Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2014/2015 Перша ліга U17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2014 
       СДЮШОР Черкаси0:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:5ДЮСШ-2 Кропивницький
       УТК-ДЮСШ Умань0:5Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      21-09-2014 
       Дніпро-80 Черкаси5:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1УТК-ДЮСШ Умань
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1СДЮШОР Черкаси
     Тур 3 
      28-09-2014 
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       УТК-ДЮСШ Умань02:12ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Світловодськ0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Дніпро-80 Черкаси
     Тур 4 
      05-10-2014 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг8:0ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:0УТК-ДЮСШ Умань
       СДЮШОР Черкаси2:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 5 
      12-10-2014 
       УТК-ДЮСШ Умань0:3СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Дніпро-80 Черкаси2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 6 
      19-10-2014 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:0Дніпро-80 Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси2:0ДЮСШ Світловодськ
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:0УТК-ДЮСШ Умань
     Тур 7 
      26-10-2014 
       ДЮСШ Світловодськ0:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси1:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:7ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 8 
      30-10-2014 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси0:2Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       УТК-ДЮСШ Умань2:0ДЮСШ Світловодськ
     Тур 9 
      02-11-2014 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0УТК-ДЮСШ Умань
       Дніпро-80 Черкаси3:2Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:1СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-11-2014 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:0СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси8:0УТК-ДЮСШ Умань
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1ДЮСШ Світловодськ
     Тур 11 
      19-04-2015 
       ДЮСШ Світловодськ1:3Дніпро-80 Черкаси
       УТК-ДЮСШ Умань1:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       СДЮШОР Черкаси2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 12 
      26-04-2015 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг11:00УТК-ДЮСШ Умань
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ДЮСШ Світловодськ
       Дніпро-80 Черкаси5:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      03-05-2015 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Світловодськ0:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       УТК-ДЮСШ Умань0:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 14 
      10-05-2015 
       СДЮШОР Черкаси3:0УТК-ДЮСШ Умань
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4Дніпро-80 Черкаси
     Тур 15 
      17-05-2015 
       Дніпро-80 Черкаси1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Світловодськ0:1СДЮШОР Черкаси
       УТК-ДЮСШ Умань0:3Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 16 
      24-05-2015 
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія3:1ДЮСШ Світловодськ
       СДЮШОР Черкаси1:5Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 17 
      27-05-2015 
       ДЮСШ Світловодськ1:1УТК-ДЮСШ Умань
      30-05-2015 
       Дніпро-80 Черкаси3:2СДЮШОР Черкаси
      31-05-2015 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:4Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 18 
      03-06-2015 
       УТК-ДЮСШ Умань1:6Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:4Дніпро-80 Черкаси
       СДЮШОР Черкаси4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Нікулін Руслан Русланович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг14116
    Прутян Роман Євгенійович Гірник-Спорт Горішні Плавні13116
    Атанов Владислав Валентинович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг11216
    Передерій Олексій Дмитрович Дніпро-80 Черкаси10315
    Іванов Максим Олександрович ДЮСШ-2 Кропивницький10016
    Білан Артем Дмитрович ДЮСШ-2 Кропивницький9516
    Чорний Вадим Вікторович Дніпро-80 Черкаси907
    Ротов Микола Миколайович Олекс.-Аметист-2 Олександрія8016
    Педченко Ігор Олександрович Дніпро-80 Черкаси717
    Зайцев Олександр Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7012
    Литвяк Богдан Олегович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг7013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook