Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2011/2012 Перша ліга U15 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2011 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:3Азовсталь Маріуполь
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1Юність Луганськ
       Орлайн Донецьк2:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ2:2ДЮСШ Дружківка
       Спортінтернат-4 Маріуполь+:-ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 2 
      18-09-2011 
       Азовсталь Маріуполь5:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮСШ Дружківка0:1Спортінтернат-4 Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:0СДЮШОР Україна Луганськ
       Юність Луганськ2:0Орлайн Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:4ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 3 
      25-09-2011 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:0Азовсталь Маріуполь
       Орлайн Донецьк1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР Україна Луганськ1:1Юність Луганськ
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава7:2ДЮСШ Дружківка
     Тур 4 
      02-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь2:0ДЮСШ Дружківка
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве6:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Юність Луганськ1:1Спортінтернат-4 Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов6:2СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0Орлайн Донецьк
     Тур 5 
      09-10-2011 
       Орлайн Донецьк0:3Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ0:4ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:3СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава+:-Юність Луганськ
       ДЮСШ Дружківка3:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 6 
      16-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь4:1ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Юність Луганськ2:0ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       Орлайн Донецьк1:0СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 7 
      23-10-2011 
       СДЮШОР Україна Луганськ0:1Азовсталь Маріуполь
       Спортінтернат-4 Маріуполь0:2Орлайн Донецьк
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ Дружківка2:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:1Юність Луганськ
     Тур 8 
      27-10-2011 
       Азовсталь Маріуполь3:0Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0ДЮСШ Дружківка
       Орлайн Донецьк5:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮШОР Україна Луганськ2:0Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 9 
      30-10-2011 
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:2Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава1:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮСШ Дружківка2:3Орлайн Донецьк
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Юність Луганськ0:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-11-2011 
       Азовсталь Маріуполь4:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве1:2Орлайн Донецьк
       ДЮСШ Дружківка0:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:1Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 11 
      13-11-2011 
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава2:2Азовсталь Маріуполь
       Спортінтернат-4 Маріуполь0:2ДЮСШ Дружківка
       СДЮШОР Україна Луганськ0:4ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       Орлайн Донецьк-:+Юність Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 12 
      08-04-2012 
       Азовсталь Маріуполь2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:3Орлайн Донецьк
       Юність Луганськ0:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка1:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
     Тур 13 
      13-04-2012 
       Спортінтернат-4 Маріуполь0:2Юність Луганськ
      16-04-2012 
       ДЮСШ Дружківка-:+Азовсталь Маріуполь
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:3ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР Україна Луганськ1:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Орлайн Донецьк2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 14 
      22-04-2012 
       Азовсталь Маріуполь3:1Орлайн Донецьк
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-СДЮШОР Україна Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2Спортінтернат-4 Маріуполь
       Юність Луганськ2:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве7:0ДЮСШ Дружківка
     Тур 15 
      29-04-2012 
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:4Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Дружківка1:0Юність Луганськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Спортінтернат-4 Маріуполь1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР Україна Луганськ1:3Орлайн Донецьк
     Тур 16 
      02-05-2012 
       Азовсталь Маріуполь5:0СДЮШОР Україна Луганськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов3:0ДЮСШ Дружківка
       Юність Луганськ2:6ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
     Тур 17 
      06-05-2012 
       Юність Луганськ1:1Азовсталь Маріуполь
       ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве3:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ Дружківка0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава0:1Орлайн Донецьк
       Спортінтернат-4 Маріуполь2:2СДЮШОР Україна Луганськ
     Тур 16 
      10-05-2012 
       Орлайн Донецьк4:0Спортінтернат-4 Маріуполь
     Тур 18 
      13-05-2012 
       Азовсталь Маріуполь4:0Спортінтернат-4 Маріуполь
       СДЮШОР Україна Луганськ1:1ДЮФШ ФК Ворскла-2 Полтава
       Орлайн Донецьк5:0ДЮСШ Дружківка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:2ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:3Юність Луганськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Смола Іван Сергійович Азовсталь Маріуполь15018
    Мірось Вадим Вадимович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве12517
    Кизило Руслан Юрійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ11118
    Бахарєв Михайло Ігорович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве9214
    Мхітарян Мартун Ваганович Азовсталь Маріуполь8014
    Варванський Кирило Рамізович ДЮСШ Дружківка7117
    Тіханов Станіслав Андрійович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов7317
    Шевченко Іван Сергійович Азовсталь Маріуполь7017
    Артемьєв Денис Андрійович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов7018
    Маркін Ігор Олексійович ДЮФА ВАТ ЄМЗ Єнакієве6016
    Нагорний Вадим Леонідович СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook