Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Фавбет Ліга 1 2013/2014 рр.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-07-2013 
       ФК Полтава -1:2Нива Тернопіль
       Олімпік Донецьк4:2Украгроком смт.Приютівка
       ФК Суми -2:0Геліос Харків
       Сталь Алчевськ2:0Титан Армянськ
       Буковина Чернівці0:0Авангард Краматорськ
       Десна Чернігів0:0Динамо-2 Київ
       ФК Олександрія 4:3Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Зірка Кропивницький2:1МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 2 
      19-07-2013 
       Нива Тернопіль2:3МФК Миколаїв Миколаїв
      20-07-2013 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка4:0Зірка Кропивницький
       Динамо-2 Київ0:0ФК Олександрія
       Авангард Краматорськ2:1Десна Чернігів
       Титан Армянськ1:0Буковина Чернівці
       Геліос Харків0:2Сталь Алчевськ
       Украгроком смт.Приютівка0:0ФК Суми -
       ФК Полтава -2:1Олімпік Донецьк
     Тур 3 
      26-07-2013 
       Буковина Чернівці1:1Геліос Харків
      27-07-2013 
       Олімпік Донецьк0:1Нива Тернопіль
       ФК Суми -3:1ФК Полтава -
       Сталь Алчевськ2:0Украгроком смт.Приютівка
       Десна Чернігів3:1Титан Армянськ
       ФК Олександрія 3:0Авангард Краматорськ
       Зірка Кропивницький1:0Динамо-2 Київ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 4 
      02-08-2013 
       Нива Тернопіль2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      03-08-2013 
       Авангард Краматорськ2:1Зірка Кропивницький
       Титан Армянськ0:0ФК Олександрія
       Геліос Харків1:0Десна Чернігів
       Украгроком смт.Приютівка0:0Буковина Чернівці
       ФК Полтава -3:0Сталь Алчевськ
       Олімпік Донецьк3:0ФК Суми -
      04-08-2013 
       Динамо-2 Київ1:2МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 5 
      11-08-2013 
       ФК Суми -3:0Нива Тернопіль
       Сталь Алчевськ1:1Олімпік Донецьк
       Буковина Чернівці2:0ФК Полтава -
       Десна Чернігів3:0Украгроком смт.Приютівка
       ФК Олександрія 2:0Геліос Харків
       Зірка Кропивницький2:2Титан Армянськ
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Авангард Краматорськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Динамо-2 Київ
     Тур 6 
      16-08-2013 
       ФК Суми -1:3Сталь Алчевськ
      17-08-2013 
       Нива Тернопіль0:0Динамо-2 Київ
       Авангард Краматорськ2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Титан Армянськ4:3МФК Миколаїв Миколаїв
       Геліос Харків2:4Зірка Кропивницький
       Украгроком смт.Приютівка2:2ФК Олександрія
       ФК Полтава -3:1Десна Чернігів
       Олімпік Донецьк3:2Буковина Чернівці
     Тур 7 
      24-08-2013 
       Сталь Алчевськ1:0Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці2:1ФК Суми -
       Десна Чернігів1:2Олімпік Донецьк
       ФК Олександрія 1:0ФК Полтава -
       Зірка Кропивницький0:2Украгроком смт.Приютівка
       МФК Миколаїв Миколаїв4:1Геліос Харків
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Титан Армянськ
       Динамо-2 Київ1:1Авангард Краматорськ
     Тур 8 
      30-08-2013 
       Нива Тернопіль1:2Авангард Краматорськ
      31-08-2013 
       Титан Армянськ1:0Динамо-2 Київ
       Геліос Харків3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Украгроком смт.Приютівка2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Полтава -0:0Зірка Кропивницький
       Олімпік Донецьк2:2ФК Олександрія
       ФК Суми -1:0Десна Чернігів
       Сталь Алчевськ3:0Буковина Чернівці
     Тур 9 
      07-09-2013 
       Десна Чернігів0:2Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 1:2ФК Суми -
       Зірка Кропивницький1:3Олімпік Донецьк
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2ФК Полтава -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Украгроком смт.Приютівка
       Авангард Краматорськ1:0Титан Армянськ
     Тур 10 
      14-09-2013 
       Нива Тернопіль2:2Титан Армянськ
       Геліос Харків1:0Авангард Краматорськ
       Украгроком смт.Приютівка1:1Динамо-2 Київ
       ФК Полтава -1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Олімпік Донецьк1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Суми -2:0Зірка Кропивницький
       Сталь Алчевськ1:3ФК Олександрія
       Буковина Чернівці1:0Десна Чернігів
     Тур 11 
      20-09-2013 
       Десна Чернігів1:0Нива Тернопіль
       Динамо-2 Київ1:2ФК Полтава -
      21-09-2013 
       ФК Олександрія 2:1Буковина Чернівці
       Зірка Кропивницький1:0Сталь Алчевськ
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1ФК Суми -
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:2Олімпік Донецьк
      22-09-2013 
       Авангард Краматорськ0:1Украгроком смт.Приютівка
       Титан Армянськ2:2Геліос Харків
     Тур 12 
      29-09-2013 
       Нива Тернопіль1:1Геліос Харків
       ФК Полтава -1:1Авангард Краматорськ
       Олімпік Донецьк3:1Динамо-2 Київ
       ФК Суми -0:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Буковина Чернівці0:1Зірка Кропивницький
       Десна Чернігів2:0ФК Олександрія
      30-09-2013 
       Украгроком смт.Приютівка0:0Титан Армянськ
     Тур 13 
      04-10-2013 
       ФК Олександрія 1:1Нива Тернопіль
      05-10-2013 
       Зірка Кропивницький0:0Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2Буковина Чернівці
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:0Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ0:2ФК Суми -
       Авангард Краматорськ0:2Олімпік Донецьк
       Титан Армянськ0:1ФК Полтава -
       Геліос Харків0:0Украгроком смт.Приютівка
     Тур 14 
      11-10-2013 
       Буковина Чернівці0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      12-10-2013 
       ФК Полтава -0:1Геліос Харків
       Олімпік Донецьк1:1Титан Армянськ
       ФК Суми -1:1Авангард Краматорськ
       Десна Чернігів1:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Олександрія 0:0Зірка Кропивницький
      13-10-2013 
       Нива Тернопіль2:0Украгроком смт.Приютівка
     Тур 15 
      18-10-2013 
       Геліос Харків1:1Олімпік Донецьк
      19-10-2013 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2ФК Олександрія
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Десна Чернігів
       Динамо-2 Київ1:2Буковина Чернівці
       Авангард Краматорськ0:2Сталь Алчевськ
       Титан Армянськ1:0ФК Суми -
       Украгроком смт.Приютівка2:1ФК Полтава -
      20-10-2013 
       Зірка Кропивницький1:0Нива Тернопіль
     Тур 9 
      23-10-2013 
       Динамо-2 Київ3:0Геліос Харків
    Коло 2 
     Тур 16 
      25-10-2013 
       Нива Тернопіль3:0ФК Полтава -
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Зірка Кропивницький
      26-10-2013 
       Украгроком смт.Приютівка0:1Олімпік Донецьк
       Титан Армянськ2:0Сталь Алчевськ
       Авангард Краматорськ0:1Буковина Чернівці
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Олександрія
      27-10-2013 
       Геліос Харків1:1ФК Суми -
       Динамо-2 Київ0:1Десна Чернігів
     Тур 17 
      01-11-2013 
       Сталь Алчевськ3:1Геліос Харків
      02-11-2013 
       Зірка Кропивницький2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 1:0Динамо-2 Київ
       Буковина Чернівці2:0Титан Армянськ
      03-11-2013 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:4Нива Тернопіль
       Десна Чернігів1:0Авангард Краматорськ
       ФК Суми -0:1Украгроком смт.Приютівка
       Олімпік Донецьк3:1ФК Полтава -
     Тур 18 
      09-11-2013 
       ФК Полтава -1:1ФК Суми -
       Украгроком смт.Приютівка2:1Сталь Алчевськ
       Геліос Харків0:0Буковина Чернівці
       Титан Армянськ0:1Десна Чернігів
       Авангард Краматорськ2:2ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ1:0Зірка Кропивницький
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2МФК Миколаїв Миколаїв
      10-11-2013 
       Нива Тернопіль0:1Олімпік Донецьк
     Тур 19 
      16-11-2013 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:2Нива Тернопіль
       Десна Чернігів1:0Геліос Харків
       Буковина Чернівці2:0Украгроком смт.Приютівка
       Сталь Алчевськ2:1ФК Полтава -
       ФК Суми -0:1Олімпік Донецьк
      17-11-2013 
       Зірка Кропивницький1:1Авангард Краматорськ
       ФК Олександрія 2:0Титан Армянськ
    Коло 1 
     Тур 9 
      20-11-2013 
       Буковина Чернівці0:0Нива Тернопіль
    Коло 2 
     Тур 20 
      23-11-2013 
       Олімпік Донецьк1:0Сталь Алчевськ
       Украгроком смт.Приютівка1:0Десна Чернігів
       Геліос Харків0:0ФК Олександрія
       Титан Армянськ1:0Зірка Кропивницький
       Авангард Краматорськ3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Динамо-2 Київ1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
      24-11-2013 
       ФК Полтава -2:0Буковина Чернівці
      25-11-2013 
       Нива Тернопіль2:0ФК Суми -
     Тур 19 
      30-11-2013 
       МФК Миколаїв Миколаїв3:0Динамо-2 Київ
     Тур 21 
      28-03-2014 
       ФК Олександрія 2:1Украгроком смт.Приютівка
      29-03-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Авангард Краматорськ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Титан Армянськ
       Зірка Кропивницький0:0Геліос Харків
       Десна Чернігів1:2ФК Полтава -
       Буковина Чернівці1:1Олімпік Донецьк
       Сталь Алчевськ5:0ФК Суми -
      30-03-2014 
       Динамо-2 Київ0:1Нива Тернопіль
     Тур 22 
      04-04-2014 
       Нива Тернопіль2:0Сталь Алчевськ
      05-04-2014 
       ФК Суми -3:1Буковина Чернівці
       Олімпік Донецьк1:0Десна Чернігів
       ФК Полтава -1:0ФК Олександрія
       Украгроком смт.Приютівка1:0Зірка Кропивницький
       Геліос Харків2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Титан Армянськ0:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Авангард Краматорськ0:1Динамо-2 Київ
     Тур 23 
      12-04-2014 
       Авангард Краматорськ0:0Нива Тернопіль
       Динамо-2 Київ6:0Титан Армянськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:1Геліос Харків
       МФК Миколаїв Миколаїв2:1Украгроком смт.Приютівка
       Зірка Кропивницький2:0ФК Полтава -
       Десна Чернігів4:0ФК Суми -
       Буковина Чернівці2:0Сталь Алчевськ
      13-04-2014 
       ФК Олександрія 0:1Олімпік Донецьк
     Тур 24 
      17-04-2014 
       Нива Тернопіль1:0Буковина Чернівці
      18-04-2014 
       Сталь Алчевськ3:2Десна Чернігів
       ФК Суми -2:0ФК Олександрія
       Олімпік Донецьк1:2Зірка Кропивницький
       ФК Полтава -2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Украгроком смт.Приютівка3:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Геліос Харків3:1Динамо-2 Київ
       Титан Армянськ4:2Авангард Краматорськ
     Тур 25 
      27-04-2014 
       Титан Армянськ1:0Нива Тернопіль
       Динамо-2 Київ1:1Украгроком смт.Приютівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:3ФК Полтава -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:1Олімпік Донецьк
       Зірка Кропивницький0:1ФК Суми -
       ФК Олександрія 3:0Сталь Алчевськ
       Десна Чернігів3:0Буковина Чернівці
    Коло 1 
     Тур 14 
      30-04-2014 
       Сталь Алчевськ1:0Динамо-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 26 
      03-05-2014 
       Буковина Чернівці1:3ФК Олександрія
       ФК Суми -0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Олімпік Донецьк1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Украгроком смт.Приютівка0:0Авангард Краматорськ
       Геліос Харків0:0Титан Армянськ
      04-05-2014 
       Нива Тернопіль0:1Десна Чернігів
       Сталь Алчевськ1:2Зірка Кропивницький
       ФК Полтава -2:1Динамо-2 Київ
     Тур 27 
      09-05-2014 
       Динамо-2 Київ2:1Олімпік Донецьк
      11-05-2014 
       Титан Армянськ1:0Украгроком смт.Приютівка
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0ФК Суми -
       Зірка Кропивницький5:1Буковина Чернівці
       ФК Олександрія 0:1Десна Чернігів
      12-05-2014 
       Геліос Харків3:0Нива Тернопіль
      13-05-2014 
       Авангард Краматорськ-:+ФК Полтава -
     Тур 28 
      16-05-2014 
       ФК Суми -0:4Динамо-2 Київ
      17-05-2014 
       Десна Чернігів2:4Зірка Кропивницький
       ФК Полтава -3:1Титан Армянськ
      18-05-2014 
       Нива Тернопіль2:4ФК Олександрія
       Буковина Чернівці2:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Сталь Алчевськ2:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Олімпік Донецьк1:3Авангард Краматорськ
       Украгроком смт.Приютівка3:1Геліос Харків
     Тур 29 
      22-05-2014 
       Геліос Харків0:0ФК Полтава -
       Титан Армянськ3:0Олімпік Донецьк
       Динамо-2 Київ1:1Сталь Алчевськ
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Буковина Чернівці
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Десна Чернігів
       Зірка Кропивницький1:1ФК Олександрія
      23-05-2014 
       Авангард Краматорськ-:+ФК Суми -
       Украгроком смт.Приютівка0:0Нива Тернопіль
     Тур 25 
      27-05-2014 
       Авангард Краматорськ-:+Геліос Харків
     Тур 27 
       МФК Миколаїв Миколаїв0:2Сталь Алчевськ
     Тур 30 
      29-05-2014 
       Нива Тернопіль2:2Зірка Кропивницький
      30-05-2014 
       Буковина Чернівці0:1Динамо-2 Київ
       Олімпік Донецьк1:3Геліос Харків
      31-05-2014 
       ФК Олександрія 5:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів0:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ+:-Авангард Краматорськ
       ФК Суми -2:2Титан Армянськ
       ФК Полтава -0:1Украгроком смт.Приютівка
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Акименко Олександр Олександрович Сталь Алчевськ13223
    Качур Руслан Анатолійович Геліос Харків12227
    Старенький Сергій Миколайович- ФК Олександрія 11029
    Нудний Сергій Вікторович Титан Армянськ10726
    Сергійчук Михайло Миколайович МФК Миколаїв Миколаїв10220
    Ситнік Олександр Сергійович Олімпік Донецьк8028
    Іса Шеріф - Олімпік Донецьк8026
    Палагнюк Василь Васильович Буковина Чернівці8020
    Грицук Василь Васильович ФК Олександрія 8225
    Насібулін Владислав Олегович ФК Полтава -8025
    Пономар Віталій Вадимович Украгроком смт.Приютівка8028

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook