Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2011/2012 2Л Гр. А

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      23-07-2011 
       Украгроком смт.Приютівка3:0Динамо Хмельницький
       Єдність с.Плиски2:2Чорноморець-2 Одеса
       Енергія Нова Каховка4:0Кристал Херсон
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:0Нива Тернопіль
       ФК Суми -2:0Десна Чернігів
       СКАД-Ялпуг Болград2:1Реал Фарма Одеса
      24-07-2011 
       Скала Стрий1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
     Тур 2 
      29-07-2011 
       Кристал Херсон0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
      30-07-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:0Реал Фарма Одеса
       Десна Чернігів4:0СКАД-Ялпуг Болград
       Нива Тернопіль0:3ФК Суми -
       Чорноморець-2 Одеса0:2Енергія Нова Каховка
       Динамо Хмельницький5:1Єдність с.Плиски
      01-08-2011 
       Скала Стрий1:0Украгроком смт.Приютівка
     Тур 3 
      06-08-2011 
       Украгроком смт.Приютівка2:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Єдність с.Плиски1:2Скала Стрий
       Енергія Нова Каховка3:2Динамо Хмельницький
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:1Чорноморець-2 Одеса
       ФК Суми -1:0Кристал Херсон
       СКАД-Ялпуг Болград1:4Нива Тернопіль
       Реал Фарма Одеса1:2Десна Чернігів
     Тур 4 
      12-08-2011 
       Кристал Херсон5:0СКАД-Ялпуг Болград
      13-08-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:2Десна Чернігів
       Нива Тернопіль0:0Реал Фарма Одеса
       Чорноморець-2 Одеса0:1ФК Суми -
       Динамо Хмельницький0:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Скала Стрий0:2Енергія Нова Каховка
       Украгроком смт.Приютівка5:1Єдність с.Плиски
     Тур 5 
      20-08-2011 
       СКАД-Ялпуг Болград0:3Чорноморець-2 Одеса
       Реал Фарма Одеса1:0Кристал Херсон
      21-08-2011 
       Єдність с.Плиски1:6Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Енергія Нова Каховка1:2Украгроком смт.Приютівка
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:2Скала Стрий
       ФК Суми -6:1Динамо Хмельницький
       Десна Чернігів1:0Нива Тернопіль
     Тур 6 
      26-08-2011 
       Кристал Херсон1:4Десна Чернігів
      27-08-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:3Нива Тернопіль
       Динамо Хмельницький1:0СКАД-Ялпуг Болград
       Скала Стрий0:1ФК Суми -
       Украгроком смт.Приютівка1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Єдність с.Плиски0:3Енергія Нова Каховка
      29-08-2011 
       Чорноморець-2 Одеса1:1Реал Фарма Одеса
     Тур 7 
      02-09-2011 
       ФК Суми -0:1Украгроком смт.Приютівка
      03-09-2011 
       Енергія Нова Каховка3:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я4:0Єдність с.Плиски
       СКАД-Ялпуг Болград0:5Скала Стрий
       Реал Фарма Одеса2:1Динамо Хмельницький
       Десна Чернігів1:0Чорноморець-2 Одеса
       Нива Тернопіль2:1Кристал Херсон
     Тур 8 
      10-09-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Кристал Херсон
       Чорноморець-2 Одеса1:0Нива Тернопіль
       Динамо Хмельницький0:2Десна Чернігів
       Украгроком смт.Приютівка4:2СКАД-Ялпуг Болград
       Єдність с.Плиски0:3ФК Суми -
       Енергія Нова Каховка2:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
      11-09-2011 
       Скала Стрий2:2Реал Фарма Одеса
     Тур 9 
      16-09-2011 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
      17-09-2011 
       ФК Суми -2:0Енергія Нова Каховка
       СКАД-Ялпуг Болград3:1Єдність с.Плиски
       Реал Фарма Одеса0:1Украгроком смт.Приютівка
       Десна Чернігів1:0Скала Стрий
       Нива Тернопіль4:0Динамо Хмельницький
       Кристал Херсон2:2Чорноморець-2 Одеса
     Тур 10 
      24-09-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:0Чорноморець-2 Одеса
       Украгроком смт.Приютівка1:1Десна Чернігів
       Єдність с.Плиски0:2Реал Фарма Одеса
       Енергія Нова Каховка3:0СКАД-Ялпуг Болград
      25-09-2011 
       Динамо Хмельницький0:2Кристал Херсон
       Скала Стрий4:3Нива Тернопіль
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:2ФК Суми -
     Тур 11 
      01-10-2011 
       ФК Суми -2:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       СКАД-Ялпуг Болград0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Реал Фарма Одеса1:4Енергія Нова Каховка
       Десна Чернігів5:1Єдність с.Плиски
       Нива Тернопіль1:0Украгроком смт.Приютівка
       Кристал Херсон2:1Скала Стрий
      02-10-2011 
       Чорноморець-2 Одеса1:1Динамо Хмельницький
     Тур 12 
      08-10-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ6:2Динамо Хмельницький
       Украгроком смт.Приютівка2:2Кристал Херсон
       Єдність с.Плиски0:0Нива Тернопіль
       Енергія Нова Каховка0:1Десна Чернігів
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Реал Фарма Одеса
       ФК Суми -6:0СКАД-Ялпуг Болград
      09-10-2011 
       Скала Стрий0:1Чорноморець-2 Одеса
     Тур 13 
      15-10-2011 
       СКАД-Ялпуг Болград1:6Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Реал Фарма Одеса2:2ФК Суми -
       Десна Чернігів1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Нива Тернопіль2:1Енергія Нова Каховка
       Кристал Херсон3:0Єдність с.Плиски
       Динамо Хмельницький1:1Скала Стрий
      16-10-2011 
       Чорноморець-2 Одеса2:1Украгроком смт.Приютівка
    Коло 2 
     Тур 14 
      22-10-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ2:1Скала Стрий
       Динамо Хмельницький1:3Украгроком смт.Приютівка
       Чорноморець-2 Одеса2:1Єдність с.Плиски
       Кристал Херсон0:0Енергія Нова Каховка
       Нива Тернопіль1:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Десна Чернігів2:1ФК Суми -
       Реал Фарма Одеса5:0СКАД-Ялпуг Болград
     Тур 15 
      29-10-2011 
       Реал Фарма Одеса1:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       СКАД-Ялпуг Болград0:4Десна Чернігів
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка1:1Чорноморець-2 Одеса
       Єдність с.Плиски4:1Динамо Хмельницький
       Украгроком смт.Приютівка1:0Скала Стрий
      30-10-2011 
       ФК Суми -3:0Нива Тернопіль
     Тур 16 
      05-11-2011 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ3:0Украгроком смт.Приютівка
       Динамо Хмельницький0:1Енергія Нова Каховка
       Чорноморець-2 Одеса2:3Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Кристал Херсон1:2ФК Суми -
       Нива Тернопіль1:1СКАД-Ялпуг Болград
       Десна Чернігів2:0Реал Фарма Одеса
      06-11-2011 
       Скала Стрий1:0Єдність с.Плиски
     Тур 17 
      07-04-2012 
       Десна Чернігів2:0Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Реал Фарма Одеса4:2Нива Тернопіль
       СКАД-Ялпуг Болград-:+Кристал Херсон
       ФК Суми -+:-Чорноморець-2 Одеса
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Динамо Хмельницький
       Енергія Нова Каховка2:1Скала Стрий
       Єдність с.Плиски0:0Украгроком смт.Приютівка
     Тур 18 
      12-04-2012 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:0Єдність с.Плиски
       Украгроком смт.Приютівка1:1Енергія Нова Каховка
       Скала Стрий0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Динамо Хмельницький1:1ФК Суми -
       Чорноморець-2 Одеса-:-СКАД-Ялпуг Болград
       Кристал Херсон0:1Реал Фарма Одеса
       Нива Тернопіль1:3Десна Чернігів
     Тур 19 
      17-04-2012 
       Нива Тернопіль1:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Десна Чернігів1:0Кристал Херсон
       Реал Фарма Одеса+:-Чорноморець-2 Одеса
       СКАД-Ялпуг Болград-:+Динамо Хмельницький
       ФК Суми -3:0Скала Стрий
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:1Украгроком смт.Приютівка
       Енергія Нова Каховка3:0Єдність с.Плиски
     Тур 20 
      22-04-2012 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:1Енергія Нова Каховка
       Єдність с.Плиски0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Украгроком смт.Приютівка1:2ФК Суми -
       Скала Стрий+:-СКАД-Ялпуг Болград
       Динамо Хмельницький2:0Реал Фарма Одеса
       Чорноморець-2 Одеса-:+Десна Чернігів
      23-04-2012 
       Кристал Херсон2:1Нива Тернопіль
     Тур 21 
      26-04-2012 
       Кристал Херсон1:2Прикарпаття Ів.-Франківськ
      27-04-2012 
       Нива Тернопіль+:-Чорноморець-2 Одеса
       Десна Чернігів2:0Динамо Хмельницький
       Реал Фарма Одеса3:1Скала Стрий
       СКАД-Ялпуг Болград-:+Украгроком смт.Приютівка
       ФК Суми -3:1Єдність с.Плиски
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Енергія Нова Каховка
     Тур 22 
      02-05-2012 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ0:3Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Енергія Нова Каховка0:0ФК Суми -
       Єдність с.Плиски+:-СКАД-Ялпуг Болград
       Украгроком смт.Приютівка5:0Реал Фарма Одеса
       Скала Стрий0:3Десна Чернігів
       Динамо Хмельницький2:3Нива Тернопіль
       Чорноморець-2 Одеса-:+Кристал Херсон
     Тур 23 
      09-05-2012 
       Чорноморець-2 Одеса-:+Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Нива Тернопіль1:0Скала Стрий
       Десна Чернігів1:4Украгроком смт.Приютівка
       Реал Фарма Одеса1:4Єдність с.Плиски
       СКАД-Ялпуг Болград-:+Енергія Нова Каховка
       ФК Суми -1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
      10-05-2012 
       Кристал Херсон1:2Динамо Хмельницький
     Тур 24 
      15-05-2012 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ1:3ФК Суми -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я+:-СКАД-Ялпуг Болград
       Енергія Нова Каховка8:0Реал Фарма Одеса
       Єдність с.Плиски1:1Десна Чернігів
       Украгроком смт.Приютівка3:0Нива Тернопіль
       Скала Стрий3:3Кристал Херсон
       Динамо Хмельницький+:-Чорноморець-2 Одеса
     Тур 25 
      20-05-2012 
       Динамо Хмельницький0:1Прикарпаття Ів.-Франківськ
       Чорноморець-2 Одеса-:+Скала Стрий
       Кристал Херсон3:1Украгроком смт.Приютівка
       Нива Тернопіль0:0Єдність с.Плиски
       Десна Чернігів1:2Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса0:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       СКАД-Ялпуг Болград-:+ФК Суми -
     Тур 26 
      25-05-2012 
       Прикарпаття Ів.-Франківськ+:-СКАД-Ялпуг Болград
       ФК Суми -1:0Реал Фарма Одеса
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:1Десна Чернігів
       Енергія Нова Каховка4:0Нива Тернопіль
       Єдність с.Плиски0:1Кристал Херсон
       Украгроком смт.Приютівка+:-Чорноморець-2 Одеса
       Скала Стрий0:0Динамо Хмельницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Барладим Андрій Андрійович Кристал Херсон10025
    Риженко Денис Сергійович Енергія Нова Каховка9124
    Івашко Руслан Вікторович Прикарпаття Ів.-Франківськ9012
    Мельник Ігор Миколайович ФК Суми -9021
    Мазуренко Олексій Іванович Кристал Херсон8423
    Сергійчук Михайло Миколайович Черкащина-Академія с.Білозір'я8021
    Полтавець Роман Вадимович Десна Чернігів8018
    Басараб Михайло Васильович Скала Стрий7215
    Гуд Євген Дмитрович Черкащина-Академія с.Білозір'я7421
    Каліновський Олександр Григорович Украгроком смт.Приютівка637
    Комягін Юрій Володимирович Енергія Нова Каховка6020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook