Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2014/2015 Вища ліга U14 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2014 
       Металіст Харків2:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зміна-Оболонь Київ5:0УФК Дніпро
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:3Барса Суми
       Дніпро Дніпро4:1Атлет Київ
     Тур 2 
      20-09-2014 
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0УФК-Олімпік Харків
       Барса Суми0:2Дніпро Дніпро
       Металіст Харків1:1Зміна-Оболонь Київ
      21-09-2014 
       УФК Дніпро6:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 3 
      27-09-2014 
       Зміна-Оболонь Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:5Металіст Харків
       Дніпро Дніпро5:0УФК Дніпро
       УФК-Олімпік Харків3:1Атлет Київ
     Тур 4 
      04-10-2014 
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0Атлет Київ
       Барса Суми1:3УФК-Олімпік Харків
       Зміна-Оболонь Київ6:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      07-10-2014 
       Металіст Харків0:1Дніпро Дніпро
     Тур 5 
      11-10-2014 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Дніпро Дніпро2:1Зміна-Оболонь Київ
       УФК-Олімпік Харків1:1УФК Дніпро
      12-10-2014 
       Атлет Київ1:0Барса Суми
     Тур 6 
      18-10-2014 
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0Барса Суми
       Металіст Харків4:2УФК-Олімпік Харків
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:5Дніпро Дніпро
      19-10-2014 
       УФК Дніпро1:2Атлет Київ
     Тур 7 
      25-10-2014 
       Дніпро Дніпро1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       УФК-Олімпік Харків0:2Зміна-Оболонь Київ
       Барса Суми1:3УФК Дніпро
      26-10-2014 
       Атлет Київ0:2Металіст Харків
     Тур 8 
      29-10-2014 
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:1УФК Дніпро
       Металіст Харків4:0Барса Суми
       Зміна-Оболонь Київ1:0Атлет Київ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:1УФК-Олімпік Харків
     Тур 9 
      01-11-2014 
       УФК-Олімпік Харків0:2Дніпро Дніпро
       Барса Суми0:2Зміна-Оболонь Київ
      02-11-2014 
       УФК Дніпро2:0Металіст Харків
       Атлет Київ4:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-11-2014 
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Металіст Харків
       Барса Суми0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      09-11-2014 
       УФК Дніпро1:0Зміна-Оболонь Київ
       Атлет Київ1:0Дніпро Дніпро
     Тур 11 
      18-04-2015 
       УФК-Олімпік Харків1:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Дніпро Дніпро8:1Барса Суми
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:3УФК Дніпро
       Зміна-Оболонь Київ0:0Металіст Харків
     Тур 12 
      25-04-2015 
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       УФК Дніпро0:1Дніпро Дніпро
      26-04-2015 
       Атлет Київ4:2УФК-Олімпік Харків
     Тур 13 
      02-05-2015 
       УФК-Олімпік Харків0:1Барса Суми
       Дніпро Дніпро0:0Металіст Харків
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:2Зміна-Оболонь Київ
      03-05-2015 
       Атлет Київ1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 12 
      06-05-2015 
       Металіст Харків2:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 14 
      09-05-2015 
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Зміна-Оболонь Київ1:3Дніпро Дніпро
       Барса Суми1:2Атлет Київ
      10-05-2015 
       УФК Дніпро2:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 15 
      16-05-2015 
       Барса Суми1:4ОК ім.І.Піддубного Київ
       УФК-Олімпік Харків0:1Металіст Харків
       Дніпро Дніпро6:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      17-05-2015 
       Атлет Київ0:0УФК Дніпро
     Тур 16 
      23-05-2015 
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1Дніпро Дніпро
       Зміна-Оболонь Київ4:0УФК-Олімпік Харків
       Металіст Харків3:1Атлет Київ
      24-05-2015 
       УФК Дніпро5:1Барса Суми
     Тур 18 
      27-05-2015 
       Дніпро Дніпро3:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 17 
      30-05-2015 
       Барса Суми0:1Металіст Харків
       УФК-Олімпік Харків0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
      31-05-2015 
       УФК Дніпро0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Атлет Київ0:2Зміна-Оболонь Київ
     Тур 18 
      04-06-2015 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:2Атлет Київ
       Зміна-Оболонь Київ7:1Барса Суми
       Металіст Харків0:1УФК Дніпро
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Завгородній Максим Романович ОК ім.І.Піддубного Київ17014
    Трофимюк Мирослав Вадимович Дніпро Дніпро10016
    Ковтун Владислав Ярославович Зміна-Оболонь Київ10416
    Кобеза Дмитро Володимирович УФК Дніпро8014
    Карповський Олексій Олегович Дніпро Дніпро7013
    Вискарка Владислав Сергійович УФК Дніпро6115
    Кухарчук Микола Вячеславович Зміна-Оболонь Київ6016
    Іщенко Нікіта Едуардович Металіст Харків5014
    Козупиця Вячеслав Сергійович Барса Суми5014
    Проха Даніїл Олегович ОК ім.І.Піддубного Київ519
    Шепета Владислав Ігорович Атлет Київ5016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook