Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       Буковина Чернівці6:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів4:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів1:1СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ0:0Сокіл-Рух Львів
     Тур 2 
      12-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:4МФА Мукачево
       Сокіл-Рух Львів0:0Енергетик Бурштин
       СДЮШОР-4 Львів1:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2Покрова Львів
       Буковина Чернівці3:1Галичина Львів
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Галичина Львів4:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Покрова Львів1:1Буковина Чернівці
       Ніка І.-Франківськ3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:4СДЮШОР-4 Львів
       МФА Мукачево0:0Сокіл-Рух Львів
     Тур 1 
      22-09-2010 
       Енергетик Бурштин1:3МФА Мукачево
     Тур 4 
      26-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, ХмельницькаСокіл-Рух Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:1МФА Мукачево
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Енергетик Бурштин
       Буковина Чернівці1:4Ніка І.-Франківськ
       Галичина Львів1:0Покрова Львів
     Тур 5 
      03-10-2010 
       Покрова Львів2:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Ніка І.-Франківськ5:0Галичина Львів
       Енергетик Бурштин0:2Буковина Чернівці
       МФА Мукачево5:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Сокіл-Рух ЛьвівСДЮШОР-4 Львів
     Тур 6 
      10-10-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:5СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-ФранківськСокіл-Рух Львів
       Буковина Чернівці2:0МФА Мукачево
       Галичина Львів0:2Енергетик Бурштин
       Покрова Львів1:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 7 
      17-10-2010 
       Ніка І.-Франківськ5:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин2:2Покрова Львів
       МФА Мукачево6:1Галичина Львів
       Сокіл-Рух ЛьвівБуковина Чернівці
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 8 
      24-10-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Буковина Чернівці1:0СДЮШОР-4 Львів
       Галичина ЛьвівСокіл-Рух Львів
       Покрова Львів0:3МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ1:0Енергетик Бурштин
    Коло 2 
     Тур 10 
      27-10-2010 
       СДЮШОР-4 Львів1:0Покрова Львів
       МФА Мукачево+:-Енергетик Бурштин
    Коло 1 
     Тур 9 
      30-10-2010 
       Енергетик Бурштин3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      31-10-2010 
       МФА Мукачево2:0Ніка І.-Франківськ
       Сокіл-Рух ЛьвівПокрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:0Галичина Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:3Буковина Чернівці
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2Буковина Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0Галичина Львів
       Сокіл-Рух ЛьвівНіка І.-Франківськ
     Тур 11 
      10-04-2011 
       МФА Мукачево6:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      11-11-2011 
       Енергетик БурштинСокіл-Рух Львів
      10-04-2011 
       Ніка І.-Франківськ2:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів1:3Буковина Чернівці
     Тур 12 
      17-04-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2Галичина Львів
       Буковина Чернівці0:1Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:5Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів5:0Енергетик Бурштин
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівМФА Мукачево
     Тур 13 
       Сокіл-Рух ЛьвівДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      30-04-2011 
       МФА Мукачево0:0СДЮШОР-4 Львів
      01-05-2011 
       Енергетик Бурштин0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ2:1Буковина Чернівці
       Покрова Львів0:1Галичина Львів
     Тур 14 
      08-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:0Покрова Львів
       Галичина Львів1:4Ніка І.-Франківськ
       Буковина Чернівці2:0Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:7МФА Мукачево
      11-11-2011 
       СДЮШОР-4 ЛьвівСокіл-Рух Львів
     Тур 15 
      15-05-2011 
       СДЮШОР-4 Львів1:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      15-05-2011 
       МФА Мукачево1:0Буковина Чернівці
       Енергетик Бурштин1:1Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ0:0Покрова Львів
     Тур 16 
      22-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:5Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів0:0Енергетик Бурштин
       Галичина Львів0:5МФА Мукачево
      11-11-2011 
       Буковина ЧернівціСокіл-Рух Львів
      22-05-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:2СДЮШОР-4 Львів
     Тур 17 
      29-05-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів2:4Буковина Чернівці
      11-11-2011 
       Сокіл-Рух ЛьвівГаличина Львів
      29-05-2011 
       МФА Мукачево3:1Покрова Львів
       Енергетик Бурштин0:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 18 
      05-06-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:1Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ0:0МФА Мукачево
      11-11-2011 
       Покрова ЛьвівСокіл-Рух Львів
      05-06-2011 
       Галичина Львів1:0СДЮШОР-4 Львів
       Буковина Чернівці5:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Прошак Роман Григорович Ніка І.-Франківськ11216
    Таланов Павло Віталійович Буковина Чернівці10016
    Квич Олег Дмитрович МФА Мукачево10013
    Варваринець Володимир Володимирович МФА Мукачево9015
    Арделян Нуцу Нуцович МФА Мукачево7012
    Хайнас Владислав Владиславович МФА Мукачево7013
    Федюк Михайло Васильович Ніка І.-Франківськ7014
    Баран Павло Іванович Галичина Львів6010
    Басник Володимир Юрійович Ніка І.-Франківськ6011
    Денега Богдан Ігорович Ніка І.-Франківськ508
    Гей Віктор Вікторович МФА Мукачево5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook