Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-15 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:3ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0Докер-Атлетік Южне
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:3Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань1:1Освіта Херсон
     Тур 2 
      12-09-2010 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький5:1Іллічівець-Умань Умань
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Докер-Атлетік Южне3:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса3:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 3 
      19-09-2010 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1ДЮСШ-9 Одеса
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:0Докер-Атлетік Южне
       Іллічівець-Умань Умань1:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       Освіта Херсон0:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 4 
      22-09-2010 
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0Освіта Херсон
       Докер-Атлетік Южне6:2Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ Овідіополь4:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ-9 Одеса1:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 5 
      26-09-2010 
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:0ДЮСШ-9 Одеса
       Іллічівець-Умань Умань0:5ДЮСШ Овідіополь
       Освіта Херсон1:2Докер-Атлетік Южне
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 6 
      03-10-2010 
       Докер-Атлетік Южне0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь2:1Освіта Херсон
       ДЮСШ-9 Одеса1:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 7 
      10-10-2010 
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Іллічівець-Умань Умань0:5ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Освіта Херсон0:4ДЮСШ-9 Одеса
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1ДЮСШ Овідіополь
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0Докер-Атлетік Южне
     Тур 8 
      17-10-2010 
       ДЮСШ Овідіополь1:0Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-9 Одеса1:7Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:2Освіта Херсон
       ДЮСШ-2 Кропивницький9:0Іллічівець-Умань Умань
     Тур 9 
      24-10-2010 
       Освіта Херсон2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ДЮСШ-9 Одеса
       Докер-Атлетік Южне0:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 8 
      27-10-2010 
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:2ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 9 
      29-10-2010 
       Іллічівець-Умань Умань2:2ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 10 
      31-10-2010 
       ДЮСШ-9 Одеса1:0Докер-Атлетік Южне
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:1Освіта Херсон
       ДЮСШ-5 Миколаїв4:0Іллічівець-Умань Умань
     Тур 11 
      03-11-2010 
       Освіта Херсон1:1ДЮСШ-5 Миколаїв
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Докер-Атлетік Южне1:3ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДЮСШ Овідіополь0:0ДЮСШ-9 Одеса
    Коло 2 
     Тур 12 
      07-11-2010 
       ДЮСШ Овідіополь2:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Докер-Атлетік Южне1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Освіта Херсон3:2Іллічівець-Умань Умань
     Тур 13 
      10-04-2011 
       Іллічівець-Умань Умань0:8Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:1Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:1ДЮСШ-9 Одеса
     Тур 14 
      17-04-2011 
       ДЮСШ-9 Одеса2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Овідіополь0:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Докер-Атлетік Южне2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       Вікторія с. Авангард, Одеська5:0Іллічівець-Умань Умань
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Освіта Херсон
     Тур 15 
      25-04-2011 
       Освіта Херсон2:7Вікторія с. Авангард, Одеська
       Іллічівець-Умань Умань1:5Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-5 Миколаїв0:0ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:2ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 16 
      01-05-2011 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-9 Одеса2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь3:2Іллічівець-Умань Умань
       Докер-Атлетік Южне5:0Освіта Херсон
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 17 
      04-05-2011 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0Докер-Атлетік Южне
       Освіта Херсон0:1ДЮСШ Овідіополь
       Іллічівець-Умань Умань0:7ДЮСШ-9 Одеса
       ДЮСШ-5 Миколаїв4:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 18 
      08-05-2011 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0ДЮСШ-5 Миколаїв
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-9 Одеса4:0Освіта Херсон
       ДЮСШ Овідіополь1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Докер-Атлетік Южне1:5Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 19 
      15-05-2011 
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:1ДЮСШ Овідіополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:1ДЮСШ-9 Одеса
       Освіта Херсон0:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Іллічівець-Умань Умань0:6ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-5 Миколаїв1:0ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 20 
      22-05-2011 
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:0Іллічівець-Умань Умань
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Освіта Херсон
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-9 Одеса1:2Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ Овідіополь2:1Докер-Атлетік Южне
     Тур 21 
      29-05-2011 
       Докер-Атлетік Южне1:0ДЮСШ-9 Одеса
       Вікторія с. Авангард, Одеська5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Освіта Херсон0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Іллічівець-Умань Умань1:6ДЮСШ-5 Миколаїв
     Тур 22 
      05-06-2011 
       ДЮСШ-5 Миколаїв5:1Освіта Херсон
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:5Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.Докер-Атлетік Южне
       ДЮСШ-9 Одеса3:0ДЮСШ Овідіополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрипник Максим Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький19019
    Варвонець Анатолій Дмитрович Вікторія с. Авангард, Одеська16020
    Фабрика Микита Миколайович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький15011
    Панфілов Денис Петрович ДЮСШ-9 Одеса13019
    Герасимчук Руслан Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.9016
    Паутяк Максим Сергійович Вікторія с. Авангард, Одеська9518
    Паньковський Ігор Андрійович ДЮСШ-2 Кропивницький8319
    Шестопалов Микола Миколайович ДЮСШ Овідіополь8220
    Рудий Максим Васильович Докер-Атлетік Южне8019
    Чубко Андрій Сергійович ДЮСШ-2 Кропивницький8020
    Барбу Михайло Віталійович ДЮСШ Овідіополь7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook