Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2011/2012 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2011 
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів2:2Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ6:0ДЮСШ Жовква
       Енергетик Бурштин1:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:2МФА Мукачево
     Тур 2 
      18-09-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:4МФА Мукачево
       СДЮШОР-4 Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква1:2Енергетик Бурштин
       Покрова Львів2:1Ніка І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0Галичина Львів
     Тур 3 
      24-09-2011 
       Ніка І.-Франківськ2:3Прикарпаття І.-Франківськ
       МФА Мукачево6:1СДЮШОР-4 Львів
      25-09-2011 
       Галичина Львів7:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин3:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0ДЮСШ Жовква
     Тур 6 
      28-09-2011 
       Покрова Львів0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 4 
      02-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:4СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Жовква3:1МФА Мукачево
       Покрова Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0Енергетик Бурштин
       Галичина Львів0:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      08-10-2011 
       МФА Мукачево2:1Покрова Львів
      09-10-2011 
       Ніка І.-Франківськ3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів1:0Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:7Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:0ДЮСШ Жовква
     Тур 6 
      16-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2ДЮСШ Жовква
       Прикарпаття І.-Франківськ1:1МФА Мукачево
       Галичина Львів2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:0Енергетик Бурштин
     Тур 7 
      23-10-2011 
       МФА Мукачево2:2Галичина Львів
       Енергетик Бурштин4:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:4Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів3:0Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква1:2Покрова Львів
     Тур 8 
      27-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:0Покрова Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0ДЮСШ Жовква
       Галичина Львів4:2СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ1:0МФА Мукачево
       Енергетик Бурштин1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 9 
      29-10-2011 
       МФА Мукачево3:0Енергетик Бурштин
      30-10-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ7:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів2:3Ніка І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква1:0Галичина Львів
       Покрова Львів0:1Прикарпаття І.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-11-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Покрова Львів1:0Галичина Львів
       ДЮСШ Жовква0:0Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів3:2Енергетик Бурштин
       МФА Мукачево7:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 11 
      12-11-2011 
       МФА Мукачево10:00ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      13-11-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Бурштин1:1ДЮСШ Жовква
       Ніка І.-Франківськ3:0Покрова Львів
       Галичина Львів2:2Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      08-04-2012 
       Покрова Львів3:0Енергетик Бурштин
       ДЮСШ Жовква1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      11-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів5:0МФА Мукачево
     Тур 13 
      14-04-2012 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:4Покрова Львів
      16-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів10:01ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ6:1Галичина Львів
      17-04-2012 
       МФА Мукачево5:0ДЮСШ Жовква
     Тур 15 
      19-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів4:1Покрова Львів
     Тур 14 
      21-04-2012 
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      22-04-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:4Ніка І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:0Галичина Львів
       Покрова Львів0:2МФА Мукачево
       ДЮСШ Жовква0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 12 
      25-04-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:1Галичина Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ1:4Ніка І.-Франківськ
     Тур 16 
       Покрова Львів1:0ДЮСШ Жовква
     Тур 15 
      28-04-2012 
       МФА Мукачево1:1Прикарпаття І.-Франківськ
      29-04-2012 
       ДЮСШ Жовква3:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Галичина Львів
       Енергетик Бурштин1:3Ніка І.-Франківськ
     Тур 16 
      02-05-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька4:1Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів0:0МФА Мукачево
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 17 
      05-05-2012 
       ДЮСШ Жовква0:2Прикарпаття І.-Франківськ
      06-05-2012 
       Покрова Львів1:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів0:1Галичина Львів
       МФА Мукачево3:3Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Енергетик Бурштин
     Тур 18 
      13-05-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька+:-ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин2:1МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ10:00СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів3:0ДЮСШ Жовква
       Прикарпаття І.-Франківськ4:1Покрова Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гринюк Назарій Миколайович Ніка І.-Франківськ23018
    Ступницький Василь Леонідович Ніка І.-Франківськ17018
    Солоненко Андрій-Олег Миколайович Прикарпаття І.-Франківськ11218
    Котловський Юрій Петрович СДЮШОР-4 Львів11016
    Горбатий Юліан Орестович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ9010
    Шведюк Олексій-Павло Степанович МФА Мукачево9017
    Марченко Євген Васильович СДЮШОР-4 Львів7017
    Тома Юрій Юрійович МФА Мукачево7017
    Блащук Василь Мирославович Прикарпаття І.-Франківськ7015
    Гей Віктор Вікторович МФА Мукачево6018
    Гоцій Юрій Григорович СДЮШОР-4 Львів6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook