Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2011/2012 Перша ліга U17 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2011 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1Азовсталь Маріуполь
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0Юність Луганськ
       Орлайн Донецьк1:4ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ4:2ДЮСШ Дружківка
       Спортінтернат-4 Маріуполь+:-ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 2 
      18-09-2011 
       Азовсталь Маріуполь3:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮСШ Дружківка1:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве5:1СДЮШОР Україна Луганськ
       Юність Луганськ4:1Орлайн Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 3 
      25-09-2011 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:2Азовсталь Маріуполь
       Орлайн Донецьк0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР Україна Луганськ1:4Юність Луганськ
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава4:0ДЮСШ Дружківка
     Тур 4 
      02-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь5:1ДЮСШ Дружківка
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Юність Луганськ2:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1Орлайн Донецьк
     Тур 5 
      09-10-2011 
       Орлайн Донецьк1:3Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Спортінтернат-4 Маріуполь0:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава+:-Юність Луганськ
       ДЮСШ Дружківка1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 6 
      16-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь1:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ4:1ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       Орлайн Донецьк1:1СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 7 
      23-10-2011 
       СДЮШОР Україна Луганськ0:4Азовсталь Маріуполь
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:1Орлайн Донецьк
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ Дружківка1:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:0Юність Луганськ
     Тур 8 
      27-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь6:0Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0ДЮСШ Дружківка
       Орлайн Донецьк0:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮШОР Україна Луганськ4:0Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 9 
      30-10-2011 
       Спортінтернат-4 Маріуполь0:5Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Дружківка1:2Орлайн Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Юність Луганськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-11-2011 
       Азовсталь Маріуполь1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ3:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:1Орлайн Донецьк
       ДЮСШ Дружківка-:+СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава3:0Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 11 
      13-11-2011 
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:0Азовсталь Маріуполь
       Спортінтернат-4 Маріуполь2:3ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР Україна Луганськ0:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Орлайн Донецьк2:1Юність Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 12 
      08-04-2012 
       Азовсталь Маріуполь1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1Орлайн Донецьк
       Юність Луганськ3:1СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка0:6ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 13 
      13-04-2012 
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:3Юність Луганськ
      16-04-2012 
       ДЮСШ Дружківка1:3Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Орлайн Донецьк0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 14 
      22-04-2012 
       Азовсталь Маріуполь2:0Орлайн Донецьк
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       Юність Луганськ0:2ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7:1ДЮСШ Дружківка
     Тур 15 
      29-04-2012 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:1Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка1:3Юність Луганськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава+:-СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:8ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР Україна Луганськ3:0Орлайн Донецьк
     Тур 16 
      02-05-2012 
       Азовсталь Маріуполь4:1СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов4:1ДЮСШ Дружківка
       Юність Луганськ1:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 17 
      06-05-2012 
       Юність Луганськ2:0Азовсталь Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве4:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Дружківка0:7ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:1Орлайн Донецьк
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:5СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 16 
      10-05-2012 
       Орлайн Донецьк1:1Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 18 
      13-05-2012 
       Азовсталь Маріуполь7:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ0:5ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Орлайн Донецьк4:0ДЮСШ Дружківка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3Юність Луганськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Дмитрішин Ігор Олегович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве19213
    Меркулов Станіслав Валерійович Азовсталь Маріуполь19017
    Маханьов Юрій Геннадійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ12117
    Коваль Владислав Артурович Азовсталь Маріуполь9017
    Овсієнко Олександр Володимирович ДЮСШ Дружківка8312
    Сігєєв Владислав Романович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7018
    Дресвянкин Андрій Сергійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ7015
    Бобровський Микита Вячеславович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7011
    Лебідь Ярослав Ігорович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ7018
    Бакланов Микита Ігорович ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава6015
    Срібний Артур Вадимович Юність Луганськ5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook