Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2014/2015 Перша ліга U17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2014 
       Восток Харків5:0Арсенал Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:2Металіст-2 Харків
       Молодь Полтава6:0Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ-9 Харків1:4ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 2 
      21-09-2014 
       Нафтовик Охтирка3:0ДЮСШ-9 Харків
       Металіст-2 Харків0:3Молодь Полтава
       Арсенал Харків0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       КДЮСШ Суми Суми0:1Восток Харків
     Тур 3 
      28-09-2014 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0КДЮСШ Суми Суми
       Молодь Полтава2:0Арсенал Харків
       ДЮСШ-9 Харків0:2Металіст-2 Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0Нафтовик Охтирка
     Тур 4 
      05-10-2014 
       Металіст-2 Харків1:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Арсенал Харків3:0ДЮСШ-9 Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:7Молодь Полтава
       Восток Харків0:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 5 
      12-10-2014 
       Молодь Полтава2:0Восток Харків
       ДЮСШ-9 Харків0:0КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2Арсенал Харків
       Нафтовик Охтирка1:1Металіст-2 Харків
     Тур 6 
      19-10-2014 
       Арсенал Харків0:2Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми0:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Восток Харків5:0ДЮСШ-9 Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:3Молодь Полтава
     Тур 7 
      25-10-2014 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1Восток Харків
      26-10-2014 
       ДЮСШ-9 Харків1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Нафтовик Охтирка3:0КДЮСШ Суми Суми
       Металіст-2 Харків0:1Арсенал Харків
     Тур 8 
      29-10-2014 
       КДЮСШ Суми Суми0:1Металіст-2 Харків
      30-10-2014 
       Восток Харків2:1Нафтовик Охтирка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава5:0ДЮСШ-9 Харків
     Тур 9 
      02-11-2014 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:5Молодь Полтава
       Нафтовик Охтирка0:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Металіст-2 Харків0:1Восток Харків
       Арсенал Харків2:3КДЮСШ Суми Суми
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-11-2014 
       Арсенал Харків1:1Восток Харків
       Металіст-2 Харків1:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Нафтовик Охтирка0:3Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:0ДЮСШ-9 Харків
     Тур 11 
      19-04-2015 
       ДЮСШ-9 Харків0:2Нафтовик Охтирка
       Молодь Полтава5:0Металіст-2 Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:1Арсенал Харків
       Восток Харків1:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 12 
      26-04-2015 
       КДЮСШ Суми Суми0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Арсенал Харків2:6Молодь Полтава
       Металіст-2 Харків8:0ДЮСШ-9 Харків
       Нафтовик Охтирка2:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 13 
      03-05-2015 
       ДЮСШ-9 Харків0:4Арсенал Харків
       Молодь Полтава4:0КДЮСШ Суми Суми
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Восток Харків
     Тур 14 
      10-05-2015 
       Восток Харків2:0Молодь Полтава
       КДЮСШ Суми Суми5:0ДЮСШ-9 Харків
       Арсенал Харків1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Металіст-2 Харків0:2Нафтовик Охтирка
     Тур 13 
      14-05-2015 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0Металіст-2 Харків
     Тур 15 
      17-05-2015 
       Нафтовик Охтирка1:0Арсенал Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава4:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-9 Харків0:3Восток Харків
       Молодь Полтава5:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 16 
      24-05-2015 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ7:0ДЮСШ-9 Харків
       Восток Харків3:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       КДЮСШ Суми Суми1:4Нафтовик Охтирка
       Арсенал Харків2:0Металіст-2 Харків
     Тур 17 
      26-05-2015 
       Нафтовик Охтирка2:0Восток Харків
      31-05-2015 
       Металіст-2 Харків1:0КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ-9 Харків0:14Молодь Полтава
     Тур 18 
      03-06-2015 
       Молодь Полтава5:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:2Нафтовик Охтирка
       Восток Харків1:0Металіст-2 Харків
       КДЮСШ Суми Суми1:0Арсенал Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Харченко Максим Олегович Молодь Полтава16214
    Балакшій Руслан Олександрович Молодь Полтава13115
    Таранушич Вадим Олександрович Молодь Полтава12016
    Кіцила Гліб Костянтинович Восток Харків10016
    Давиденко Сергій Сергійович Нафтовик Охтирка10215
    Азаров Євген Віталійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ10016
    Литовченко Артем Олександрович ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава8114
    Єлісов Микита Дмитрович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8216
    Тесленко Олександр Михайлович Молодь Полтава7016
    Баклан Родіон Вячеславович Нафтовик Охтирка5016
    Шейка Ярослав Андрійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook