Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-14 ГРУПА 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       Земля К Миргород2:1Інтер Харків
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:3Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Магарач Харківська обл.6:0Алмаз Полтава
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Інтер Харків1:3Алмаз Полтава
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:1ФК Магарач Харківська обл.
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:9ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород1:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      22-09-2002 
       Кристал Пархомівка Харк.4:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 3 
      29-09-2002 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:0Інтер Харків
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0Земля К Миргород
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:1Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Магарач Харківська обл.10:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Алмаз Полтава0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Інтер Харків0:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Алмаз Полтава
       Кристал Пархомівка Харк.2:3ФК Магарач Харківська обл.
       Земля К Миргород3:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1Інтер Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Магарач Харківська обл.4:1Земля К Миргород
       Алмаз Полтава2:0Кристал Пархомівка Харк.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ6:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Інтер Харків4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кристал Пархомівка Харк.1:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Земля К Миргород2:3Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:4ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      19-10-2002 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:0Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Алмаз Полтава9:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:0Земля К Миргород
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:6Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Інтер Харків0:2Кристал Пархомівка Харк.
       Земля К Миргород6:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Алмаз Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:2ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ФК Магарач Харківська обл.4:0Інтер Харків
       Алмаз Полтава1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:6СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.1:0Земля К Миргород
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       Алмаз Полтава2:1Інтер Харків
       ФК Магарач Харківська обл.7:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1Земля К Миргород
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Кристал Пархомівка Харк.
     Тур 18 
      26-04-2003 
       Інтер Харків0:3ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Земля К Миргород0:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      01-05-2003 
       Інтер Харків1:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Кристал Пархомівка Харк.1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:10ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:0Алмаз Полтава
     Тур 13 
      03-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
      04-05-2003 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Інтер Харків
       Алмаз Полтава5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Магарач Харківська обл.2:2Кристал Пархомівка Харк.
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:0Земля К Миргород
     Тур 14 
      10-05-2003 
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ0:6ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Земля К Миргород0:7ФК Магарач Харківська обл.
       Кристал Пархомівка Харк.-:+Алмаз Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
      11-05-2003 
       Інтер Харків1:3Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 10 
      14-05-2003 
       Алмаз Полтава0:1ФК Магарач Харківська обл.
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Кристал Пархомівка Харк.3:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Інтер Харків1:0Земля К Миргород
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:6Інтер Харків
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Кристал Пархомівка Харк.
       Алмаз Полтава1:0Земля К Миргород
       ФК Магарач Харківська обл.5:0СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ9:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Інтер Харків0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ1:2Алмаз Полтава
       Земля К Миргород1:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Кристал Пархомівка Харк.+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
      25-05-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:3ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Кристал Пархомівка Харк.2:1Інтер Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні+:-Земля К Миргород
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ6:1СДЮШОР-2 Дніпропетровськ
       Алмаз Полтава2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Магарач Харківська обл.4:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 18 
      07-06-2003 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ5:0Алмаз Полтава
       СДЮШОР-2 Дніпропетровськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Земля К Миргород1:2Кристал Пархомівка Харк.
      08-06-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький5:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Войтенко Іван Сергійович ФК Магарач Харківська обл.21018
    Коноплянка Євгеній Олегович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький20216
    Фесенко Віталій Анатолійович ФК Магарач Харківська обл.17018
    Сологуб Артем Євгенович ФК Магарач Харківська обл.16018
    Комісаров Сергій Вікторович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ11117
    Голованьов Руслан Володимирович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ9217
    Бланкін Дмитро Євгенович Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ9118
    Грудина Євген Володимирович Алмаз Полтава9118
    Пономар Віталій Вадимович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8115
    Ланко Євген Миколайович ФК Магарач Харківська обл.8318
    Соловьєв Віталій Миколайович Інтер Харків7116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook