Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2013/2014 Перша ліга U17 Група 6

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-09-2013 
       ДЮСШ-3 Миколаїв3:0ДЮСШ Теплодар
       ДЮФК Атлетик Одеса1:1ФСК Бастіон Іллічівськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ Овідіополь0:1ФК Одеса Одеса
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 2 
      15-09-2013 
       ДЮСШ Теплодар1:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:3ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Бастіон Іллічівськ1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 3 
      22-09-2013 
       ДЮФК Атлетик Одеса1:1ДЮСШ Теплодар
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:6ДЮСШ-3 Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь0:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:2ФК Одеса Одеса
     Тур 4 
      29-09-2013 
       ДЮСШ Теплодар0:4ФК Одеса Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:3Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ-3 Миколаїв2:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮФК Атлетик Одеса3:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 6 
      02-10-2013 
       ДЮФК Атлетик Одеса2:2Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 5 
      06-10-2013 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3ДЮСШ Теплодар
       ДЮСШ Овідіополь0:3ДЮФК Атлетик Одеса
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:1ДЮСШ-3 Миколаїв
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:4ФСК Бастіон Іллічівськ
       ФК Одеса Одеса2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 6 
      12-10-2013 
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:1ФК Одеса Одеса
      13-10-2013 
       ДЮСШ Теплодар1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-3 Миколаїв2:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:3ДЮСШ Овідіополь
     Тур 7 
      20-10-2013 
       ДЮСШ Овідіополь0:0ДЮСШ Теплодар
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Одеса Одеса3:1ДЮСШ-3 Миколаїв
     Тур 8 
      27-10-2013 
       ДЮСШ Теплодар0:2ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-3 Миколаїв0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮФК Атлетик Одеса1:5ФК Одеса Одеса
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       ДЮСШ Овідіополь1:0Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 7 
      30-10-2013 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 2 
       ФК Одеса Одеса1:0Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 7 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:2ДЮФК Атлетик Одеса
     Тур 9 
      03-11-2013 
       Вікторія с. Авангард, Одеська3:1ДЮСШ Теплодар
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:1ДЮСШ Овідіополь
       ФК Одеса Одеса2:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:3ДЮФК Атлетик Одеса
       ФСК Бастіон Іллічівськ6:0ДЮСШ-3 Миколаїв
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-11-2013 
       ДЮСШ Теплодар0:2ДЮСШ-3 Миколаїв
       ФСК Бастіон Іллічівськ0:0ДЮФК Атлетик Одеса
       Електрометалург-НЗФ Нікополь6:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Одеса Одеса1:0ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:0Вікторія с. Авангард, Одеська
    Коло 1 
     Тур 2 
      13-11-2013 
       ДЮСШ-3 Миколаїв5:1ДЮФК Атлетик Одеса
    Коло 2 
     Тур 11 
      13-04-2014 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв+:-ДЮСШ Теплодар
       Вікторія с. Авангард, Одеська0:0ФК Одеса Одеса
       ДЮСШ Овідіополь+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:4ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮФК Атлетик Одеса1:2ДЮСШ-3 Миколаїв
     Тур 12 
      23-04-2014 
       ФК Одеса Одеса3:2ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
      27-04-2014 
       ДЮСШ Теплодар1:3ДЮФК Атлетик Одеса
       ДЮСШ-3 Миколаїв2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФСК Бастіон Іллічівськ2:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 13 
      30-04-2014 
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
      01-05-2014 
       ФК Одеса Одеса3:0ДЮСШ Теплодар
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:3ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ Овідіополь0:2ДЮСШ-3 Миколаїв
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький6:1ДЮФК Атлетик Одеса
     Тур 14 
      04-05-2014 
       ДЮСШ Теплодар2:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Атлетик Одеса1:2ДЮСШ Овідіополь
       ДЮСШ-3 Миколаїв3:1Вікторія с. Авангард, Одеська
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:2ФК Одеса Одеса
     Тур 15 
      11-05-2014 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-ДЮСШ Теплодар
       ФК Одеса Одеса1:0ФСК Бастіон Іллічівськ
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв0:2ДЮСШ-3 Миколаїв
       Вікторія с. Авангард, Одеська1:2ДЮФК Атлетик Одеса
       ДЮСШ Овідіополь3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 16 
      18-05-2014 
       ДЮСШ Теплодар1:1ДЮСШ Овідіополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮФК Атлетик Одеса4:1ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       ДЮСШ-3 Миколаїв0:2ФК Одеса Одеса
     Тур 17 
      25-05-2014 
       ФСК Бастіон Іллічівськ5:1ДЮСШ Теплодар
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-ДЮСШ-3 Миколаїв
       ФК Одеса Одеса4:0ДЮФК Атлетик Одеса
       ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв5:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Вікторія с. Авангард, Одеська2:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      28-05-2014 
       ФСК Бастіон Іллічівськ5:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
     Тур 12 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1Вікторія с. Авангард, Одеська
     Тур 18 
      01-06-2014 
       ДЮСШ Теплодар0:1Вікторія с. Авангард, Одеська
       ДЮСШ Овідіополь1:0ДЮСШ-5 Динамо Миколаїв
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький+:-ФК Одеса Одеса
       ДЮФК Атлетик Одеса1:3Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-3 Миколаїв0:0ФСК Бастіон Іллічівськ
     Тур 16 
      02-06-2014 
       ФСК Бастіон Іллічівськ6:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Буряченко Микола Юрійович ФК Одеса Одеса16216
    Стоянов Владислав Дмитрович ДЮФК Атлетик Одеса13418
    Сидоренко Микита Сергійович ДЮСШ-3 Миколаїв8016
    Гутирчик Вадим Вячеславович Вікторія с. Авангард, Одеська8217
    Карманов Руслан Романович Електрометалург-НЗФ Нікополь7012
    Морозов Ілля Віталійович ФСК Бастіон Іллічівськ7017
    Музіпов Олександр Дмитрович ФСК Бастіон Іллічівськ7116
    Володичев Дмитро Володимирович ФСК Бастіон Іллічівськ5013
    Козаченко Євген Олегович ДЮСШ-3 Миколаїв5315
    Козакевич Сергій Олександрович ФК Одеса Одеса409
    Похиляк Вадим Анатолійович Вікторія с. Авангард, Одеська4016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook