Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист Олександрія3:1СДЮШОР Черкаси
       МДЮСШ Дніпро4:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Динамо Запоріжжя
     Тур 2 
      12-09-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Динамо Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь-:+ДЮСШ-12 Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Дніпро-80 Черкаси
       СДЮШОР Черкаси2:1МДЮСШ Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:1Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 1 
      15-09-2010 
       Дніпро-80 Черкаси3:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Олекс.-Аметист Олександрія7:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МДЮСШ Дніпро1:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Дніпро-80 Черкаси1:0СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя2:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 4 
      26-09-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:0Динамо Запоріжжя
       СДЮШОР Черкаси1:2ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:1Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія4:2МДЮСШ Дніпро
     Тур 5 
      03-10-2010 
       МДЮСШ Дніпро3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Дніпро-80 Черкаси0:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя0:1СДЮШОР Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 6 
      10-10-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР Черкаси4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя4:0Динамо Запоріжжя
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       МДЮСШ Дніпро1:1Дніпро-80 Черкаси
     Тур 7 
      17-10-2010 
       Дніпро-80 Черкаси4:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро2:2МДЮСШ Дніпро
       Динамо Запоріжжя0:3Олекс.-Аметист Олександрія
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:7СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ0:1СДЮШОР Черкаси
     Тур 8 
      24-10-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1СДЮШОР Черкаси
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя2:0ІСТА Дніпропетровськ
       Олекс.-Аметист Олександрія10:01Електрометалург-НЗФ Нікополь
       МДЮСШ Дніпро3:1Динамо Запоріжжя
       Дніпро-80 Черкаси3:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 9 
      31-10-2010 
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо Запоріжжя0:4Дніпро-80 Черкаси
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:4МДЮСШ Дніпро
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮШОР Черкаси1:2СДЮСШОР Металург Запоріжжя
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       СДЮШОР Черкаси1:1Олекс.-Аметист Олександрія
       ІСТА Дніпропетровськ1:0МДЮСШ Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:4Дніпро-80 Черкаси
       Динамо Запоріжжя2:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 11 
      10-04-2011 
       Динамо Запоріжжя2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-80 Черкаси2:1ІСТА Дніпропетровськ
       МДЮСШ Дніпро1:1СДЮШОР Черкаси
       Олекс.-Аметист Олександрія0:1СДЮСШОР Металург Запоріжжя
     Тур 12 
      17-04-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Олекс.-Аметист Олександрія
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:0МДЮСШ Дніпро
       СДЮШОР Черкаси1:1Дніпро-80 Черкаси
       ІСТА Дніпропетровськ0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2Динамо Запоріжжя
     Тур 13 
      01-05-2011 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо Запоріжжя3:2ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:0СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси2:4СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       МДЮСШ Дніпро0:2Олекс.-Аметист Олександрія
     Тур 14 
      08-05-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0МДЮСШ Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія1:1Дніпро-80 Черкаси
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя5:0ДЮСШ-12 Дніпро
       СДЮШОР Черкаси+:-Динамо Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ4:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 15 
      15-05-2011 
       ІСТА Дніпропетровськ1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2СДЮШОР Черкаси
       Динамо Запоріжжя1:5СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       ДЮСШ-12 Дніпро0:0Олекс.-Аметист Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси7:4МДЮСШ Дніпро
     Тур 16 
      22-05-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:5Дніпро-80 Черкаси
       МДЮСШ Дніпро0:2ДЮСШ-12 Дніпро
       Олекс.-Аметист Олександрія5:0Динамо Запоріжжя
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя6:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР Черкаси3:1ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 17 
      29-05-2011 
       СДЮШОР Черкаси8:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ІСТА Дніпропетровськ0:3СДЮСШОР Металург Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:5Олекс.-Аметист Олександрія
       Динамо Запоріжжя0:1МДЮСШ Дніпро
       ДЮСШ-12 Дніпро1:1Дніпро-80 Черкаси
     Тур 18 
      05-06-2011 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:7ДЮСШ-12 Дніпро
       Дніпро-80 Черкаси+:-Динамо Запоріжжя
       МДЮСШ Дніпро1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олекс.-Аметист Олександрія1:0ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮСШОР Металург Запоріжжя3:1СДЮШОР Черкаси
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Свириденко Владислав Ігорович СДЮСШОР Металург Запоріжжя27316
    Ковальов Максим Анатолійович Олекс.-Аметист Олександрія23115
    Кшемінський Богдан-Ян Збігнєвич Дніпро-80 Черкаси17115
    Сторчак Владислав Сергійович СДЮСШОР Металург Запоріжжя14018
    Довбик Артем Олександрович СДЮШОР Черкаси14116
    Ковпак Сергій Сергійович МДЮСШ Дніпро13017
    Норбутаєв Тимур Мастонайович ДЮСШ-12 Дніпро13116
    Пугач Олег Юрійович Олекс.-Аметист Олександрія10117
    Ковальський Анатолій Володимирович Дніпро-80 Черкаси5115
    Окіпний Павло Петрович МДЮСШ Дніпро5016
    Бедринець Олександр Миколайович СДЮСШОР Металург Запоріжжя5214

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook