Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2012/2013 Перша ліга U17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2012 
       Таврія Сімферополь6:1ДЮСШ Бердянськ
       Титан Армянськ+:-Динамо Запоріжжя
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:0Енергія Нова Каховка
       СК Крим Алушта3:1Кристал Херсон
       Азовець Генічеськ2:0Таврія-2 Сімферополь
     Тур 2 
      15-09-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:2Таврія-2 Сімферополь
      16-09-2012 
       Кристал Херсон1:2Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка2:1СК Крим Алушта
       Динамо Запоріжжя1:4СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія Сімферополь2:0Титан Армянськ
     Тур 3 
      22-09-2012 
       Азовець Генічеськ0:1Енергія Нова Каховка
      23-09-2012 
       Титан Армянськ1:0ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0Таврія Сімферополь
       СК Крим Алушта7:0Динамо Запоріжжя
       Таврія-2 Сімферополь4:2Кристал Херсон
     Тур 4 
      30-09-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:4Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка0:1Таврія-2 Сімферополь
       Динамо Запоріжжя1:2Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь4:1СК Крим Алушта
       Титан Армянськ0:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 5 
      07-10-2012 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:0ДЮСШ Бердянськ
       СК Крим Алушта2:0Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ2:1Таврія Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь5:1Динамо Запоріжжя
       Кристал Херсон3:0Енергія Нова Каховка
     Тур 6 
      14-10-2012 
       ДЮСШ Бердянськ0:0Енергія Нова Каховка
       Динамо Запоріжжя4:2Кристал Херсон
       Таврія Сімферополь3:0Таврія-2 Сімферополь
       Титан Армянськ1:4Азовець Генічеськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:2СК Крим Алушта
     Тур 7 
      21-10-2012 
       СК Крим Алушта3:1ДЮСШ Бердянськ
       Азовець Генічеськ0:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь2:0Титан Армянськ
       Кристал Херсон3:2Таврія Сімферополь
       Енергія Нова Каховка2:0Динамо Запоріжжя
     Тур 8 
      27-10-2012 
       ДЮСШ Бердянськ2:0Динамо Запоріжжя
      28-10-2012 
       Таврія Сімферополь2:2Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ1:2Кристал Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:0Таврія-2 Сімферополь
       СК Крим Алушта1:2Азовець Генічеськ
     Тур 9 
      31-10-2012 
       Азовець Генічеськ2:1ДЮСШ Бердянськ
       Таврія-2 Сімферополь0:1СК Крим Алушта
       Кристал Херсон1:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Енергія Нова Каховка0:3Титан Армянськ
       Динамо Запоріжжя0:6Таврія Сімферополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      04-11-2012 
       ДЮСШ Бердянськ0:3Таврія Сімферополь
       Динамо Запоріжжя+:-Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка0:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Кристал Херсон2:0СК Крим Алушта
       Таврія-2 Сімферополь1:2Азовець Генічеськ
     Тур 11 
      14-04-2013 
       Таврія-2 Сімферополь2:0ДЮСШ Бердянськ
       Азовець Генічеськ0:0Кристал Херсон
       СК Крим Алушта4:1Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:0Динамо Запоріжжя
       Титан Армянськ0:0Таврія Сімферополь
     Тур 12 
      21-04-2013 
       ДЮСШ Бердянськ2:1Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь1:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Динамо Запоріжжя-:+СК Крим Алушта
       Енергія Нова Каховка1:0Азовець Генічеськ
       Кристал Херсон1:0Таврія-2 Сімферополь
     Тур 13 
      28-04-2013 
       Кристал Херсон1:1ДЮСШ Бердянськ
       Таврія-2 Сімферополь0:0Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ4:1Динамо Запоріжжя
       СК Крим Алушта1:3Таврія Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:0Титан Армянськ
     Тур 14 
      02-05-2013 
       ДЮСШ Бердянськ3:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ1:1СК Крим Алушта
       Таврія Сімферополь4:1Азовець Генічеськ
       Динамо Запоріжжя2:1Таврія-2 Сімферополь
       Енергія Нова Каховка1:1Кристал Херсон
     Тур 15 
      12-05-2013 
       Енергія Нова Каховка3:1ДЮСШ Бердянськ
       Кристал Херсон2:0Динамо Запоріжжя
       Таврія-2 Сімферополь2:5Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:0Титан Армянськ
       СК Крим Алушта2:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 16 
      19-05-2013 
       ДЮСШ Бердянськ+:-СК Крим Алушта
       СДЮШОР Спартак Сімферополь2:0Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ0:1Таврія-2 Сімферополь
       Таврія Сімферополь7:1Кристал Херсон
       Динамо Запоріжжя2:3Енергія Нова Каховка
     Тур 17 
      26-05-2013 
       Динамо Запоріжжя3:1ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка0:3Таврія Сімферополь
       Кристал Херсон1:0Титан Армянськ
       Таврія-2 Сімферополь3:1СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Азовець Генічеськ0:3СК Крим Алушта
     Тур 18 
      02-06-2013 
       ДЮСШ Бердянськ+:-Азовець Генічеськ
       СК Крим Алушта2:7Таврія-2 Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0Кристал Херсон
       Титан Армянськ1:3Енергія Нова Каховка
       Таврія Сімферополь10:00Динамо Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Горідько Дмитро Едуардович Таврія Сімферополь16115
    Криворучко Андрій Павлович Кристал Херсон12418
    Автаєв Вадим Іванович Таврія Сімферополь10017
    Горелик Артем Олександрович Таврія Сімферополь10015
    Клюкін Артем Борисович СК Крим Алушта9013
    Круковський Дмитро Олександрович Енергія Нова Каховка9218
    Пастухов Владислав Сергійович СДЮШОР Спартак Сімферополь8118
    Гасанов Раміль Сафар огли Таврія Сімферополь7017
    Митюшкин Дмитро Дмитрович СК Крим Алушта7113
    Петровський Валерій Євгенович СК Крим Алушта7015
    Філін Алєксандр Васільєвіч СДЮШОР Спартак Сімферополь6210

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook