Азовсталь Маріуполь
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:4ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ0:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ2:4ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
     Тур 2 
      12-09-2010 
       Азовсталь Маріуполь3:0ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       ДЮСШ Дружківка1:5ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:1СДЮШОР Україна Луганськ
       Юність Луганськ1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 3 
      19-09-2010 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-2 Донецьк0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР Україна Луганськ0:4Юність Луганськ
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ10:00ДЮСШ Дружківка
     Тур 4 
      26-09-2010 
       Азовсталь Маріуполь5:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:1ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       Юність Луганськ2:1ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 5 
      03-10-2010 
       СДЮШОР-2 Донецьк0:2Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ1:0Юність Луганськ
       ДЮСШ Дружківка0:5ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 6 
      10-10-2010 
       Азовсталь Маріуполь2:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ2:0ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:1ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк-:+СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 7 
      17-10-2010 
       СДЮШОР Україна Луганськ1:2Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ0:2СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ3:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ Дружківка0:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:0Юність Луганськ
     Тур 8 
      24-10-2010 
       Азовсталь Маріуполь0:1Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:1ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-2 Донецьк0:2ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       СДЮШОР Україна Луганськ6:3ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
     Тур 9 
      31-10-2010 
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ1:2Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ4:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Дружківка0:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве2:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Юність Луганськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       Азовсталь Маріуполь5:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ Дружківка0:1СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ4:1ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
     Тур 11 
      10-04-2011 
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ1:0Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ4:1ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР Україна Луганськ0:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0Юність Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 12 
      17-04-2011 
       Азовсталь Маріуполь3:5ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:2СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ3:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве5:0ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       ДЮСШ Дружківка0:5ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
     Тур 13 
      01-05-2011 
       ДЮСШ Дружківка1:3Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ3:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ2:1Юність Луганськ
       СДЮШОР Україна Луганськ0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 14 
      08-05-2011 
       Азовсталь Маріуполь4:1СДЮШОР-2 Донецьк
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8:2СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       Юність Луганськ0:1ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве6:0ДЮСШ Дружківка
     Тур 15 
      15-05-2011 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:1Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка1:1Юність Луганськ
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ0:4ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:0СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 16 
      22-05-2011 
       Азовсталь Маріуполь4:3СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:1ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:0ДЮСШ Дружківка
       Юність Луганськ2:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 17 
      29-05-2011 
       Юність Луганськ4:2Азовсталь Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Дружківка0:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Зоря Луганськ4:0СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ4:2СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 18 
      05-06-2011 
       Азовсталь Маріуполь+:-ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:5ДЮФШ ФК Зоря Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:0ДЮСШ Дружківка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Юність Луганськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Дмитрішин Ігор Олегович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве11018
    Ігнатенко Руслан Вікторович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ10117
    Фатьянов Олексій Михайлович Азовсталь Маріуполь10015
    Макаревич Антон Володимирович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве9018
    Молибога Дмитро Ігорович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве9113
    Ентін Дмитро Сергійович ДЮФШ ФК Зоря Луганськ8118
    Тростянський Дмитро Романович ДЮФШ ФК Зоря Луганськ8016
    Карпов Денис Сергійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8015
    Вілісов Владислав Вадимович ДЮСШ-2 Перемога Дніпропетровськ8111
    Суханов Вячеслав Юрійович Юність Луганськ8017
    Гірник Богдан Віталійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ7218

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook