Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2015/2016 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-2015 
       Покрова Львів0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:1ДЮСШ Тячів
       Галичина Львів1:2ФК Опір Львів
       Ковель-Волинь Ковель2:2Енергетик Добротвір
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 2 
      19-09-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:1СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик Добротвір0:5Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Опір Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Тячів2:3Галичина Львів
       Покрова Львів4:1Енергетик-ДЮСШ Галич
     Тур 3 
      26-09-2015 
       Енергетик-ДЮСШ Галич3:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів0:0Покрова Львів
       Ковель-Волинь Ковель4:1ДЮСШ Тячів
       Прикарпаття І.-Франківськ0:0ФК Опір Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:1Енергетик Добротвір
     Тур 4 
      03-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ3:0Енергетик Добротвір
       ФК Опір Львів2:1СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Тячів0:6Прикарпаття І.-Франківськ
       Покрова Львів0:1Ковель-Волинь Ковель
       Енергетик-ДЮСШ Галич0:1Галичина Львів
     Тур 5 
      10-10-2015 
       Галичина Львів2:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Ковель-Волинь Ковель3:1Енергетик-ДЮСШ Галич
       Прикарпаття І.-Франківськ0:0Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів2:0ДЮСШ Тячів
       Енергетик Добротвір0:3ФК Опір Львів
     Тур 6 
      17-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0ФК Опір Львів
       ДЮСШ Тячів1:1Енергетик Добротвір
       Покрова Львів3:2СДЮШОР-4 Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич2:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Галичина Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
     Тур 7 
      24-10-2015 
       Ковель-Волинь Ковель1:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0Галичина Львів
       СДЮШОР-4 Львів4:1Енергетик-ДЮСШ Галич
       Енергетик Добротвір0:5Покрова Львів
       ФК Опір Львів5:0ДЮСШ Тячів
     Тур 8 
      28-10-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ5:0ДЮСШ Тячів
       Покрова Львів0:0ФК Опір Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич5:0Енергетик Добротвір
       Галичина Львів3:0СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель1:2Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 9 
      31-10-2015 
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів3:3Ковель-Волинь Ковель
       Енергетик Добротвір1:3Галичина Львів
       ФК Опір Львів1:2Енергетик-ДЮСШ Галич
       ДЮСШ Тячів1:0Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-11-2015 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:0Покрова Львів
       ДЮСШ Тячів0:2Енергетик-ДЮСШ Галич
       ФК Опір Львів1:0Галичина Львів
       Енергетик Добротвір1:3Ковель-Волинь Ковель
       СДЮШОР-4 Львів1:1Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 11 
      16-04-2016 
       СДЮШОР-4 Львів0:1ФК Янтарний Новояворівськ
       Прикарпаття І.-Франківськ4:1Енергетик Добротвір
       Ковель-Волинь Ковель0:3ФК Опір Львів
       Галичина Львів4:0ДЮСШ Тячів
       Енергетик-ДЮСШ Галич0:4Покрова Львів
     Тур 12 
      23-04-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ4:1Енергетик-ДЮСШ Галич
       Покрова Львів3:0Галичина Львів
       ДЮСШ Тячів0:4Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       Енергетик Добротвір0:4СДЮШОР-4 Львів
     Тур 13 
      03-05-2016 
       Енергетик Добротвір2:2ФК Янтарний Новояворівськ
       СДЮШОР-4 Львів1:2ФК Опір Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ+:-ДЮСШ Тячів
       Ковель-Волинь Ковель1:3Покрова Львів
       Галичина Львів2:0Енергетик-ДЮСШ Галич
     Тур 14 
      07-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0Галичина Львів
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:1Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів3:0Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Тячів0:5СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів+:-Енергетик Добротвір
     Тур 15 
      14-05-2016 
       ФК Опір Львів1:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Енергетик Добротвір7:0ДЮСШ Тячів
       СДЮШОР-4 Львів2:3Покрова Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0Енергетик-ДЮСШ Галич
       Ковель-Волинь Ковель-:+Галичина Львів
     Тур 16 
      21-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ2:0Ковель-Волинь Ковель
       Галичина Львів0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:1СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів3:0Енергетик Добротвір
       ДЮСШ Тячів1:5ФК Опір Львів
     Тур 17 
      26-05-2016 
       ДЮСШ Тячів1:8ФК Янтарний Новояворівськ
       ФК Опір Львів0:3Покрова Львів
       Енергетик Добротвір2:3Енергетик-ДЮСШ Галич
       СДЮШОР-4 Львів1:1Галичина Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ4:2Ковель-Волинь Ковель
     Тур 18 
      31-05-2016 
       ФК Янтарний Новояворівськ1:1Прикарпаття І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель2:2СДЮШОР-4 Львів
       Галичина Львів6:0Енергетик Добротвір
       Енергетик-ДЮСШ Галич1:3ФК Опір Львів
       Покрова Львів4:0ДЮСШ Тячів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крохмаль Олександр Валентинович ФК Опір Львів10014
    Карпінець Богдан Ігорович Прикарпаття І.-Франківськ9117
    Ковбасяр Володимир Іванович СДЮШОР-4 Львів9017
    Віцько Святослав Ігорович Прикарпаття І.-Франківськ9018
    Кошовський Степан Сергійович Покрова Львів9113
    Демчук Назар Юрійович Покрова Львів9016
    Нетлюх Захар Сергійович Галичина Львів8113
    Андрес Олег Ігорович СДЮШОР-4 Львів8112
    Тарахома Ростислав Зіновійович ФК Опір Львів8015
    Мацелюх Олег Васильович ФК Янтарний Новояворівськ7018
    Романюк Дмитро Андрійович Ковель-Волинь Ковель7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook