Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       Буковина Чернівці7:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ0:0Сокіл-Рух Львів
     Тур 2 
      12-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:0МФА Мукачево
       Сокіл-Рух Львів0:0Енергетик Бурштин
       СДЮШОР-4 Львів2:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Покрова Львів
       Буковина Чернівці4:1Галичина Львів
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Галичина Львів3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Покрова Львів2:3Буковина Чернівці
       Ніка І.-Франківськ4:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:0СДЮШОР-4 Львів
       МФА Мукачево0:0Сокіл-Рух Львів
     Тур 1 
      22-09-2010 
       Енергетик Бурштин2:2МФА Мукачево
     Тур 4 
      26-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, ХмельницькаСокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:0МФА Мукачево
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:3Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці1:0Ніка І.-Франківськ
       Галичина Львів0:0Покрова Львів
     Тур 5 
      03-10-2010 
       Покрова Львів4:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Ніка І.-Франківськ1:1Галичина Львів
       Енергетик Бурштин1:3Буковина Чернівці
       МФА Мукачево1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Сокіл-Рух ЛьвівСДЮШОР-4 Львів
     Тур 6 
      10-10-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-ФранківськСокіл-Рух Львів
       Буковина Чернівці5:1МФА Мукачево
       Галичина Львів2:1Енергетик Бурштин
       Покрова Львів0:3Ніка І.-Франківськ
     Тур 7 
      17-10-2010 
       Ніка І.-Франківськ12:00ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин3:0Покрова Львів
       МФА Мукачево0:1Галичина Львів
       Сокіл-Рух ЛьвівБуковина Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 8 
      24-10-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:6ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Буковина Чернівці5:0СДЮШОР-4 Львів
       Галичина ЛьвівСокіл-Рух Львів
       Покрова Львів3:0МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ5:0Енергетик Бурштин
    Коло 2 
     Тур 10 
      27-10-2010 
       СДЮШОР-4 Львів0:1Покрова Львів
       МФА Мукачево+:-Енергетик Бурштин
    Коло 1 
     Тур 9 
      30-10-2010 
       Енергетик Бурштин3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      31-10-2010 
       МФА Мукачево0:1Ніка І.-Франківськ
       Сокіл-Рух ЛьвівПокрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів0:1Галичина Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2Буковина Чернівці
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:4Буковина Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Галичина Львів
       Сокіл-Рух ЛьвівНіка І.-Франківськ
     Тур 11 
      10-04-2011 
       МФА Мукачево2:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      11-11-2011 
       Енергетик БурштинСокіл-Рух Львів
      10-04-2011 
       Ніка І.-Франківськ5:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів3:1Буковина Чернівці
     Тур 12 
      17-04-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:2Галичина Львів
       Буковина Чернівці7:2Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:1Енергетик Бурштин
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівМФА Мукачево
     Тур 13 
       Сокіл-Рух ЛьвівДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      30-04-2011 
       МФА Мукачево1:2СДЮШОР-4 Львів
      01-05-2011 
       Енергетик Бурштин2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ0:3Буковина Чернівці
       Покрова Львів0:1Галичина Львів
     Тур 14 
      08-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:1Покрова Львів
       Галичина Львів5:2Ніка І.-Франківськ
       Буковина Чернівці5:1Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:3МФА Мукачево
      11-11-2011 
       СДЮШОР-4 ЛьвівСокіл-Рух Львів
     Тур 15 
      15-05-2011 
       СДЮШОР-4 Львів3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      15-05-2011 
       МФА Мукачево0:6Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин1:1Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ1:1Покрова Львів
     Тур 16 
      22-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:3Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів2:0Енергетик Бурштин
       Галичина Львів2:2МФА Мукачево
      11-11-2011 
       Буковина ЧернівціСокіл-Рух Львів
      22-05-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 17 
      29-05-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ8:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів0:3Буковина Чернівці
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівГаличина Львів
      29-05-2011 
       МФА Мукачево3:2Покрова Львів
       Енергетик Бурштин0:2Ніка І.-Франківськ
     Тур 18 
      05-06-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:3Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ9:2МФА Мукачево
      11-11-2011 
       Покрова ЛьвівСокіл-Рух Львів
      05-06-2011 
       Галичина Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
       Буковина Чернівці3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бойчук Ігор Васильович Буковина Чернівці14215
    Безрукий Петро Петрович Ніка І.-Франківськ13113
    Ступницький Василь Леонідович Ніка І.-Франківськ13016
    Демкович Назарій Олегович Галичина Львів10013
    Ложовський Андрій Володимирович Галичина Львів1007
    Маршалок Роман Юрійович Покрова Львів9115
    Метенька Назар Олексійович Енергетик Бурштин8215
    Попович Вадим Віталійович Буковина Чернівці7017
    Головачук Юрій Миколайович Буковина Чернівці726
    Гнат Роман Дмитрович Буковина Чернівці7217
    Лукаш Віктор Михайлович Буковина Чернівці609

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook