Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2011/2012 Перша ліга U15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2011 
       Прикарпаття І.-Франківськ8:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів0:1Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ5:0ДЮСШ Жовква
       Енергетик Бурштин1:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1МФА Мукачево
     Тур 2 
      18-09-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:5МФА Мукачево
       СДЮШОР-4 Львів1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква0:3Енергетик Бурштин
       Покрова Львів0:0Ніка І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0Галичина Львів
     Тур 3 
      24-09-2011 
       Ніка І.-Франківськ3:0Прикарпаття І.-Франківськ
       МФА Мукачево1:1СДЮШОР-4 Львів
      25-09-2011 
       Галичина Львів3:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин1:2Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0ДЮСШ Жовква
     Тур 6 
      28-09-2011 
       Покрова Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 4 
      02-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:4СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Жовква0:4МФА Мукачево
       Покрова Львів0:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ2:4Енергетик Бурштин
       Галичина Львів2:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      08-10-2011 
       МФА Мукачево2:1Покрова Львів
      09-10-2011 
       Ніка І.-Франківськ4:2ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Галичина Львів1:1Енергетик Бурштин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:0ДЮСШ Жовква
     Тур 6 
      16-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька3:1ДЮСШ Жовква
       Прикарпаття І.-Франківськ3:2МФА Мукачево
       Галичина Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:0Енергетик Бурштин
     Тур 7 
      23-10-2011 
       МФА Мукачево4:0Галичина Львів
       Енергетик Бурштин9:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів0:0Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква2:5Покрова Львів
     Тур 8 
      27-10-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:3Покрова Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ8:1ДЮСШ Жовква
       Галичина Львів0:2СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ0:4МФА Мукачево
       Енергетик Бурштин0:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 9 
      29-10-2011 
       МФА Мукачево5:0Енергетик Бурштин
      30-10-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ7:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів1:1Ніка І.-Франківськ
       ДЮСШ Жовква0:2Галичина Львів
       Покрова Львів1:1Прикарпаття І.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      06-11-2011 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:4Прикарпаття І.-Франківськ
       Покрова Львів2:0Галичина Львів
       ДЮСШ Жовква+:-Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів0:0Енергетик Бурштин
       МФА Мукачево5:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 11 
      12-11-2011 
       МФА Мукачево5:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
      13-11-2011 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:6СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Бурштин6:0ДЮСШ Жовква
       Ніка І.-Франківськ3:2Покрова Львів
       Галичина Львів0:3Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      08-04-2012 
       Покрова Львів3:0Енергетик Бурштин
       ДЮСШ Жовква0:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      11-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів1:0МФА Мукачево
     Тур 13 
      14-04-2012 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Покрова Львів
      16-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів4:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       Енергетик Бурштин1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ4:2Галичина Львів
      17-04-2012 
       МФА Мукачево6:0ДЮСШ Жовква
     Тур 15 
      19-04-2012 
       СДЮШОР-4 Львів3:0Покрова Львів
     Тур 14 
      21-04-2012 
       Прикарпаття І.-Франківськ0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      22-04-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька0:2Ніка І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин0:1Галичина Львів
       Покрова Львів0:6МФА Мукачево
       ДЮСШ Жовква0:7СДЮШОР-4 Львів
     Тур 12 
      25-04-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька2:0Галичина Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ1:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 16 
       Покрова Львів6:1ДЮСШ Жовква
     Тур 15 
      28-04-2012 
       МФА Мукачево3:1Прикарпаття І.-Франківськ
      29-04-2012 
       ДЮСШ Жовква4:1ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Галичина Львів
       Енергетик Бурштин1:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 16 
      02-05-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька1:1Енергетик Бурштин
       Ніка І.-Франківськ1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів0:5МФА Мукачево
       Прикарпаття І.-Франківськ0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 17 
      05-05-2012 
       ДЮСШ Жовква1:7Прикарпаття І.-Франківськ
      06-05-2012 
       Покрова Львів6:0ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька
       СДЮШОР-4 Львів0:0Галичина Львів
       МФА Мукачево5:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Енергетик Бурштин
     Тур 18 
      13-05-2012 
       ДЮСШ-2 Кам`янець.-Под, Хмельницька+:-ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Енергетик Бурштин1:1МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ2:5СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів5:0ДЮСШ Жовква
       Прикарпаття І.-Франківськ3:2Покрова Львів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Глагола Олександр Олександрович МФА Мукачево21018
    Слободзяник Роман Володимирович Покрова Львів19017
    Кефа Василь Вікторович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ17116
    Джейранашвілі Крістіан Валерійович СДЮШОР-4 Львів15018
    Шольц Річард Степанович МФА Мукачево9017
    Саків Тарас Степанович Енергетик Бурштин9011
    Великий Валентин Ярославович МФА Мукачево9017
    Саган Юрій Маркіянович Ніка І.-Франківськ9117
    Тимчишин Ярослав Іванович Енергетик Бурштин8018
    Гринькевич Любомир Ярославович Прикарпаття І.-Франківськ7014
    Горбатий Роман Орестович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook