Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія4:0СДЮШОР Черкаси
       МДЮСШ Дніпро2:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0Динамо Запоріжжя
     Тур 2 
      12-09-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:8ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ2:6Дніпро-80 Черкаси
       СДЮШОР Черкаси1:0МДЮСШ Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 1 
      15-09-2010 
       Дніпро-80 Черкаси4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Олекс.-Аметист Олександрія3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МДЮСШ Дніпро1:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Дніпро-80 Черкаси1:0СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-12 Дніпро1:3ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя6:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 4 
      26-09-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ0:4Динамо Запоріжжя
       СДЮШОР Черкаси1:2ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0МДЮСШ Дніпро
     Тур 5 
      03-10-2010 
       МДЮСШ Дніпро2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-80 Черкаси1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя0:1СДЮШОР Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:5ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 6 
      10-10-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР Черкаси6:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя0:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія3:2ДЮСШ-12 Дніпро
       МДЮСШ Дніпро2:1Дніпро-80 Черкаси
     Тур 7 
      17-10-2010 
       Дніпро-80 Черкаси2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1МДЮСШ Дніпро
       Динамо Запоріжжя0:7Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ0:1СДЮШОР Черкаси
     Тур 8 
      24-10-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1СДЮШОР Черкаси
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія10:00Електрометалург-НЗФ Нікополь
       МДЮСШ Дніпро3:0Динамо Запоріжжя
       Дніпро-80 Черкаси1:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 9 
      31-10-2010 
       ДЮСШ-12 Дніпро3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо Запоріжжя1:0Дніпро-80 Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0МДЮСШ Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси2:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       СДЮШОР Черкаси3:0Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ1:5МДЮСШ Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Дніпро-80 Черкаси
       Динамо Запоріжжя0:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 11 
      10-04-2011 
       Динамо Запоріжжя0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро8:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-80 Черкаси0:2ІСТА Дніпропетровськ
       МДЮСШ Дніпро0:2СДЮШОР Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 12 
      17-04-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:1МДЮСШ Дніпро
       СДЮШОР Черкаси5:1Дніпро-80 Черкаси
       ІСТА Дніпропетровськ0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3Динамо Запоріжжя
     Тур 13 
      01-05-2011 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо Запоріжжя0:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси2:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       МДЮСШ Дніпро0:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 14 
      08-05-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0МДЮСШ Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія6:0Дніпро-80 Черкаси
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР Черкаси+:-Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 15 
      15-05-2011 
       ІСТА Дніпропетровськ2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:4СДЮШОР Черкаси
       Динамо Запоріжжя0:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси1:7МДЮСШ Дніпро
     Тур 16 
      22-05-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Дніпро-80 Черкаси
       МДЮСШ Дніпро0:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія11:00Динамо Запоріжжя
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР Черкаси2:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 17 
      29-05-2011 
       СДЮШОР Черкаси1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІСТА Дніпропетровськ1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       Динамо Запоріжжя1:1МДЮСШ Дніпро
       ДЮСШ-12 Дніпро7:0Дніпро-80 Черкаси
     Тур 18 
      05-06-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-80 Черкаси+:-Динамо Запоріжжя
       МДЮСШ Дніпро5:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія10:01ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя1:0СДЮШОР Черкаси
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гуськов Олександр Володимирович Олекс.-Аметист Олександрія19017
    Коломоєць Михайло Сергійович ДЮСШ-12 Дніпро19118
    Третьяк Сергій Геннадійович МДЮСШ Дніпро14318
    Твердоух Сергій Володимирович Олекс.-Аметист Олександрія10217
    Ларін Олексій Андрійович ДЮСШ-12 Дніпро8018
    Федан Євген Вікторович Олекс.-Аметист Олександрія8013
    Галенков Денис Ігорович ІСТА Дніпропетровськ7018
    Байстрюченко Денис Юрійович Олекс.-Аметист Олександрія7015
    Кудінов Єгор Геннадійович Динамо Запоріжжя6016
    Литвин Микита Сергійович СДЮШОР Черкаси6016
    Троханов Дмитро Віталійович Динамо Запоріжжя6113

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook