Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2012/2013 Перша ліга U15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      09-09-2012 
       Таврія Сімферополь12:00ДЮСШ Бердянськ
       Титан Армянськ+:-Динамо Запоріжжя
       СДЮШОР Спартак Сімферополь4:1Енергія Нова Каховка
       СК Крим Алушта3:1Кристал Херсон
       Азовець Генічеськ1:1Таврія-2 Сімферополь
     Тур 2 
      15-09-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:1Таврія-2 Сімферополь
      16-09-2012 
       Кристал Херсон2:0Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка4:1СК Крим Алушта
       Динамо Запоріжжя0:6СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія Сімферополь2:0Титан Армянськ
     Тур 3 
      22-09-2012 
       Азовець Генічеськ0:5Енергія Нова Каховка
      23-09-2012 
       Титан Армянськ2:3ДЮСШ Бердянськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0Таврія Сімферополь
       СК Крим Алушта4:0Динамо Запоріжжя
       Таврія-2 Сімферополь0:3Кристал Херсон
     Тур 4 
      30-09-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:1Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка1:0Таврія-2 Сімферополь
       Динамо Запоріжжя0:2Азовець Генічеськ
       Таврія Сімферополь5:1СК Крим Алушта
       Титан Армянськ0:5СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 5 
      07-10-2012 
       СДЮШОР Спартак Сімферополь13:00ДЮСШ Бердянськ
       СК Крим Алушта1:3Титан Армянськ
       Азовець Генічеськ0:4Таврія Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь10:00Динамо Запоріжжя
       Кристал Херсон1:1Енергія Нова Каховка
     Тур 6 
      14-10-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:5Енергія Нова Каховка
       Динамо Запоріжжя0:8Кристал Херсон
       Таврія Сімферополь6:0Таврія-2 Сімферополь
       Титан Армянськ3:2Азовець Генічеськ
       СДЮШОР Спартак Сімферополь6:0СК Крим Алушта
     Тур 7 
      21-10-2012 
       СК Крим Алушта0:2ДЮСШ Бердянськ
       Азовець Генічеськ0:3СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Таврія-2 Сімферополь0:2Титан Армянськ
       Кристал Херсон3:3Таврія Сімферополь
       Енергія Нова Каховка6:0Динамо Запоріжжя
     Тур 8 
      27-10-2012 
       ДЮСШ Бердянськ3:0Динамо Запоріжжя
      28-10-2012 
       Таврія Сімферополь6:3Енергія Нова Каховка
       Титан Армянськ1:3Кристал Херсон
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0Таврія-2 Сімферополь
       СК Крим Алушта3:0Азовець Генічеськ
     Тур 9 
      31-10-2012 
       Азовець Генічеськ1:1ДЮСШ Бердянськ
       Таврія-2 Сімферополь2:1СК Крим Алушта
       Кристал Херсон0:0СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Енергія Нова Каховка2:0Титан Армянськ
       Динамо Запоріжжя00:10Таврія Сімферополь
    Коло 2 
     Тур 10 
      04-11-2012 
       ДЮСШ Бердянськ1:2Таврія Сімферополь
       Динамо Запоріжжя+:-Титан Армянськ
       Енергія Нова Каховка1:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Кристал Херсон7:1СК Крим Алушта
       Таврія-2 Сімферополь2:1Азовець Генічеськ
     Тур 11 
      14-04-2013 
       Таврія-2 Сімферополь4:0ДЮСШ Бердянськ
       Азовець Генічеськ0:3Кристал Херсон
       СК Крим Алушта2:4Енергія Нова Каховка
       СДЮШОР Спартак Сімферополь5:1Динамо Запоріжжя
       Титан Армянськ1:6Таврія Сімферополь
     Тур 12 
      21-04-2013 
       ДЮСШ Бердянськ1:2Титан Армянськ
       Таврія Сімферополь2:4СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Динамо Запоріжжя1:1СК Крим Алушта
       Енергія Нова Каховка5:0Азовець Генічеськ
       Кристал Херсон2:0Таврія-2 Сімферополь
     Тур 13 
      28-04-2013 
       Кристал Херсон3:1ДЮСШ Бердянськ
       Таврія-2 Сімферополь5:3Енергія Нова Каховка
       Азовець Генічеськ2:1Динамо Запоріжжя
       СК Крим Алушта00:10Таврія Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь4:1Титан Армянськ
     Тур 14 
      02-05-2013 
       ДЮСШ Бердянськ0:7СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Титан Армянськ5:1СК Крим Алушта
       Таврія Сімферополь11:00Азовець Генічеськ
       Динамо Запоріжжя0:0Таврія-2 Сімферополь
       Енергія Нова Каховка1:2Кристал Херсон
     Тур 15 
      12-05-2013 
       Енергія Нова Каховка4:3ДЮСШ Бердянськ
       Кристал Херсон3:1Динамо Запоріжжя
       Таврія-2 Сімферополь0:6Таврія Сімферополь
       Азовець Генічеськ2:2Титан Армянськ
       СК Крим Алушта00:11СДЮШОР Спартак Сімферополь
     Тур 16 
      19-05-2013 
       ДЮСШ Бердянськ+:-СК Крим Алушта
       СДЮШОР Спартак Сімферополь9:0Азовець Генічеськ
       Титан Армянськ0:2Таврія-2 Сімферополь
       Таврія Сімферополь2:1Кристал Херсон
       Динамо Запоріжжя0:1Енергія Нова Каховка
     Тур 17 
      26-05-2013 
       Динамо Запоріжжя2:0ДЮСШ Бердянськ
       Енергія Нова Каховка1:3Таврія Сімферополь
       Кристал Херсон3:2Титан Армянськ
       Таврія-2 Сімферополь0:2СДЮШОР Спартак Сімферополь
       Азовець Генічеськ2:1СК Крим Алушта
     Тур 18 
      02-06-2013 
       ДЮСШ Бердянськ5:0Азовець Генічеськ
       СК Крим Алушта1:0Таврія-2 Сімферополь
       СДЮШОР Спартак Сімферополь3:0Кристал Херсон
       Титан Армянськ3:3Енергія Нова Каховка
       Таврія Сімферополь6:0Динамо Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Короткий Микита Михайлович СДЮШОР Спартак Сімферополь27018
    Гербер Євген Юрійович Таврія Сімферополь23417
    Налімов Руслан Романович СДЮШОР Спартак Сімферополь22017
    Нечитайло Максим Павлович Титан Армянськ22115
    Аблякімов Емір Діляверович СДЮШОР Спартак Сімферополь20017
    Малахута Максим Олексійович Таврія Сімферополь18017
    Остапенко Борис Володимирович Енергія Нова Каховка16218
    Юрченко Артем Михайлович ДЮСШ Бердянськ13115
    Потужний Іван Романович Кристал Херсон13017
    Моляка Дмитро Олександрович Кристал Херсон12017
    Хаджиєв Роман Денисович Таврія Сімферополь9018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook