Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:2ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Докер-Атлетік Южне
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:1Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань2:1Освіта Херсон
     Тур 2 
      12-09-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:0Іллічівець-Умань Умань
       Вікторія с. Авангард, Одеська5:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       Докер-Атлетік Южне0:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь1:5ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса1:4ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 3 
      19-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:1ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:1ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:1Докер-Атлетік Южне
       Іллічівець-Умань Умань2:0Вікторія с. Авангард, Одеська
       Освіта Херсон0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 4 
      22-09-2010 
       Вікторія с. Авангард, Одеська3:1Освіта Херсон
       Докер-Атлетік Южне2:2Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Овідіополь6:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ-9 Одеса2:7ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 5 
      26-09-2010 
       ФСК Бастіон Іллічівськ5:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:2ДЮСШ-9 Одеса
       Іллічівець-Умань Умань2:4ДЮСШ Овідіополь
       Освіта Херсон5:0Докер-Атлетік Южне
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 6 
      03-10-2010 
       Докер-Атлетік Южне0:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь5:0Освіта Херсон
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 7 
      10-10-2010 
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Освіта Херсон0:1ДЮСШ-9 Одеса
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:1ДЮСШ Овідіополь
       Вікторія с. Авангард, Одеська7:2Докер-Атлетік Южне
     Тур 8 
      17-10-2010 
       ДЮСШ Овідіополь0:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-9 Одеса3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:2Освіта Херсон
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:0Іллічівець-Умань Умань
     Тур 9 
      24-10-2010 
       Освіта Херсон1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:1ДЮСШ-9 Одеса
       Докер-Атлетік Южне0:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 8 
      27-10-2010 
       ФСК Бастіон Іллічівськ5:0ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 9 
      29-10-2010 
       Іллічівець-Умань Умань1:4ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 10 
      31-10-2010 
       ДЮСШ-9 Одеса4:1Докер-Атлетік Южне
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:1Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:1Освіта Херсон
       ДЮСШ-5 Миколаїв3:1Іллічівець-Умань Умань
     Тур 11 
      03-11-2010 
       Освіта Херсон2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Докер-Атлетік Южне1:5ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь1:0ДЮСШ-9 Одеса
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-11-2010 
       ДЮСШ Овідіополь3:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Докер-Атлетік Южне0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       Вікторія с. Авангард, Одеська0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Освіта Херсон2:1Іллічівець-Умань Умань
     Тур 13 
      10-04-2011 
       Іллічівець-Умань Умань1:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:0Вікторія с. Авангард, Одеська
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:0Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:0ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 14 
      17-04-2011 
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь1:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Докер-Атлетік Южне2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Вікторія с. Авангард, Одеська3:0Іллічівець-Умань Умань
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:1Освіта Херсон
     Тур 15 
      25-04-2011 
       Освіта Херсон2:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       Іллічівець-Умань Умань0:1Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:2ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:1ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 16 
      01-05-2011 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса4:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь3:1Іллічівець-Умань Умань
       Докер-Атлетік Южне2:1Освіта Херсон
       Вікторія с. Авангард, Одеська0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 17 
      04-05-2011 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький5:0Докер-Атлетік Южне
       Освіта Херсон0:0ДЮСШ Овідіополь
       Іллічівець-Умань Умань1:3ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ-5 Миколаїв+:-ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ФСК Бастіон Іллічівськ-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 18 
      08-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Освіта Херсон
       ДЮСШ Овідіополь4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Докер-Атлетік Южне0:3Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 19 
      15-05-2011 
       Вікторія с. Авангард, Одеська0:4ДЮСШ Овідіополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:1ДЮСШ-9 Одеса
       Освіта Херсон3:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Іллічівець-Умань Умань0:8ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 20 
      22-05-2011 
       ФСК Бастіон Іллічівськ3:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-2 Кропивницький9:0Освіта Херсон
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса3:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ Овідіополь1:2Докер-Атлетік Южне
     Тур 21 
      29-05-2011 
       Докер-Атлетік Южне4:5ДЮСШ-9 Одеса
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Освіта Херсон2:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Іллічівець-Умань Умань0:0ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 22 
      05-06-2011 
       ДЮСШ-5 Миколаїв2:1Освіта Херсон
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький10:00Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-9 Одеса3:2ДЮСШ Овідіополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мартинов Владислав Володимирович ДЮСШ-2 Кропивницький18120
    Небога Іван Іванович ДЮСШ Овідіополь16018
    Бевз Сергій Юрійович ДЮСШ Овідіополь13020
    Палагута Володимир Миколайович ДЮСШ-9 Одеса12119
    Натолочений Володимир Олександрович ДЮСШ-9 Одеса12118
    Фатєєв Дмитро Михайлович ДЮСШ-2 Кропивницький11019
    Ковтун Артем Сергійович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький9319
    Донос Дмитро Михайлович ФСК Бастіон Іллічівськ9015
    Сніцар Владислав Юрійович Вікторія с. Авангард, Одеська9020
    Нестеренко Тарас Сергійович ДЮСШ-2 Кропивницький8019
    Алієв Сухраб Іскандарович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.809

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook