Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:2СК Каховка Каховка
       Титан Армянськ4:0Кристал Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь4:0Буревісник Мелітополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь7:3ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка1:4Таврія Сімферополь
     Тур 2 
      12-09-2010 
       СК Каховка Каховка1:2Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ1:2Енергія Нова Каховка
       Буревісник Мелітополь1:5СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Кристал Херсон3:1ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:1Титан Армянськ
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Титан Армянськ3:0СК Каховка Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь0:2ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:1Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка5:0Буревісник Мелітополь
       Таврія Сімферополь13:01ДЮСШ Бердянськ
     Тур 4 
      26-09-2010 
       СК Каховка Каховка3:0ДЮСШ Бердянськ
       Буревісник Мелітополь1:4Таврія Сімферополь
       Кристал Херсон3:0Енергія Нова Каховка
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ3:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 5 
      03-10-2010 
       ІгроСервіс Сімферополь0:3СК Каховка Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:1Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка3:5ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Таврія Сімферополь3:0Кристал Херсон
       ДЮСШ Бердянськ4:0Буревісник Мелітополь
     Тур 6 
      10-10-2010 
       СК Каховка Каховка10:01Буревісник Мелітополь
       Кристал Херсон6:1ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:1Таврія Сімферополь
       Титан Армянськ4:0Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь0:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 7 
      17-10-2010 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:2СК Каховка Каховка
       Енергія Нова Каховка7:2ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія Сімферополь3:0Титан Армянськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Буревісник Мелітополь2:3Кристал Херсон
     Тур 8 
      24-10-2010 
       СК Каховка Каховка5:0Кристал Херсон
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія6:2Буревісник Мелітополь
       Титан Армянськ2:2ДЮСШ Бердянськ
       ІгроСервіс Сімферополь1:9Таврія Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь4:1Енергія Нова Каховка
     Тур 9 
      31-10-2010 
       Енергія Нова Каховка0:3СК Каховка Каховка
       Таврія Сімферополь1:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Буревісник Мелітополь2:4Титан Армянськ
       Кристал Херсон0:2ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       СК Каховка Каховка2:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Кристал Херсон0:4Титан Армянськ
       Буревісник Мелітополь3:1ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ2:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія Сімферополь6:0Енергія Нова Каховка
     Тур 11 
      10-04-2011 
       Таврія Сімферополь5:1СК Каховка Каховка
       Енергія Нова Каховка1:1ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь8:0Буревісник Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:2Кристал Херсон
       Титан Армянськ2:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
     Тур 12 
      17-04-2011 
       СК Каховка Каховка0:2Титан Армянськ
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія4:0ІгроСервіс Сімферополь
       Кристал Херсон2:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Буревісник Мелітополь1:4Енергія Нова Каховка
       ДЮСШ Бердянськ0:1Таврія Сімферополь
     Тур 13 
      01-05-2011 
       ДЮСШ Бердянськ1:0СК Каховка Каховка
       Таврія Сімферополь+:-Буревісник Мелітополь
       Енергія Нова Каховка1:0Кристал Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:4ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       ІгроСервіс Сімферополь0:3Титан Армянськ
     Тур 14 
      08-05-2011 
       СК Каховка Каховка4:1ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ3:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія4:0Енергія Нова Каховка
       Кристал Херсон1:2Таврія Сімферополь
       Буревісник Мелітополь2:6ДЮСШ Бердянськ
     Тур 15 
      15-05-2011 
       Буревісник Мелітополь3:4СК Каховка Каховка
       ДЮСШ Бердянськ0:2Кристал Херсон
       Таврія Сімферополь4:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Енергія Нова Каховка0:1Титан Армянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь4:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 16 
      22-05-2011 
       СК Каховка Каховка1:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь3:2Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ0:0Таврія Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія3:0ДЮСШ Бердянськ
       Кристал Херсон+:-Буревісник Мелітополь
     Тур 17 
      29-05-2011 
       Кристал Херсон4:0СК Каховка Каховка
       Буревісник Мелітополь0:3ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       ДЮСШ Бердянськ0:0Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь20:00ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка0:5СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 18 
      05-06-2011 
       СК Каховка Каховка11:00Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:1Таврія Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь1:3ДЮСШ Бердянськ
       Титан Армянськ10:00Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:0Кристал Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Дудов Ігор Віталійович СДЮШОР Спартак Сімферополь28018
    Юхненко Анатолій Юрійович СК Каховка Каховка27210
    Мосендз Олексій Васильович Таврія Сімферополь18016
    Калюжний Григорій Володимирович Таврія Сімферополь16016
    Глухов Дмитро Вікторович СК Каховка Каховка13118
    Цой Владислав Русланович Титан Армянськ12017
    Фірісович Руслан Олександрович ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія10015
    Голомако Михайло Сергійович ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія7017
    Щирук Олександр Васильович Кристал Херсон7010
    Попович Дмитро Павлович Таврія Сімферополь7117
    Боровинський Олег Володимирович СК Каховка Каховка7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook