Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Ліга 2 2013/2014 рр.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-07-2013 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1Шахтар-3 Донецьк
       Динамо Хмельницький1:3Кремінь Кременчук
       Реал Фарма Одеса0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Мир Горностаївка2:0Шахтар Свердловськ
       Черкащина-Академія с.Білозір'я5:0Кристал Херсон
       Енергія Нова Каховка2:0ФК Карлівка -
       Скала Стрий0:1Гірник Кривий Ріг
       Оболонь Бровар Київ0:0Енергія Миколаїв
       ФК Нікополь 1:2Сталь Кам`янське
     Тур 2 
      20-07-2013 
       Шахтар-3 Донецьк1:3Сталь Кам`янське
       Енергія Миколаїв2:1ФК Тернопіль -
       Гірник Кривий Ріг1:2Оболонь Бровар Київ
       ФК Карлівка -1:0Скала Стрий
       Кристал Херсон2:1Енергія Нова Каховка
       Шахтар Свердловськ2:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Мир Горностаївка
       Кремінь Кременчук4:0Реал Фарма Одеса
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0Динамо Хмельницький
     Тур 3 
      27-07-2013 
       Динамо Хмельницький0:1Шахтар-3 Донецьк
       Реал Фарма Одеса1:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Мир Горностаївка2:1Кремінь Кременчук
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Енергія Нова Каховка0:1Шахтар Свердловськ
       Скала Стрий2:2Кристал Херсон
       Оболонь Бровар Київ1:1ФК Карлівка -
       ФК Тернопіль -4:0Гірник Кривий Ріг
       ФК Нікополь 0:1Енергія Миколаїв
     Тур 4 
      03-08-2013 
       Енергія Миколаїв2:1Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг1:0ФК Нікополь
       ФК Карлівка -0:0ФК Тернопіль -
       Кристал Херсон0:1Оболонь Бровар Київ
       Шахтар Свердловськ1:0Скала Стрий
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Енергія Нова Каховка
       Кремінь Кременчук1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:1Мир Горностаївка
       Динамо Хмельницький0:1Реал Фарма Одеса
     Тур 5 
      11-08-2013 
       Реал Фарма Одеса1:2Шахтар-3 Донецьк
       Мир Горностаївка3:0Динамо Хмельницький
       Черкащина-Академія с.Білозір'я3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Енергія Нова Каховка1:0Кремінь Кременчук
       Скала Стрий1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Оболонь Бровар Київ2:2Шахтар Свердловськ
       ФК Тернопіль -2:1Кристал Херсон
       ФК Нікополь 1:0ФК Карлівка -
       Сталь Кам`янське0:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 6 
      17-08-2013 
       Шахтар-3 Донецьк2:0Енергія Миколаїв
       ФК Карлівка -0:1Сталь Кам`янське
       Кристал Херсон2:2ФК Нікополь
       Шахтар Свердловськ1:1ФК Тернопіль -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Оболонь Бровар Київ
       Кремінь Кременчук2:0Скала Стрий
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1Енергія Нова Каховка
       Динамо Хмельницький1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Реал Фарма Одеса1:1Мир Горностаївка
     Тур 7 
      21-08-2013 
       ФК Нікополь 1:3Шахтар Свердловськ
      22-08-2013 
       Мир Горностаївка4:1Шахтар-3 Донецьк
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:3Реал Фарма Одеса
       Енергія Нова Каховка1:2Динамо Хмельницький
       Скала Стрий0:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Оболонь Бровар Київ4:2Кремінь Кременчук
       ФК Тернопіль -3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське1:0Кристал Херсон
       Енергія Миколаїв0:2Гірник Кривий Ріг
     Тур 8 
      27-08-2013 
       Шахтар-3 Донецьк0:2Гірник Кривий Ріг
       ФК Карлівка -3:1Енергія Миколаїв
       Шахтар Свердловськ4:2Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:0ФК Нікополь
       Кремінь Кременчук0:2ФК Тернопіль -
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0Оболонь Бровар Київ
       Динамо Хмельницький4:1Скала Стрий
       Реал Фарма Одеса4:2Енергія Нова Каховка
       Мир Горностаївка1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 9 
      01-09-2013 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:2Шахтар-3 Донецьк
       Енергія Нова Каховка1:4Мир Горностаївка
       Скала Стрий0:2Реал Фарма Одеса
       Оболонь Бровар Київ1:1Динамо Хмельницький
       ФК Тернопіль -3:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Нікополь 0:0Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Енергія Миколаїв1:0Кристал Херсон
       Гірник Кривий Ріг2:2ФК Карлівка -
     Тур 10 
      06-09-2013 
       Шахтар-3 Донецьк1:0ФК Карлівка -
       Кристал Херсон1:1Гірник Кривий Ріг
       Шахтар Свердловськ2:1Енергія Миколаїв
       Кремінь Кременчук0:2Сталь Кам`янське
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:0ФК Нікополь
       Динамо Хмельницький2:1ФК Тернопіль -
       Реал Фарма Одеса0:0Оболонь Бровар Київ
       Мир Горностаївка0:3Скала Стрий
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:2Енергія Нова Каховка
     Тур 11 
      11-09-2013 
       Енергія Нова Каховка3:2Шахтар-3 Донецьк
       Скала Стрий0:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Оболонь Бровар Київ2:1Мир Горностаївка
       ФК Тернопіль -3:0Реал Фарма Одеса
       ФК Нікополь 4:0Динамо Хмельницький
       Сталь Кам`янське0:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Енергія Миколаїв1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Гірник Кривий Ріг0:0Шахтар Свердловськ
       ФК Карлівка -0:0Кристал Херсон
     Тур 12 
      16-09-2013 
       Шахтар-3 Донецьк3:1Кристал Херсон
       Шахтар Свердловськ0:2ФК Карлівка -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3Гірник Кривий Ріг
       Кремінь Кременчук0:0Енергія Миколаїв
       Динамо Хмельницький2:2Сталь Кам`янське
       Реал Фарма Одеса0:0ФК Нікополь
       Мир Горностаївка1:1ФК Тернопіль -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Оболонь Бровар Київ
       Енергія Нова Каховка2:3Скала Стрий
     Тур 13 
      21-09-2013 
       Скала Стрий0:1Шахтар-3 Донецьк
       Оболонь Бровар Київ1:0Енергія Нова Каховка
       ФК Тернопіль -2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Нікополь 2:4Мир Горностаївка
       Сталь Кам`янське3:0Реал Фарма Одеса
       Гірник Кривий Ріг1:0Кремінь Кременчук
       ФК Карлівка -2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Херсон2:2Шахтар Свердловськ
      22-09-2013 
       Енергія Миколаїв3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 14 
      29-09-2013 
       Шахтар-3 Донецьк3:0Шахтар Свердловськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Кристал Херсон
       Кремінь Кременчук0:0ФК Карлівка -
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:1Гірник Кривий Ріг
       Мир Горностаївка1:2Сталь Кам`янське
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:0ФК Нікополь
       Енергія Нова Каховка0:1ФК Тернопіль -
       Скала Стрий1:0Оболонь Бровар Київ
      30-09-2013 
       Динамо Хмельницький0:1Енергія Миколаїв
     Тур 15 
      04-10-2013 
       Оболонь Бровар Київ0:1Шахтар-3 Донецьк
       ФК Тернопіль -2:0Скала Стрий
       ФК Нікополь 1:2Енергія Нова Каховка
       Сталь Кам`янське1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Енергія Миколаїв2:1Реал Фарма Одеса
       Гірник Кривий Ріг3:0Динамо Хмельницький
       ФК Карлівка -1:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       Кристал Херсон0:1Кремінь Кременчук
       Шахтар Свердловськ0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 16 
      09-10-2013 
       Шахтар-3 Донецьк1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук0:0Шахтар Свердловськ
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:1Кристал Херсон
       Динамо Хмельницький1:3ФК Карлівка -
       Реал Фарма Одеса3:1Гірник Кривий Ріг
       Мир Горностаївка1:0Енергія Миколаїв
       Енергія Нова Каховка1:6Сталь Кам`янське
       Скала Стрий3:0ФК Нікополь
       Оболонь Бровар Київ2:2ФК Тернопіль -
     Тур 17 
      14-10-2013 
       ФК Тернопіль -2:1Шахтар-3 Донецьк
       ФК Нікополь 2:2Оболонь Бровар Київ
       Сталь Кам`янське3:0Скала Стрий
       Енергія Миколаїв1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Гірник Кривий Ріг3:1Мир Горностаївка
       ФК Карлівка -0:1Реал Фарма Одеса
       Кристал Херсон8:1Динамо Хмельницький
       Шахтар Свердловськ2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Кремінь Кременчук
     Тур 18 
      19-10-2013 
       Шахтар-3 Донецьк1:3Кремінь Кременчук
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо Хмельницький1:3Шахтар Свердловськ
       Реал Фарма Одеса1:2Кристал Херсон
       Мир Горностаївка1:0ФК Карлівка -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:1Гірник Кривий Ріг
       Енергія Нова Каховка2:4Енергія Миколаїв
       Оболонь Бровар Київ4:2Сталь Кам`янське
       ФК Тернопіль -0:0ФК Нікополь
     Тур 19 
      25-10-2013 
       Гірник Кривий Ріг3:2Енергія Нова Каховка
      26-10-2013 
       ФК Нікополь 2:0Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське0:0ФК Тернопіль -
       Енергія Миколаїв4:2Скала Стрий
       ФК Карлівка -4:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Кристал Херсон1:1Мир Горностаївка
       Шахтар Свердловськ5:2Реал Фарма Одеса
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Динамо Хмельницький
       Кремінь Кременчук3:1Арсенал-Київщина Біла Церква
    Коло 2 
     Тур 20 
      02-11-2013 
       Кремінь Кременчук5:0Динамо Хмельницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні7:1Реал Фарма Одеса
       Гірник Кривий Ріг3:0Скала Стрий
       Енергія Миколаїв0:0Оболонь Бровар Київ
       Сталь Кам`янське2:1ФК Нікополь
      03-11-2013 
       Шахтар-3 Донецьк2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Шахтар Свердловськ2:0Мир Горностаївка
       Кристал Херсон1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       ФК Карлівка -2:0Енергія Нова Каховка
     Тур 21 
      08-11-2013 
       ФК Тернопіль -3:0Енергія Миколаїв
      09-11-2013 
       Сталь Кам`янське4:1Шахтар-3 Донецьк
       Оболонь Бровар Київ6:0Гірник Кривий Ріг
       Скала Стрий1:0ФК Карлівка -
       Енергія Нова Каховка1:4Кристал Херсон
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Шахтар Свердловськ
       Мир Горностаївка0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Реал Фарма Одеса0:1Кремінь Кременчук
      11-11-2013 
       Динамо Хмельницький2:4Арсенал-Київщина Біла Церква
     Тур 22 
      16-11-2013 
       Шахтар-3 Донецьк3:0Динамо Хмельницький
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:1Реал Фарма Одеса
       Кремінь Кременчук2:0Мир Горностаївка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Шахтар Свердловськ4:0Енергія Нова Каховка
       Кристал Херсон3:1Скала Стрий
       ФК Карлівка -1:3Оболонь Бровар Київ
       Гірник Кривий Ріг2:2ФК Тернопіль -
       Енергія Миколаїв0:1ФК Нікополь
     Тур 23 
      22-11-2013 
       ФК Тернопіль -2:0ФК Карлівка -
      23-11-2013 
       Сталь Кам`янське3:0Енергія Миколаїв
       ФК Нікополь 3:2Гірник Кривий Ріг
       Оболонь Бровар Київ0:0Кристал Херсон
       Скала Стрий0:1Шахтар Свердловськ
       Енергія Нова Каховка2:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Черкащина-Академія с.Білозір'я1:0Кремінь Кременчук
       Мир Горностаївка1:1Арсенал-Київщина Біла Церква
       Реал Фарма Одеса+:-Динамо Хмельницький
     Тур 24 
      29-11-2013 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
      30-11-2013 
       Шахтар-3 Донецьк2:0Реал Фарма Одеса
       Динамо Хмельницький-:+Мир Горностаївка
       Кремінь Кременчук4:2Енергія Нова Каховка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Скала Стрий
       Шахтар Свердловськ0:0Оболонь Бровар Київ
       Кристал Херсон1:0ФК Тернопіль -
       ФК Карлівка -2:0ФК Нікополь
       Гірник Кривий Ріг1:1Сталь Кам`янське
     Тур 25 
      29-03-2014 
       Енергія Миколаїв-:+Шахтар-3 Донецьк
       Сталь Кам`янське6:1ФК Карлівка -
       ФК Нікополь 1:3Кристал Херсон
       Оболонь Бровар Київ1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Скала Стрий0:2Кремінь Кременчук
       Енергія Нова Каховка1:3Арсенал-Київщина Біла Церква
       Черкащина-Академія с.Білозір'я+:-Динамо Хмельницький
       Мир Горностаївка-:+Реал Фарма Одеса
      30-03-2014 
       ФК Тернопіль -1:0Шахтар Свердловськ
     Тур 26 
      05-04-2014 
       Шахтар-3 Донецьк+:-Мир Горностаївка
       Реал Фарма Одеса0:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Динамо Хмельницький-:+Енергія Нова Каховка
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:0Скала Стрий
       Кремінь Кременчук1:0Оболонь Бровар Київ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2ФК Тернопіль -
       Шахтар Свердловськ2:0ФК Нікополь
       Кристал Херсон2:3Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг+:-Енергія Миколаїв
     Тур 27 
      09-04-2014 
       Гірник Кривий Ріг1:1Шахтар-3 Донецьк
       Енергія Миколаїв-:+ФК Карлівка -
       Сталь Кам`янське1:1Шахтар Свердловськ
       Оболонь Бровар Київ2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Скала Стрий+:-Динамо Хмельницький
       Енергія Нова Каховка0:2Реал Фарма Одеса
       Черкащина-Академія с.Білозір'я+:-Мир Горностаївка
     Тур 28 
      13-04-2014 
       Шахтар-3 Донецьк1:2Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Мир Горностаївка-:+Енергія Нова Каховка
       Реал Фарма Одеса1:0Скала Стрий
       Динамо Хмельницький-:+Оболонь Бровар Київ
       Арсенал-Київщина Біла Церква2:1ФК Тернопіль -
       Кремінь Кременчук3:0ФК Нікополь
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Сталь Кам`янське
       Кристал Херсон+:-Енергія Миколаїв
       ФК Карлівка -0:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 29 
      18-04-2014 
       Оболонь Бровар Київ1:0Реал Фарма Одеса
     Тур 32 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:1ФК Тернопіль -
     Тур 29 
      19-04-2014 
       ФК Карлівка -1:2Шахтар-3 Донецьк
       Гірник Кривий Ріг1:0Кристал Херсон
       Енергія Миколаїв-:+Шахтар Свердловськ
       Сталь Кам`янське2:2Кремінь Кременчук
       ФК Нікополь 5:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Тернопіль -+:-Динамо Хмельницький
       Скала Стрий+:-Мир Горностаївка
     Тур 27 
      25-04-2014 
       ФК Нікополь 1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 30 
       Шахтар-3 Донецьк6:2Енергія Нова Каховка
      26-04-2014 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я0:0Скала Стрий
       Мир Горностаївка-:+Оболонь Бровар Київ
       Реал Фарма Одеса0:0ФК Тернопіль -
       Динамо Хмельницький-:+ФК Нікополь
       Арсенал-Київщина Біла Церква0:3Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Енергія Миколаїв
       Кристал Херсон1:3ФК Карлівка -
     Тур 27 
      30-04-2014 
       ФК Тернопіль -3:2Кремінь Кременчук
     Тур 31 
      01-05-2014 
       Кристал Херсон4:2Шахтар-3 Донецьк
       ФК Карлівка -1:0Шахтар Свердловськ
       Гірник Кривий Ріг0:5Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Енергія Миколаїв-:+Кремінь Кременчук
       Сталь Кам`янське+:-Динамо Хмельницький
       ФК Нікополь 3:0Реал Фарма Одеса
       ФК Тернопіль -+:-Мир Горностаївка
       Оболонь Бровар Київ1:0Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Скала Стрий2:2Енергія Нова Каховка
     Тур 32 
      06-05-2014 
       Шахтар-3 Донецьк-:+Скала Стрий
       Енергія Нова Каховка1:0Оболонь Бровар Київ
       Мир Горностаївка-:+ФК Нікополь
       Реал Фарма Одеса0:3Сталь Кам`янське
       Арсенал-Київщина Біла Церква+:-Енергія Миколаїв
       Кремінь Кременчук0:0Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:0ФК Карлівка -
     Тур 33 
      10-05-2014 
       ФК Тернопіль -3:0Енергія Нова Каховка
      11-05-2014 
       Кристал Херсон1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Карлівка -0:4Кремінь Кременчук
       Гірник Кривий Ріг2:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Енергія Миколаїв-:-Динамо Хмельницький
       Сталь Кам`янське+:-Мир Горностаївка
       ФК Нікополь Черкащина-Академія с.Білозір'я
       Оболонь Бровар Київ5:0Скала Стрий
     Тур 34 
      16-05-2014 
       Енергія Нова Каховка1:0ФК Нікополь
      17-05-2014 
       Шахтар-3 Донецьк2:3Оболонь Бровар Київ
       Скала Стрий0:1ФК Тернопіль -
       Черкащина-Академія с.Білозір'я2:1Сталь Кам`янське
       Реал Фарма Одеса+:-Енергія Миколаїв
       Динамо Хмельницький-:+Гірник Кривий Ріг
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:0ФК Карлівка -
       Кремінь Кременчук2:0Кристал Херсон
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Шахтар Свердловськ
     Тур 35 
      22-05-2014 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Шахтар-3 Донецьк
       Кристал Херсон6:2Арсенал-Київщина Біла Церква
       ФК Карлівка -+:-Динамо Хмельницький
       Гірник Кривий Ріг6:0Реал Фарма Одеса
       Енергія Миколаїв-:-Мир Горностаївка
       Сталь Кам`янське7:1Енергія Нова Каховка
       ФК Тернопіль -2:2Оболонь Бровар Київ
      23-05-2014 
       Шахтар Свердловськ0:0Кремінь Кременчук
       ФК Нікополь 1:0Скала Стрий
     Тур 36 
      26-05-2014 
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:2Шахтар Свердловськ
     Тур 29 
      27-05-2014 
       Енергія Нова Каховка0:3Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 36 
       Шахтар-3 Донецьк1:4ФК Тернопіль -
       Оболонь Бровар Київ4:0ФК Нікополь
       Скала Стрий2:5Сталь Кам`янське
       Черкащина-Академія с.Білозір'я+:-Енергія Миколаїв
       Мир Горностаївка-:+Гірник Кривий Ріг
       Реал Фарма Одеса3:0ФК Карлівка -
       Динамо Хмельницький-:+Кристал Херсон
       Кремінь Кременчук1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 30 
      29-05-2014 
       Шахтар Свердловськ0:0Гірник Кривий Ріг
     Тур 37 
      01-06-2014 
       Кремінь Кременчук1:0Шахтар-3 Донецьк
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Арсенал-Київщина Біла Церква
       Шахтар Свердловськ+:-Динамо Хмельницький
       Кристал Херсон2:1Реал Фарма Одеса
       ФК Карлівка -+:-Мир Горностаївка
       Енергія Миколаїв-:+Енергія Нова Каховка
       Сталь Кам`янське6:0Оболонь Бровар Київ
       ФК Нікополь 1:0ФК Тернопіль -
      02-06-2014 
       Гірник Кривий Ріг2:1Черкащина-Академія с.Білозір'я
     Тур 32 
      04-06-2014 
       Шахтар Свердловськ4:0Кристал Херсон
     Тур 38 
      06-06-2014 
       Черкащина-Академія с.Білозір'я4:1ФК Карлівка -
      07-06-2014 
       Шахтар-3 Донецьк-:+ФК Нікополь
       ФК Тернопіль -1:1Сталь Кам`янське
       Скала Стрий+:-Енергія Миколаїв
       Енергія Нова Каховка1:1Гірник Кривий Ріг
       Мир Горностаївка-:+Кристал Херсон
       Реал Фарма Одеса0:3Шахтар Свердловськ
       Динамо Хмельницький-:+Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Арсенал-Київщина Біла Церква1:2Кремінь Кременчук
     Тур 33 
      11-06-2014 
       Шахтар Свердловськ+:-Шахтар-3 Донецьк
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куліш Станіслав Костянтинович Сталь Кам`янське31334
    Кірієнко Ігор Сергійович Гірник-Спорт Горішні Плавні27333
    Семенець Богдан Іванович ФК Тернопіль -15028
    Ільяшов Андрій Степанович Гірник Кривий Ріг15031
    Комягін Юрій Володимирович Енергія Нова Каховка14131
    Степанчук Сергій Анатолійович Кремінь Кременчук14335
    Дацюк Роман Михайлович Черкащина-Академія с.Білозір'я13430
    Атласюк Сергій Вікторович ФК Тернопіль -11730
    Іванов Єгор Сергійович Кремінь Кременчук11225
    Коваленко Костянтин Петрович Сталь Кам`янське10032
    Скоблов Дмитро Сергійович Шахтар-3 Донецьк9128

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook