Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2014/2015

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-07-2014 
       Геліос Харків2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Олександрія 2:1Десна Чернігів
       ФК Суми -0:2Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг0:0ФК Тернопіль -
       МФК Миколаїв Миколаїв0:0Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ3:1Зірка Кропивницький
       ФК Полтава -0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 2 
      01-08-2014 
       Геліос Харків1:3ФК Олександрія
      02-08-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Зірка Кропивницький1:1ФК Полтава -
       Динамо-2 Київ4:1Сталь Алчевськ
       Сталь Кам`янське1:1Гірник Кривий Ріг
       Десна Чернігів1:1ФК Суми -
     Тур 3 
      09-08-2014 
       ФК Олександрія 2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Суми -1:4Геліос Харків
       ФК Полтава -1:0Динамо-2 Київ
      10-08-2014 
       Гірник Кривий Ріг0:0Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв1:3ФК Тернопіль -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Зірка Кропивницький
      11-08-2014 
       Нива Тернопіль1:5Сталь Кам`янське
      12-08-2014 
       Буковина Чернівці0:1Сталь Алчевськ
     Тур 4 
      15-08-2014 
       Динамо-2 Київ1:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Тернопіль -3:0Сталь Алчевськ
       Геліос Харків1:1Гірник Кривий Ріг
      16-08-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:0Зірка Кропивницький
       Буковина Чернівці0:1ФК Полтава -
       Сталь Кам`янське1:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Десна Чернігів2:0Нива Тернопіль
       ФК Олександрія 2:0ФК Суми -
     Тур 5 
      24-08-2014 
       Сталь Алчевськ0:2Сталь Кам`янське
      27-08-2014 
       Гірник Кривий Ріг0:2ФК Олександрія
       Нива Тернопіль0:2Геліос Харків
       МФК Миколаїв Миколаїв3:2Десна Чернігів
       ФК Полтава -0:0ФК Тернопіль -
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Буковина Чернівці
       Зірка Кропивницький2:0Динамо-2 Київ
      28-08-2014 
       ФК Суми -1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 6 
      31-08-2014 
       Буковина Чернівці0:4Зірка Кропивницький
       ФК Тернопіль -2:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське0:0ФК Полтава -
       Десна Чернігів0:1Сталь Алчевськ
       ФК Олександрія 3:0Нива Тернопіль
      01-09-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Динамо-2 Київ
       Геліос Харків2:2МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Суми -2:1Гірник Кривий Ріг
     Тур 7 
      06-09-2014 
       Гірник Кривий Ріг1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Тернопіль2:0ФК Суми -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:4ФК Олександрія
       ФК Полтава -0:0Десна Чернігів
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Сталь Кам`янське
       Зірка Кропивницький5:1ФК Тернопіль -
       Динамо-2 Київ2:0Буковина Чернівці
      07-09-2014 
       Сталь Алчевськ0:2Геліос Харків
     Тур 2 
      10-09-2014 
       ФК Тернопіль -2:2Нива Тернопіль
     Тур 8 
      13-09-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Буковина Чернівці
       Сталь Кам`янське2:1Зірка Кропивницький
       Десна Чернігів4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Олександрія 1:0Сталь Алчевськ
       ФК Суми -1:0МФК Миколаїв Миколаїв
      14-09-2014 
       ФК Тернопіль -1:0Динамо-2 Київ
       Геліос Харків1:2ФК Полтава -
       Гірник Кривий Ріг4:0Нива Тернопіль
     Тур 9 
      20-09-2014 
       МФК Миколаїв Миколаїв3:2Гірник Кривий Ріг
       ФК Полтава -0:1ФК Олександрія
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Геліос Харків
       Зірка Кропивницький0:2Десна Чернігів
       Динамо-2 Київ0:0Сталь Кам`янське
       Буковина Чернівці1:2ФК Тернопіль -
      21-09-2014 
       Нива Тернопіль1:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Алчевськ1:2ФК Суми -
     Тур 2 
      25-09-2014 
       Буковина Чернівці1:3МФК Миколаїв Миколаїв
     Тур 10 
      27-09-2014 
       Десна Чернігів2:1Динамо-2 Київ
       Геліос Харків1:0Зірка Кропивницький
       Гірник Кривий Ріг1:2Сталь Алчевськ
      28-09-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Тернопіль -
      30-09-2014 
       ФК Полтава -0:1ФК Суми -
       Нива Тернопіль3:1МФК Миколаїв Миколаїв
      01-10-2014 
       ФК Олександрія 3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 11 
      03-10-2014 
       Динамо-2 Київ4:0Геліос Харків
      04-10-2014 
       Буковина Чернівці0:2Десна Чернігів
      05-10-2014 
       Сталь Алчевськ1:2Нива Тернопіль
       ФК Полтава -1:2Гірник Кривий Ріг
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ФК Суми -
       Зірка Кропивницький0:0ФК Олександрія
       ФК Тернопіль -2:1Сталь Кам`янське
      06-10-2014 
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
     Тур 12 
      11-10-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0Сталь Кам`янське
       Десна Чернігів0:0ФК Тернопіль -
       Геліос Харків3:0Буковина Чернівці
       ФК Суми -1:0Зірка Кропивницький
       Гірник Кривий Ріг0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Нива Тернопіль0:1ФК Полтава -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:0Сталь Алчевськ
     Тур 13 
      18-10-2014 
       ФК Полтава -3:3МФК Миколаїв Миколаїв
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Нива Тернопіль
       Зірка Кропивницький2:2Гірник Кривий Ріг
       Динамо-2 Київ2:1ФК Суми -
       Буковина Чернівці1:1ФК Олександрія
      19-10-2014 
       Сталь Алчевськ1:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Тернопіль -1:0Геліос Харків
       Сталь Кам`янське1:0Десна Чернігів
     Тур 1 
      22-10-2014 
       Нива Тернопіль5:3Буковина Чернівці
     Тур 14 
      23-10-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:0Десна Чернігів
       Геліос Харків1:2Сталь Кам`янське
       ФК Олександрія 4:0ФК Тернопіль -
       Гірник Кривий Ріг0:0Динамо-2 Київ
       Сталь Алчевськ1:2ФК Полтава -
      27-10-2014 
       ФК Суми -2:0Буковина Чернівці
       Нива Тернопіль0:2Зірка Кропивницький
       МФК Миколаїв Миколаїв0:5Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 15 
      01-11-2014 
       Десна Чернігів1:1Геліос Харків
      02-11-2014 
       ФК Полтава -1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Сталь Алчевськ
       Зірка Кропивницький0:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Динамо-2 Київ2:0Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці0:1Гірник Кривий Ріг
       ФК Тернопіль -3:2ФК Суми -
      03-11-2014 
       Сталь Кам`янське1:1ФК Олександрія
    Коло 2 
     Тур 16 
      08-11-2014 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Геліос Харків
       Десна Чернігів3:1ФК Олександрія
       Сталь Кам`янське3:0ФК Суми -
       Буковина Чернівці2:0Нива Тернопіль
       Зірка Кропивницький2:3Сталь Алчевськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1ФК Полтава -
      09-11-2014 
       Динамо-2 Київ3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Тернопіль -0:3Гірник Кривий Ріг
    Коло 1 
     Тур 10 
      12-11-2014 
       Сталь Кам`янське4:1Буковина Чернівці
    Коло 2 
     Тур 17 
      15-11-2014 
       ФК Полтава -0:0Зірка Кропивницький
       МФК Миколаїв Миколаїв0:4Буковина Чернівці
       ФК Суми -1:1Десна Чернігів
      16-11-2014 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Тернопіль2:2ФК Тернопіль -
       Гірник Кривий Ріг0:1Сталь Кам`янське
       ФК Олександрія 1:0Геліос Харків
      17-11-2014 
       Сталь Алчевськ0:1Динамо-2 Київ
     Тур 18 
      20-03-2015 
       ФК Тернопіль -4:2МФК Миколаїв Миколаїв
      21-03-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1ФК Олександрія
       Геліос Харків0:1ФК Суми -
       Десна Чернігів0:0Гірник Кривий Ріг
       Сталь Кам`янське2:0Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці+:-Сталь Алчевськ
       Динамо-2 Київ2:0ФК Полтава -
       Зірка Кропивницький2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 19 
      28-03-2015 
       Зірка Кропивницький1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       ФК Полтава -2:0Буковина Чернівці
       Сталь Алчевськ-:+ФК Тернопіль -
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2Сталь Кам`янське
       Гірник Кривий Ріг1:0Геліос Харків
       ФК Суми -0:1ФК Олександрія
      29-03-2015 
       Нива Тернопіль0:2Десна Чернігів
     Тур 20 
      03-04-2015 
       ФК Тернопіль -1:0ФК Полтава -
      04-04-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка3:3ФК Суми -
       ФК Олександрія 1:1Гірник Кривий Ріг
       Десна Чернігів4:1МФК Миколаїв Миколаїв
       Сталь Кам`янське+:-Сталь Алчевськ
      05-04-2015 
       Геліос Харків0:1Нива Тернопіль
       Буковина Чернівці0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Динамо-2 Київ1:2Зірка Кропивницький
    Коло 1 
     Тур 12 
      09-04-2015 
       ФК Олександрія 4:0Динамо-2 Київ
    Коло 2 
     Тур 21 
      11-04-2015 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:0ФК Тернопіль -
       Гірник Кривий Ріг0:2ФК Суми -
      13-04-2015 
       Зірка Кропивницький4:1Буковина Чернівці
       ФК Полтава -3:2Сталь Кам`янське
       Сталь Алчевськ-:+Десна Чернігів
       МФК Миколаїв Миколаїв1:2Геліос Харків
      14-04-2015 
       Динамо-2 Київ2:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Тернопіль0:1ФК Олександрія
     Тур 22 
      17-04-2015 
       ФК Тернопіль -1:4Зірка Кропивницький
      18-04-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1Гірник Кривий Ріг
       Геліос Харків+:-Сталь Алчевськ
       Десна Чернігів1:1ФК Полтава -
       Сталь Кам`янське0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
      19-04-2015 
       ФК Суми -1:0Нива Тернопіль
       ФК Олександрія 4:0МФК Миколаїв Миколаїв
       Буковина Чернівці1:1Динамо-2 Київ
     Тур 23 
      25-04-2015 
       Динамо-2 Київ1:0ФК Тернопіль -
       Зірка Кропивницький1:1Сталь Кам`янське
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1Десна Чернігів
       ФК Полтава -0:2Геліос Харків
       Сталь Алчевськ-:+ФК Олександрія
       МФК Миколаїв Миколаїв3:3ФК Суми -
      26-04-2015 
       Буковина Чернівці1:4Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Нива Тернопіль0:2Гірник Кривий Ріг
     Тур 24 
      01-05-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка2:1Нива Тернопіль
       ФК Олександрія 2:1ФК Полтава -
       Геліос Харків0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Десна Чернігів0:1Зірка Кропивницький
       Сталь Кам`янське1:0Динамо-2 Київ
       ФК Тернопіль -1:1Буковина Чернівці
      02-05-2015 
       Гірник Кривий Ріг3:1МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Суми -+:-Сталь Алчевськ
     Тур 25 
      05-05-2015 
       Зірка Кропивницький0:0Геліос Харків
      06-05-2015 
       ФК Тернопіль -1:0Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Буковина Чернівці0:1Сталь Кам`янське
       Динамо-2 Київ1:1Десна Чернігів
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0ФК Олександрія
       ФК Суми -1:0ФК Полтава -
       Сталь Алчевськ-:+Гірник Кривий Ріг
       МФК Миколаїв Миколаїв0:2Нива Тернопіль
     Тур 26 
      10-05-2015 
       Нива Тернопіль+:-Сталь Алчевськ
       Гірник Кривий Ріг0:0ФК Полтава -
       ФК Олександрія 2:1Зірка Кропивницький
       Геліос Харків0:1Динамо-2 Київ
       Десна Чернігів6:1Буковина Чернівці
      11-05-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка0:0МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Суми -1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Сталь Кам`янське4:0ФК Тернопіль -
     Тур 27 
      15-05-2015 
       Динамо-2 Київ0:1ФК Олександрія
      16-05-2015 
       Сталь Кам`янське3:2Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0Гірник Кривий Ріг
       ФК Полтава -3:0Нива Тернопіль
       Сталь Алчевськ-:+МФК Миколаїв Миколаїв
      17-05-2015 
       ФК Тернопіль -1:1Десна Чернігів
       Буковина Чернівці0:1Геліос Харків
       Зірка Кропивницький1:0ФК Суми -
     Тур 19 
      20-05-2015 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Динамо-2 Київ
     Тур 28 
      23-05-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка+:-Сталь Алчевськ
       МФК Миколаїв Миколаїв2:4ФК Полтава -
       Гірник Кривий Ріг1:2Зірка Кропивницький
       ФК Олександрія 4:1Буковина Чернівці
       Геліос Харків1:0ФК Тернопіль -
       Десна Чернігів4:2Сталь Кам`янське
      24-05-2015 
       Нива Тернопіль1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Суми -1:1Динамо-2 Київ
     Тур 29 
      29-05-2015 
       ФК Тернопіль -0:1ФК Олександрія
       Динамо-2 Київ2:3Гірник Кривий Ріг
      30-05-2015 
       Десна Чернігів2:1Нафтовик-Укрнафта Охтирка
       Сталь Кам`янське0:1Геліос Харків
       Буковина Чернівці4:1ФК Суми -
       Зірка Кропивницький1:0Нива Тернопіль
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1МФК Миколаїв Миколаїв
       ФК Полтава -+:-Сталь Алчевськ
     Тур 30 
      03-06-2015 
       Нафтовик-Укрнафта Охтирка1:1ФК Полтава -
       Сталь Алчевськ-:+Гірник-Спорт Горішні Плавні
       МФК Миколаїв Миколаїв0:1Зірка Кропивницький
       Нива Тернопіль1:2Динамо-2 Київ
       Гірник Кривий Ріг1:0Буковина Чернівці
       ФК Суми -5:1ФК Тернопіль -
       ФК Олександрія 0:0Сталь Кам`янське
       Геліос Харків1:1Десна Чернігів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куліш Станіслав Костянтинович Сталь Кам`янське21029
    Семенець Богдан Іванович ФК Тернопіль -14028
    Чичиков Олексій Григорович Зірка Кропивницький11022
    Богачов Дмитро Іванович ФК Суми -10027
    Пономар Віталій Вадимович ФК Олександрія 10025
    Кравченко Сергій Олександрович Геліос Харків9322
    Герасимець Сергій Сергійович Гірник-Спорт Горішні Плавні9028
    Котляр Антон Станіславович Сталь Кам`янське8629
    Корольков Володимир Анатолійович Гірник-Спорт Горішні Плавні8327
    Загальський Ігор Володимирович Зірка Кропивницький7228
    Соломка Юрій Анатолійович ФК Полтава -7323

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook