Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2012/2013 рр. 2Л Гр. Б

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-07-2012 
       ФК Севастополь-2 -3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
      14-07-2012 
       Сталь Кам`янське0:1Украгроком смт.Приютівка
       Шахтар Свердловськ0:1Жемчужина Ялта
       Гірник Кривий Ріг0:1Мир Горностаївка
       Кремінь Кременчук0:1Енергія Нова Каховка
       ФК Карлівка -3:0ФК Нікополь
     Тур 2 
      21-07-2012 
       Енергія Нова Каховка1:1ФК Карлівка -
       Мир Горностаївка2:1Кремінь Кременчук
       Жемчужина Ялта0:1Гірник Кривий Ріг
       Украгроком смт.Приютівка0:3Шахтар Свердловськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Сталь Кам`янське
       Шахтар-3 Донецьк5:0ФК Севастополь-2 -
     Тур 3 
      29-07-2012 
       Сталь Кам`янське1:2Шахтар-3 Донецьк
       Шахтар Свердловськ3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Гірник Кривий Ріг2:1Украгроком смт.Приютівка
       Кремінь Кременчук2:0Жемчужина Ялта
       ФК Карлівка -2:3Мир Горностаївка
       ФК Нікополь 2:2Енергія Нова Каховка
     Тур 4 
      03-08-2012 
       ФК Севастополь-2 -2:7Сталь Кам`янське
       Жемчужина Ялта0:2ФК Карлівка -
      04-08-2012 
       Мир Горностаївка1:1ФК Нікополь
       Украгроком смт.Приютівка1:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Гірник Кривий Ріг
       Шахтар-3 Донецьк2:1Шахтар Свердловськ
     Тур 5 
      08-08-2012 
       Шахтар Свердловськ1:0ФК Севастополь-2 -
       Гірник Кривий Ріг1:1Шахтар-3 Донецьк
       Кремінь Кременчук2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Карлівка -0:0Украгроком смт.Приютівка
       ФК Нікополь 3:2Жемчужина Ялта
       Енергія Нова Каховка1:2Мир Горностаївка
     Тур 6 
      12-08-2012 
       Жемчужина Ялта1:1Енергія Нова Каховка
       Украгроком смт.Приютівка2:0ФК Нікополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ФК Карлівка -
       Шахтар-3 Донецьк2:1Кремінь Кременчук
       ФК Севастополь-2 -1:1Гірник Кривий Ріг
       Сталь Кам`янське2:0Шахтар Свердловськ
     Тур 7 
      17-08-2012 
       Гірник Кривий Ріг1:0Сталь Кам`янське
      18-08-2012 
       Кремінь Кременчук3:0ФК Севастополь-2 -
       ФК Карлівка -1:0Шахтар-3 Донецьк
       ФК Нікополь 0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Енергія Нова Каховка0:4Украгроком смт.Приютівка
       Мир Горностаївка1:1Жемчужина Ялта
     Тур 8 
      26-08-2012 
       Украгроком смт.Приютівка2:1Мир Горностаївка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:3Енергія Нова Каховка
       Шахтар-3 Донецьк6:0ФК Нікополь
       ФК Севастополь-2 -0:1ФК Карлівка -
       Сталь Кам`янське0:1Кремінь Кременчук
       Шахтар Свердловськ1:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 9 
      01-09-2012 
       Кремінь Кременчук2:0Шахтар Свердловськ
       ФК Карлівка -2:1Сталь Кам`янське
       ФК Нікополь 0:1ФК Севастополь-2 -
       Енергія Нова Каховка1:1Шахтар-3 Донецьк
       Мир Горностаївка2:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Жемчужина Ялта0:2Украгроком смт.Приютівка
     Тур 10 
      05-09-2012 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Жемчужина Ялта
       Шахтар-3 Донецьк2:0Мир Горностаївка
       ФК Севастополь-2 -3:0Енергія Нова Каховка
       Сталь Кам`янське4:0ФК Нікополь
       Шахтар Свердловськ0:0ФК Карлівка -
       Гірник Кривий Ріг1:1Кремінь Кременчук
     Тур 11 
      09-09-2012 
       ФК Карлівка -2:2Гірник Кривий Ріг
       ФК Нікополь 1:2Шахтар Свердловськ
       Енергія Нова Каховка1:0Сталь Кам`янське
       Мир Горностаївка1:0ФК Севастополь-2 -
       Жемчужина Ялта1:0Шахтар-3 Донецьк
       Украгроком смт.Приютівка3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 12 
      15-09-2012 
       Шахтар-3 Донецьк1:2Украгроком смт.Приютівка
       ФК Севастополь-2 -2:1Жемчужина Ялта
       Сталь Кам`янське2:3Мир Горностаївка
       Шахтар Свердловськ2:1Енергія Нова Каховка
       Гірник Кривий Ріг4:1ФК Нікополь
       Кремінь Кременчук0:0ФК Карлівка -
     Тур 13 
      19-09-2012 
       ФК Нікополь 2:1Кремінь Кременчук
       Енергія Нова Каховка0:3Гірник Кривий Ріг
       Мир Горностаївка2:0Шахтар Свердловськ
       Жемчужина Ялта0:3Сталь Кам`янське
       Украгроком смт.Приютівка3:1ФК Севастополь-2 -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Шахтар-3 Донецьк
    Коло 2 
     Тур 14 
      29-09-2012 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2ФК Севастополь-2 -
       Украгроком смт.Приютівка0:2Сталь Кам`янське
       Жемчужина Ялта0:3Шахтар Свердловськ
       Мир Горностаївка3:2Гірник Кривий Ріг
       Енергія Нова Каховка1:1Кремінь Кременчук
       ФК Нікополь 0:2ФК Карлівка -
     Тур 15 
      03-10-2012 
       ФК Карлівка -1:1Енергія Нова Каховка
       Кремінь Кременчук2:1Мир Горностаївка
       Гірник Кривий Ріг1:1Жемчужина Ялта
       Шахтар Свердловськ1:1Украгроком смт.Приютівка
       Сталь Кам`янське2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Севастополь-2 -1:4Шахтар-3 Донецьк
     Тур 16 
      07-10-2012 
       Шахтар-3 Донецьк2:1Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Шахтар Свердловськ
       Украгроком смт.Приютівка1:0Гірник Кривий Ріг
       Жемчужина Ялта1:5Кремінь Кременчук
       Мир Горностаївка0:1ФК Карлівка -
       Енергія Нова Каховка4:1ФК Нікополь
     Тур 17 
      13-10-2012 
       ФК Нікополь 1:2Мир Горностаївка
       Кремінь Кременчук2:2Украгроком смт.Приютівка
       Гірник Кривий Ріг3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Шахтар Свердловськ3:1Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське3:1ФК Севастополь-2 -
      14-10-2012 
       ФК Карлівка -3:1Жемчужина Ялта
     Тур 18 
      17-10-2012 
       ФК Севастополь-2 -0:1Шахтар Свердловськ
       Шахтар-3 Донецьк3:0Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Кремінь Кременчук
       Украгроком смт.Приютівка2:0ФК Карлівка -
       Жемчужина Ялта3:0ФК Нікополь
       Мир Горностаївка3:1Енергія Нова Каховка
     Тур 19 
      21-10-2012 
       Енергія Нова Каховка1:0Жемчужина Ялта
       ФК Нікополь 0:2Украгроком смт.Приютівка
       ФК Карлівка -1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук3:1Шахтар-3 Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:1ФК Севастополь-2 -
       Шахтар Свердловськ2:2Сталь Кам`янське
     Тур 20 
      27-10-2012 
       Сталь Кам`янське0:1Гірник Кривий Ріг
       ФК Севастополь-2 -1:2Кремінь Кременчук
       Шахтар-3 Донецьк1:1ФК Карлівка -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2ФК Нікополь
       Украгроком смт.Приютівка2:0Енергія Нова Каховка
       Жемчужина Ялта1:1Мир Горностаївка
     Тур 21 
      03-11-2012 
       Мир Горностаївка1:4Украгроком смт.Приютівка
       Енергія Нова Каховка1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Нікополь 0:2Шахтар-3 Донецьк
       ФК Карлівка -3:1ФК Севастополь-2 -
       Кремінь Кременчук1:1Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг1:2Шахтар Свердловськ
     Тур 22 
      07-11-2012 
       Шахтар Свердловськ1:0Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське1:1ФК Карлівка -
       ФК Севастополь-2 -1:2ФК Нікополь
       Шахтар-3 Донецьк9:0Енергія Нова Каховка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Мир Горностаївка
       Украгроком смт.Приютівка1:0Жемчужина Ялта
     Тур 23 
      11-11-2012 
       Жемчужина Ялта4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Мир Горностаївка1:2Шахтар-3 Донецьк
       Енергія Нова Каховка2:0ФК Севастополь-2 -
       ФК Нікополь 3:2Сталь Кам`янське
       ФК Карлівка -1:1Шахтар Свердловськ
       Кремінь Кременчук1:0Гірник Кривий Ріг
     Тур 24 
      17-11-2012 
       Гірник Кривий Ріг0:1ФК Карлівка -
       Шахтар Свердловськ1:0ФК Нікополь
       Сталь Кам`янське2:1Енергія Нова Каховка
       ФК Севастополь-2 -1:2Мир Горностаївка
       Шахтар-3 Донецьк3:1Жемчужина Ялта
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Украгроком смт.Приютівка
     Тур 25 
      21-11-2012 
       Украгроком смт.Приютівка1:0Шахтар-3 Донецьк
       Жемчужина Ялта0:2ФК Севастополь-2 -
       Мир Горностаївка2:0Сталь Кам`янське
       Енергія Нова Каховка0:2Шахтар Свердловськ
       ФК Нікополь 1:4Гірник Кривий Ріг
       ФК Карлівка -0:0Кремінь Кременчук
     Тур 26 
      25-11-2012 
       Кремінь Кременчук3:1ФК Нікополь
       Гірник Кривий Ріг3:1Енергія Нова Каховка
       Шахтар Свердловськ3:0Мир Горностаївка
       Сталь Кам`янське8:2Жемчужина Ялта
       ФК Севастополь-2 -1:0Украгроком смт.Приютівка
       Шахтар-3 Донецьк5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куліш Станіслав Костянтинович Сталь Кам`янське20323
    Коломоєць Юрій Миколайович Гірник Кривий Ріг16221
    Драголюк Андрій Вікторович Мир Горностаївка14423
    Болбат Сергій Сергійович Шахтар-3 Донецьк11024
    Коробкін Владислав Володимирович Шахтар Свердловськ11222
    Місяйло Андрій Федорович Гірник-Спорт Горішні Плавні9120
    Шевчук Денис Віталійович ФК Нікополь 8020
    Муковозов Олександр Сергійович Енергія Нова Каховка8022
    Безбородько Денис Олегович Шахтар-3 Донецьк8022
    Савченко Владислав Володимирович Мир Горностаївка8023
    Малишев Максим Васильович Шахтар-3 Донецьк8222

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook