Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2002-03 рр. Перша ліга U-14 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      15-09-2002 
       ДЮСШ Бердянськ3:1Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮФК Оріхів Оріхів3:2Космос Павлоград
       Динамо Запоріжжя0:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:1ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 2 
      21-09-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь2:1ДЮСШ Орджонікідзе
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Торпедо-Космос Запоріжжя0:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Космос Павлоград2:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ2:3ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 3 
      29-09-2002 
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:1Обрій-Трубник Нікополь
       Динамо Запоріжжя1:0ДЮСШ Бердянськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:1Космос Павлоград
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе0:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 4 
      05-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь0:1ІСТА Дніпропетровськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя5:0ДЮСШ Орджонікідзе
       Космос Павлоград3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Бердянськ1:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:2Динамо Запоріжжя
     Тур 5 
      09-10-2002 
       Динамо Запоріжжя1:1Обрій-Трубник Нікополь
       АТБ Олімп Дніпропетровськ2:1ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ Орджонікідзе2:1Космос Павлоград
       ІСТА Дніпропетровськ3:2Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 6 
      13-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь3:4Торпедо-Космос Запоріжжя
       Космос Павлоград0:3ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Динамо Запоріжжя1:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 7 
      19-10-2002 
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:0Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ Орджонікідзе3:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       ІСТА Дніпропетровськ2:0ДЮСШ Бердянськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:1Космос Павлоград
     Тур 8 
      27-10-2002 
       Обрій-Трубник Нікополь2:2Космос Павлоград
       ДЮСШ Бердянськ1:1Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:1ІСТА Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя1:1ДЮСШ Орджонікідзе
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 9 
      02-11-2002 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Орджонікідзе4:2АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:0Динамо Запоріжжя
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       Космос Павлоград4:0ДЮСШ Бердянськ
    Коло 2 
     Тур 11 
      20-04-2003 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ІСТА Дніпропетровськ
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:0Торпедо-Космос Запоріжжя
       Динамо Запоріжжя0:0Космос Павлоград
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:0ДЮСШ Бердянськ
     Тур 12 
      01-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь3:1ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Бердянськ0:1Динамо Запоріжжя
       Космос Павлоград1:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Торпедо-Космос Запоріжжя4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ІСТА Дніпропетровськ+:-ДЮСШ Орджонікідзе
     Тур 13 
      04-05-2003 
       ІСТА Дніпропетровськ2:0Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Орджонікідзе2:3Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Космос Павлоград
       АТБ Олімп Дніпропетровськ1:1ДЮСШ Бердянськ
       Динамо Запоріжжя1:0ДЮФК Оріхів Оріхів
     Тур 14 
      10-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь1:2Динамо Запоріжжя
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:3АТБ Олімп Дніпропетровськ
       ДЮСШ Бердянськ+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       Космос Павлоград1:2ДЮСШ Орджонікідзе
       Торпедо-Космос Запоріжжя3:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 10 
      14-05-2003 
       ДЮСШ Орджонікідзе1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:0Динамо Запоріжжя
       Космос Павлоград+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       Обрій-Трубник Нікополь1:0ДЮСШ Бердянськ
       ІСТА Дніпропетровськ3:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 15 
      18-05-2003 
       Торпедо-Космос Запоріжжя3:0Обрій-Трубник Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ4:1Космос Павлоград
       ДЮСШ Орджонікідзе-:+ДЮСШ Бердянськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-ДЮФК Оріхів Оріхів
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:3Динамо Запоріжжя
     Тур 16 
      24-05-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь3:1АТБ Олімп Дніпропетровськ
       Динамо Запоріжжя2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮФК Оріхів Оріхів1:2ДЮСШ Орджонікідзе
       ДЮСШ Бердянськ0:1ІСТА Дніпропетровськ
       Космос Павлоград1:0Торпедо-Космос Запоріжжя
     Тур 17 
      01-06-2003 
       Космос Павлоград1:0Обрій-Трубник Нікополь
       Торпедо-Космос Запоріжжя2:0ДЮСШ Бердянськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:0ДЮФК Оріхів Оріхів
       ДЮСШ Орджонікідзе1:0Динамо Запоріжжя
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0АТБ Олімп Дніпропетровськ
     Тур 18 
      07-06-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь5:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       АТБ Олімп Дніпропетровськ0:1ДЮСШ Орджонікідзе
       Динамо Запоріжжя2:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮФК Оріхів Оріхів0:6Торпедо-Космос Запоріжжя
       ДЮСШ Бердянськ3:0Космос Павлоград
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Іщенко Віктор Сергійович ДЮСШ Орджонікідзе12016
    Король Станіслав Олександрович Торпедо-Космос Запоріжжя12016
    Степаненко Тарас Миколайович Торпедо-Космос Запоріжжя10018
    Плєтньов Андрій Костянтинович Торпедо-Космос Запоріжжя9015
    Смоляк Микола Володимирович ДЮСШ-2 Кропивницький9016
    Гавришин Артем Анатолійович Космос Павлоград8017
    Багненко Олег Юрійович ІСТА Дніпропетровськ7214
    Ярмаш Андрій Сергійович Обрій-Трубник Нікополь7112
    Білий Максим Іванович ІСТА Дніпропетровськ617
    Литвиненко Костянтин Олександрович ДЮФК Оріхів Оріхів5014
    Переверзев Антон Геннадійович Космос Павлоград5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook