Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2014/2015 Перша ліга U15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      14-09-2014 
       СДЮШОР Черкаси1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       УТК-ДЮСШ Умань1:5Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ15:00Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      21-09-2014 
       Дніпро-80 Черкаси2:1ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький7:0УТК-ДЮСШ Умань
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4СДЮШОР Черкаси
     Тур 3 
      28-09-2014 
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       УТК-ДЮСШ Умань0:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮСШ Світловодськ1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький00:14Дніпро-80 Черкаси
     Тур 4 
      05-10-2014 
       ДЮСШ-2 Кропивницький15:01Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6:1ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні6:2УТК-ДЮСШ Умань
       СДЮШОР Черкаси4:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 5 
      12-10-2014 
       УТК-ДЮСШ Умань0:3СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Світловодськ0:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький01:10ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Дніпро-80 Черкаси2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 6 
      19-10-2014 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:3Дніпро-80 Черкаси
       Гірник-Спорт Горішні Плавні8:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси8:0ДЮСШ Світловодськ
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія1:1УТК-ДЮСШ Умань
     Тур 7 
      26-10-2014 
       ДЮСШ Світловодськ0:1Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький01:10СДЮШОР Черкаси
       Дніпро-80 Черкаси5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 8 
      30-10-2014 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси1:0Дніпро-80 Черкаси
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія4:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       УТК-ДЮСШ Умань1:2ДЮСШ Світловодськ
     Тур 9 
      02-11-2014 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2УТК-ДЮСШ Умань
       Дніпро-80 Черкаси5:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг6:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-11-2014 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:1СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       Дніпро-80 Черкаси6:0УТК-ДЮСШ Умань
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький00:14ДЮСШ Світловодськ
     Тур 11 
      19-04-2015 
       ДЮСШ Світловодськ2:3Дніпро-80 Черкаси
       УТК-ДЮСШ Умань0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:3ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       СДЮШОР Черкаси2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 12 
      26-04-2015 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:0УТК-ДЮСШ Умань
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ДЮСШ Світловодськ
       Дніпро-80 Черкаси10:00Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 13 
      03-05-2015 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:7ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Світловодськ0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       УТК-ДЮСШ Умань0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:6СДЮШОР Черкаси
     Тур 14 
      10-05-2015 
       СДЮШОР Черкаси8:1УТК-ДЮСШ Умань
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг9:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:3Дніпро-80 Черкаси
     Тур 15 
      17-05-2015 
       Дніпро-80 Черкаси2:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:3Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ Світловодськ0:3СДЮШОР Черкаси
       УТК-ДЮСШ Умань3:0Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 16 
      24-05-2015 
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія2:4ДЮСШ Світловодськ
       СДЮШОР Черкаси9:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Дніпро-80 Черкаси
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 17 
      27-05-2015 
       ДЮСШ Світловодськ1:1УТК-ДЮСШ Умань
      30-05-2015 
       Дніпро-80 Черкаси1:3СДЮШОР Черкаси
      31-05-2015 
       ДЮСШ-2 Кропивницький7:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3Олекс.-Аметист-2 Олександрія
     Тур 18 
      03-06-2015 
       УТК-ДЮСШ Умань5:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олекс.-Аметист-2 Олександрія0:7Дніпро-80 Черкаси
       СДЮШОР Черкаси3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мельник Антон Сергійович ДЮСШ Світловодськ24013
    Токарєв Євгеній Вікторович ДЮСШ-2 Кропивницький22016
    Овчінніков Михайло Андрійович Дніпро-80 Черкаси20212
    Мартиненко Євген Васильович СДЮШОР Черкаси19015
    Шевченко Ілля Олегович СДЮШОР Черкаси13013
    Литвиненко Іван Васильович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг13214
    Бондаренко Богдан Олегович ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг12015
    Гарнага Владислав Анатолійович Дніпро-80 Черкаси12216
    Кузьменко Денис Сергійович Дніпро-80 Черкаси12016
    Короп Артем Сергійович СДЮШОР Черкаси12015
    Удод Богдан Геннадійович Гірник-Спорт Горішні Плавні9115

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook