Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2013/2014 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2013 
       СДЮШОР-4 Львів6:0Чортків-Педліцей -
       Галичина Львів1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Ніка І.-Франківськ2:1ФК Опір Львів
       ФК Мункач Мукачево7:1Покрова Львів
     Тур 7 
      11-09-2013 
       ФК Опір Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      14-09-2013 
       Чортків-Педліцей -1:5Покрова Львів
       ФК Опір Львів1:2ФК Мункач Мукачево
       ФК Янтарний Новояворівськ2:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       СДЮШОР-4 Львів4:1Галичина Львів
     Тур 3 
      22-09-2013 
       Галичина Львів5:1Чортків-Педліцей -
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.4:1СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ0:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Мункач Мукачево2:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Покрова Львів0:5ФК Опір Львів
     Тур 6 
      25-09-2013 
       СДЮШОР-4 Львів1:2Покрова Львів
     Тур 4 
      28-09-2013 
       Чортків-Педліцей -2:3ФК Опір Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:2Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2ФК Мункач Мукачево
       СДЮШОР-4 Львів3:0Ніка І.-Франківськ
       Галичина Львів0:4ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
     Тур 7 
      02-10-2013 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 5 
      05-10-2013 
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.3:3Чортків-Педліцей -
       Ніка І.-Франківськ0:4Галичина Львів
       ФК Мункач Мукачево4:0СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів0:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів1:2ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 6 
      12-10-2013 
       Чортків-Педліцей -1:2ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0ФК Опір Львів
       Галичина Львів1:4ФК Мункач Мукачево
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.2:2Ніка І.-Франківськ
     Тур 7 
      19-10-2013 
       Ніка І.-Франківськ4:0Чортків-Педліцей -
       ФК Мункач Мукачево4:1ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       Покрова Львів0:2Галичина Львів
     Тур 8 
      26-10-2013 
       Чортків-Педліцей -1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів2:0ФК Опір Львів
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.5:2Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ0:1ФК Мункач Мукачево
     Тур 9 
      02-11-2013 
       ФК Мункач Мукачево4:0Чортків-Педліцей -
       Покрова Львів1:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Опір Львів2:4ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       ФК Янтарний Новояворівськ3:1Галичина Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1СДЮШОР-4 Львів
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-11-2013 
       Чортків-Педліцей -3:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Галичина Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ3:2ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       ФК Опір Львів-:+Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів0:1ФК Мункач Мукачево
     Тур 11 
      12-04-2014 
       Покрова Львів2:2Чортків-Педліцей -
       ФК Мункач Мукачево2:0ФК Опір Львів
       Ніка І.-Франківськ6:1ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.2:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Галичина Львів0:5СДЮШОР-4 Львів
     Тур 12 
      26-04-2014 
       Чортків-Педліцей -3:1Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів2:4ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Янтарний Новояворівськ2:1ФК Мункач Мукачево
       ФК Опір Львів1:0Покрова Львів
     Тур 13 
      30-04-2014 
       ФК Опір Львів4:1Чортків-Педліцей -
       Покрова Львів0:4ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Мункач Мукачево3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ2:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.-:+Галичина Львів
     Тур 14 
      03-05-2014 
       Чортків-Педліцей -1:0ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       Галичина Львів0:2Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів0:0ФК Мункач Мукачево
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Покрова Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ2:3ФК Опір Львів
     Тур 15 
      10-05-2014 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:2Чортків-Педліцей -
       ФК Опір Львів1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Покрова Львів3:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Мункач Мукачево9:1Галичина Львів
       Ніка І.-Франківськ0:1ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
     Тур 16 
      17-05-2014 
       Чортків-Педліцей -3:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.1:2ФК Мункач Мукачево
       Галичина Львів1:3Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів4:2ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6:0ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 17 
      24-05-2014 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1Чортків-Педліцей -
       ФК Янтарний Новояворівськ0:2СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів2:0Галичина Львів
       Покрова Львів1:2ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.
       ФК Мункач Мукачево5:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 18 
      28-05-2014 
       Чортків-Педліцей -2:5ФК Мункач Мукачево
      31-05-2014 
       Ніка І.-Франківськ4:2Покрова Львів
       ФК Миколаїв Миколаїв Львівська обл.0:1ФК Опір Львів
       Галичина Львів4:2ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів+:-ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рацин Дмитро Михайлович ФК Мункач Мукачево15016
    Джейранашвілі Крістіан Валерійович СДЮШОР-4 Львів15318
    Варваринець Іван Іванович ФК Мункач Мукачево12015
    Бабій Олег Ігорович СДЮШОР-4 Львів11016
    Горошко Дмитро Остапович Покрова Львів9018
    Свирида Віктор Петрович Чортків-Педліцей -7015
    Федик Олег Володимирович Ніка І.-Франківськ7014
    Павлишин Володимир Васильович ФК Опір Львів7017
    Слободзяник Роман Володимирович ФК Опір Львів7015
    Горбатий Роман Орестович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6116
    Кадик Віталій Орестович ФК Опір Львів6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook