Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2010/2011 Перша ліга U-15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2010 
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:3СК Каховка Каховка
       Титан Армянськ1:1Кристал Херсон
       ІгроСервіс Сімферополь2:3Буревісник Мелітополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь9:0ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка0:0Таврія Сімферополь
     Тур 2 
      12-09-2010 
       СК Каховка Каховка1:1Таврія Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ1:0Енергія Нова Каховка
       Буревісник Мелітополь2:6СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Кристал Херсон16:00ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія2:1Титан Армянськ
     Тур 3 
      19-09-2010 
       Титан Армянськ1:1СК Каховка Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь0:5ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       СДЮШОР Спартак Сімферополь7:3Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка4:1Буревісник Мелітополь
       Таврія Сімферополь4:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 4 
      26-09-2010 
       СК Каховка Каховка1:1ДЮСШ Бердянськ
       Буревісник Мелітополь2:6Таврія Сімферополь
       Кристал Херсон5:1Енергія Нова Каховка
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ5:1ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 5 
      03-10-2010 
       ІгроСервіс Сімферополь1:3СК Каховка Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь1:1Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка1:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Таврія Сімферополь1:5Кристал Херсон
       ДЮСШ Бердянськ3:0Буревісник Мелітополь
     Тур 6 
      10-10-2010 
       СК Каховка Каховка3:0Буревісник Мелітополь
       Кристал Херсон5:0ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія0:8Таврія Сімферополь
       Титан Армянськ0:0Енергія Нова Каховка
       ІгроСервіс Сімферополь1:5СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 7 
      17-10-2010 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0СК Каховка Каховка
       Енергія Нова Каховка3:0ІгроСервіс Сімферополь
       Таврія Сімферополь2:0Титан Армянськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Буревісник Мелітополь0:3Кристал Херсон
     Тур 8 
      24-10-2010 
       СК Каховка Каховка2:3Кристал Херсон
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:3Буревісник Мелітополь
       Титан Армянськ1:0ДЮСШ Бердянськ
       ІгроСервіс Сімферополь01:10Таврія Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:1Енергія Нова Каховка
     Тур 9 
      31-10-2010 
       Енергія Нова Каховка1:2СК Каховка Каховка
       Таврія Сімферополь2:5СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ+:-ІгроСервіс Сімферополь
       Буревісник Мелітополь2:1Титан Армянськ
       Кристал Херсон4:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2010 
       СК Каховка Каховка0:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Кристал Херсон1:0Титан Армянськ
       Буревісник Мелітополь6:2ІгроСервіс Сімферополь
       ДЮСШ Бердянськ1:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія Сімферополь1:0Енергія Нова Каховка
     Тур 11 
      10-04-2011 
       Таврія Сімферополь1:0СК Каховка Каховка
       Енергія Нова Каховка0:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:1Буревісник Мелітополь
       ІгроСервіс Сімферополь01:11Кристал Херсон
       Титан Армянськ3:3ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
     Тур 12 
      17-04-2011 
       СК Каховка Каховка1:0Титан Армянськ
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія6:1ІгроСервіс Сімферополь
       Кристал Херсон0:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Буревісник Мелітополь0:2Енергія Нова Каховка
       ДЮСШ Бердянськ2:0Таврія Сімферополь
     Тур 13 
      01-05-2011 
       ДЮСШ Бердянськ0:3СК Каховка Каховка
       Таврія Сімферополь7:0Буревісник Мелітополь
       Енергія Нова Каховка1:2Кристал Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:1ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       ІгроСервіс Сімферополь0:7Титан Армянськ
     Тур 14 
      08-05-2011 
       СК Каховка Каховка4:0ІгроСервіс Сімферополь
       Титан Армянськ0:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія1:2Енергія Нова Каховка
       Кристал Херсон1:1Таврія Сімферополь
       Буревісник Мелітополь3:1ДЮСШ Бердянськ
     Тур 15 
      15-05-2011 
       Буревісник Мелітополь0:1СК Каховка Каховка
       ДЮСШ Бердянськ0:1Кристал Херсон
       Таврія Сімферополь4:0ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       Енергія Нова Каховка2:0Титан Армянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь8:0ІгроСервіс Сімферополь
     Тур 16 
      22-05-2011 
       СК Каховка Каховка1:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь1:8Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ0:2Таврія Сімферополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія2:1ДЮСШ Бердянськ
       Кристал Херсон5:0Буревісник Мелітополь
     Тур 17 
      29-05-2011 
       Кристал Херсон2:0СК Каховка Каховка
       Буревісник Мелітополь1:3ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія
       ДЮСШ Бердянськ0:2Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь15:01ІгроСервіс Сімферополь
       Енергія Нова Каховка1:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 18 
      05-06-2011 
       СК Каховка Каховка1:0Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь0:4Таврія Сімферополь
       ІгроСервіс Сімферополь0:7ДЮСШ Бердянськ
       Титан Армянськ4:1Буревісник Мелітополь
       ДЮСШ ФК Голеадор Феодосія2:3Кристал Херсон
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Банков Сергій Володимирович Кристал Херсон37218
    Недре Олександр Олексійович СДЮШОР Спартак Сімферополь17015
    Новак Ярослав Ігорович Таврія Сімферополь15018
    Загорулько Дмитро Миколайович СК Каховка Каховка14018
    Пєвнєв Вадим Олександрович СДЮШОР Спартак Сімферополь13017
    Миргород Андрій Володимирович Енергія Нова Каховка12214
    Пешлов Євгеній Олександрович Буревісник Мелітополь11218
    Філін Алєксандр Васільєвіч СДЮШОР Спартак Сімферополь10317
    Кожущенко Владислав Олександрович Таврія Сімферополь9018
    Щирба Сергій Миколайович Кристал Херсон9017
    Главчев Олександр Петрович Кристал Херсон7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook